• R1
  • R2
  • R3
  • R4

Skaitomiausi straipsniai

1a

Nors ir karščiai, nors ir visai su spiningu nekimba, bet ryte vėl buvau su UL ir SUL pamojuoti. Laisvos dienos baigiasi, tuoj į darbą, tad jau nelabai ir svarbu, kimba ar ne. Svarbu procesas ir laikas gamtoje. Žvejų, kaip savaitgaliui, nelabai daug, nors kai kur ir yra "kolchoziukai". Kadangi mano

pakrantės dalis lyg ir laisva tai toliau niekur ir nevažiavau. Kaip visada, pagrindinis noras,- karšis, o visą kitą, kaip Nemuno neptūnas duos.
Lendant rytinei saulei, dar neturėjau nė vieno kibimo. Žvejojantys nelabai toli nuo manęs su dugninėmis per visą naktį, jau turėjo pagavę karšių. Visas veiksmas su dugninėmis buvo nuo 3val iki ....na prie manęs, nepagavo nė vieno.
Man pasisekė suvilioti tik gal kokius tris mažus ešeriukus.

Spiningavimas man tai tokia žvejyba, kuri žveją priverčia nuolat mastyti, ieškoti, bandyti ir lengvai nenuleisti rankų. Aišku keičiau masalus, bandžiau pravedimą išradinėti, o galvoje sukosi mintys. Jei su dugninėmis tamsoje pagauna, tai jų čia yra. Jei yra ir šviesoje nekimba, tai reiškia kažkur pasyviai sugulę atostogauja. Jei pamėginti pritaikyti visiškai pasyvų pravedimą, su mintim, kad vis vieną pataikius pakišti masalą po nosim ir ji pavirpinus, nemanau kad atsisakytų nors ir neturi visai apetito.
T

aigi pradėjau žaisti su visiškai pasyviu pravedimu sumaišytu su dugniniu avižadrebiu. Na kažkas tokio gavosi.
Kibimas. Po kiek laiko dar vienas tikras karšinis kibimas ir sekundei padraugavom, bet iš kart paspruko. Vėliau dar vienas kibimas. Akivaizdu, pasyvūs,- nepaima ir vos įmanoma pastebėti patį kibimą
Tada paleidau į darbą SUL nano jig kotelį su išmetimu iki 3gr. Su juo dar delikačiau galima dirbti su masalu, dar delikačiau pravedinėti ir animuoti.
Suveikė ir pirmas karšiukas jau groja mažos ritelės stabdžiais.

Supratau. Jų tikrai yra, bet visiškai pasyvūs, juo labiau kad ir saulė gan aukštokai patekėjus svilina nugarą. Vis tik po dar vieno tuščio kibimo pasisekė ir antrą išprašyti susipažinimui,


Šis taip pat labai panašaus dydžio ir gal pilnai kilogramo dar nesiekia, o gal.... Nesvarbu. Abu užskaitau kaip karšis, pagautus spiningu ir tai jau 66vnt šį sezeną tiksliangai suvilioti spiningu. Abu papozavę prieš telefono abjektyvą, išėmus kabliuką, grįžo į Nemuną. Tiesa antrasis prisitraukus, vos tik suėmiau į ranką, pasimuistė ir kabliukas išlėkė. Vadinasi tiek ir tesilaikė. Pasyviai kimba todėl ir sunku pasikirsti.


Beja, jei ne SUL NANO JIG kotelis vargu ar iš vis būčiau pastebėjas kibimus. Na jau super delikačiai kimba, super jautriai viskas vyksta ir norit pastebėti prisilietimą, tenka labai atydžiai viską stebėti. Su UL koteliu tokių dalyku jau nepastebėti.
Taigi išmokta dar viena šiokia tokia pamokėlė karšių spiningavime. Nors tai nieko naujo ir anksčiau yra tekę taip žvejoti, bet kai visiška nekiba, kai žuvis visiškai pasyvi, pasirodo pasyviu pravedimu su labai mažos amplitudės, pasyvaus masaliuko animacija, vis tik įmanoma priversti, kad paragautų.


Po antrojo karšiuko dar atrodo du kibimus turėjau.bet pasirodė, kad beviltiška pakirsti. Tiesiog siurbteli masalą ir tą pačią akimirką išspjauna. Bent jau toks įspūdis susidarė. Ir taip jau buvau sutrumpines kirminiuką iš 5cm iki kokių 3,5-4cm. bet nepadėjo, kaip nepadėjo ir sumažintas iki nr12 kabliukas.
Smarkiai užkaitinus nusprendžiau nesikankinti o ir karšių neerzyti vis duodant paragaut kabliukų aštrumą. Geriau tegu nežino, kas slypi po šiuo kirminiuku...
Taigi SUL NANO JIG kotelis jau apžuvintas, ne tik ešeriukais, bet ir porele karšiukų.

 
 

Prisijungimo meniu

Pagrindinis meniu

Naujausi pranešmai

  • Nėra rodomų pranešimų.

Susitikimų akimirkos

Atsitiktinis video

SEKITE MUS

UŽSISAKYTI NAUJIENAS

ORAI LIETUVOJE

Orai Vilniuje Orai Kaune Orai Klaipėdoje Orai Panevėžyje Orai Šiauliuose Orai Kėdainiuose

 

MES FACEBOOK'E

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top