• R1
  • R2
  • R3
  • R4

Skaitomiausi straipsniai

2a

Nesu didelis žūklės parodų fanas. Ne dėl to, kad man jos nepatiktų, paprasčiausiai jose dažniausiai lankosi žūklės reikmenų pardavėjai ir gamintojai, bandantys užmegzti naujus verslo kontaktus, ieškantys naujienų. Tačiau, kaip ir kiekvienas meškeriotojas, nors kiek besidomintis šiuolaikine žūkle

, esant progai būtinai apsilanko tokiuose renginiuose.
Tokia proga man pasitaikė vakar ir teko apsilankyti milžiniškoje (Lietuvos mąstais) žūklės ir turizmo parodoje Kijeve. Čia net keturias dienas vyko vienas iš svarbesnių renginių visiems, nors kiek, susijusiems su žūkle.
Atvykus prie parodų rūmų pirmiausia reikėjo surasti, kur priparkuoti automobilį. Tai tikrai nebuvo lengva užduotis, nes sniego Kijevo apylinkėse labai daug. Ir netgi važinėti miesto gatvėmis be keturių varomų ratų yra didelis iššūkis. Taigi, nemažai pavažinėję ratais, palikome automobilį pirmoje laisvesnėje pusnyje. Brisdami per sutryptą sniegą, prijudėjome prie įėjimo į parodą. Pamačius milžiniškas 100 metrų eiles prie kasų, smagiai pasijuokėme. Norinčių patekti į parodą buvo tūkstančiai.

Geras 20 minučių stumdėmės eilėse ir sumokėję po eurą už bilietą pagaliau papuolėme į vidų. Ekspozicijos salė tikrai didelė, ir norint atidžiau apžiūrėti kiekvieną stendą prireiktų kelių dienų, tad rinkomės tik aktualiausius, didžiausius ir žinomiausius gamintojus bei prekybininkus.
Vienas iš labai nustebinusių dalykų, tai labai intensyvi prekyba ir milžiniškos nuolaidos, o žinant Ukrainos kainas, viskas buvo praktiškai už dyką. Ekonominės klasės spiningus, Lietuvoje kainuojančius apie 40 eurų, čia buvo galima įsigyti ir už 10, o biudžetiniai keturgysliai pinti PE valai retai viršijo 8 eurus už 150 metrų. Tad keletą ritinėlių teko įsigyti ir patiems.

 Bene didžiausia pasiūla buvo silikoninių masalų. Rodos juos jau kepa kiekvienoje ukrainiečių virtuvėje. Jais buvo nukabinėti visi stendai, maniau, kad keistesnių formų masalų sukurti jau nebegalima, tačiau jie daro neįmanomus dalykus.

 

Taigi vaikščiojome pirmyn ir atgal, purtėme daugelį naujų modelių meškerykočių, kai kas buvo labai keista o kai ko nesinorėjo paleisti iš rankų. Tai kompanijos Flagman feeder tipo meškerykočiai Inspiration feeder, Rondel Carp Feeder, nauji, dar vis testuojami ir pavadinimų neturintys spiningai, Tregaron 4 metrų graibšto kotai. O pasukiojus rankoje naujosios Stellos rankenėlę, nublanko visos kitos sukinėtos ritės.

 

 

 

  

 Parodoje buvo ir labai daug įvairiausių jaukų naujienų. Labai patiko Alexey Pugach pristatytos naujos Flagman jaukų serijos, daug retų ir įdomių kvapų, o pauosčius Skimmers jauką net pakilo apetitas.
Parodoje teko pabendrauti ne tik su žinomais Ukrainos sportininkais, bet ir sutikti bičiulių iš Lietuvos. Pasilabinome ir įspūdžiais pasidalinome su Vygiu ir Arnoldu iš „Anglingos“.
Kai palikome parodų rūmus jau buvo vėli popietė, tačiau lauke ištysus eilė prie bilietų, nė kiek nebuvo sutrumpėjusi. Milžiniška ta meškeriotojų „armija“.

 


Autorius: Martynas Mikelionis

 

Prisijungimo meniu

Pagrindinis meniu

Naujausi pranešmai

  • Nėra rodomų pranešimų.

Susitikimų akimirkos

Atsitiktinis video

SEKITE MUS

UŽSISAKYTI NAUJIENAS

ORAI LIETUVOJE

Orai Vilniuje Orai Kaune Orai Klaipėdoje Orai Panevėžyje Orai Šiauliuose Orai Kėdainiuose

 

MES FACEBOOK'E

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top