• R1
  • R2
  • R3
  • R4

TEMA: Pasidaryk pats

Pasidaryk pats 2011-01-31 10:36 #5329

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Sveiki žvejai visi užsukę į šį skyrelį.Kadangi daugelis iš mūsų meistraujame,tai pasidalinkim savo pasiteisinusiom sistemėlėm,ar gaminiais.Negailėkime vienas kitam patarti,kad kokiam jaunam žvejui nereikėtų pereiti jau mūsų padarytų klaidų,nors jų aišku visada bus. Čia aišku nieko naujo,bet man ankstesnė rūkykla greitai susiklaipė ir pradegė.Kadangi rūkyklą vistiek kas nors darysitės,tai patarimas būtinai iš storesnės skardos,ir kas labiausiai būtina,tai dėkite viršui kampuotį,tada metalas nesiklaipo.Dar vienas aspektas,tai 2-3-4 aukštai.Kadangi žuvį rūkote,tai aišku bus ir draugų,o kam rūkyti 3 kartus jei galima ir iš karto.Na nuotraukose jūs bent jau daug maž matote kas kaip. Na jei kas turit kokių minčių,ar jau easate kažką sukūręs,tai tikrai prašom,ir beje,gerai būtų su vaizdine medžiaga kad aiškiau būtų.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: selmis

Pasidaryk pats 2011-01-31 12:25 #5341

  • nėra
  • nėra avataras
  • Offline
  • User is blocked
  • Žinutės: 3485
  • Gauta padėkų: 622
Šašlykinė



Mano gamybos šašlykinė padaryta iš 2mm skardos.Turi įpiovas įstatyti 6 ilgiems (sovietinių laikų) iešmams kur ant kiekvieno galima sumauti iki 800 - 1000g mėsos.Plotis apie 0.5m ilgis apie 60-70cm.Iš galų pritvirtinau rankenėles norint perkelti, apversti anglių išpylimui ar kačergai pasidėti.Kas svarbiausia, kad nusiima kojos ir susideda kartu su kačerga į šašlykinės vidų.Pastaroji telpa į stiklo audinio arba "bulvinį" maišą.Pagaminta iš el. skydelio :blush:
Paskutinis taisymas: 2011-01-31 12:28 nuo nėra.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: selmis

Pasidaryk pats 2011-02-01 08:58 #5434

  • nėra
  • nėra avataras
  • Offline
  • User is blocked
  • Žinutės: 3485
  • Gauta padėkų: 622
Manęs kartais klausia kur aš dedu didelius kiekius aukšlių? Na, džiovinu, vytinu, rūkinu arba kepu, o kai yra laiko dar pakepinęs ar išrūkinęs dedu į truputį salstelėjusį marinatą, o poto į stiklainiukus ir į šaldytuvą.Atsidarius skonis būna niam, niam - pirštus apsilaižysi :blush:

Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Pasidaryk pats 2011-02-12 14:32 #6823

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Įdedu kelias nuotraukas,kaip pasidaryti peiliukų galandymo stakles,gal kas ir susimeistrausit
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: tukasG

: Pasidaryk pats 2011-02-22 15:45 #7976

  • nerijus
  • nerijus avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • žveju netampama o gimstama
  • Žinutės: 1025
  • Gauta padėkų: 467


na kas nors gaminas blizgutes ar avizeles ..
pabandziau pasidaryt nes zinau kelete uztvanku kur vietiniai tik su savadarbem senosviskom pagauna
vakar kibo ir kibs ritoi...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Pasidaryk pats 2011-05-14 17:51 #16521

  • Arutis
  • Arutis avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • Jei kažkas trukdo žvejybai – kažką reikia keist...
  • Žinutės: 3742
  • Gauta padėkų: 1519






Pasidariau pats... beveik :lol: ;) . Per 20 min žuvis gatava... :P
Jei kažkas trukdo žvejybai - ...
Paskutinis taisymas: 2011-05-15 04:33 nuo Arutis.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: tukasG

: Pasidaryk pats 2011-07-14 06:35 #22983

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Daugelis iš mūsų turime didesnes valtis,kurias vienam sunkoka užsikelti ant mašinos stogo,o ir transportuoti nėra lengva,todėl nutariau pasidaryti valčiai vežimėlį.Geriausiais sprendimas aišku pirkti,bet tai yra brangoka,tampyti vietoje užtenka ir paprastesnės.Tam reikalui nusipirkau Audinės galinį tiltą (50lt,)ir atsisiunčiau konstrukciją valties transportavimui(140lt.)Dar teko pirkti gervę(65lt).Visa kita galima rasti ar tai gauti,bet jei dar pirksite medžiagas,tai dar kažkur apie 250lt.





Vežimėlį dariau išardomą,kad būtų galima žiemos metu kur nors pasidėti



Surinkus gaunasi štai,taip :)





Taip jau galiu ir vienas užsikelti valtį,ar nusistumti arčiau vandens.



Tokios žinoma nepriregistruosi,bet pakalbėjus su policininku,buvo paaiškinta,kad vietoje valtį taip vežioti galima,tik jokiu būdu negalima kabinti jokių žibintų.Be to ir bendrovės,miškininkai,kelininkai turi įvairių priekabėlių,talpų vandeniui kuriuos tampo be jokių numerių.Klausimas dar būtų mūsų gerbiamiems policininkams(gerbiami kol neneubaudė :cheer: )kaip ten iš tikrųjų?Ar galima taip vežioti valtį ir jei galima tai kokiais keliais ir jei negalima,tai kodėl?
Jei kas parašysite "aš manau",ar "galvoju",tai nerašykite,aš ir pats tai žinau :)
O jei kas tokią ar panašią konstruositės,klauskite,padėsiu išvengti kelių klaidų kurių aš neišvengiau,nors tai ir nelabai reikšminga :)
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: selmis

: Pasidaryk pats 2011-07-14 18:35 #23110

  • TADZIUS
  • TADZIUS avataras
  • Offline
  • Žvejybos profas
  • Žinutės: 8760
  • Gauta padėkų: 2341
Daliau ja priregistruot galima,tik reik keliu popieriu
1reike dreziniu,kurie kainuoje apie 100 lt
2 pasidarius priekabike reik praeit ekspertize
po to jei viskas pagal brezinius,tai ledze registruot,vieni zmones taip dare.Klausimelis sakai policija leidze,tik idomu
avarijos(geriau to nebutu)atveju,kaip reguotu draudimas
Turesi mane pakonsultuot,kaip toke susimeistraut :yes:
Paskutinis taisymas: 2011-07-14 18:37 nuo TADZIUS.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Pasidaryk pats 2011-07-14 18:46 #23113

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Avarijos atveju lieku kaltas aš,nes nėra draudimo,tik kiek man ten reikia ją patemti,kokį kilometrą,na kartais du,juk po miestą aš nežadu su ja trankytis.Aš tik sakau,kad po rajoninius kelius ūkininkai su miškininkais visokiais padargais važinėja be jokių numerių,tai kaip suprantu ir pas juos nedrausta,o policija dėl to nieko nesako,ar paprasčiausiai nekreipia dėmesio.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Pasidaryk pats 2011-07-14 18:55 #23117

  • Lydeka
  • Lydeka avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • Žinutės: 2333
  • Gauta padėkų: 940
Dolcas parašė:
Avarijos atveju lieku kaltas aš,nes nėra draudimo,tik kiek man ten reikia ją patemti,kokį kilometrą,na kartais du,juk po miestą aš nežadu su ja trankytis.Aš tik sakau,kad po rajoninius kelius ūkininkai su miškininkais visokiais padargais važinėja be jokių numerių,tai kaip suprantu ir pas juos nedrausta,o policija dėl to nieko nesako,ar paprasčiausiai nekreipia dėmesio.
Ūkininkų technika draudžiama truputį kitaip. Paskambink man, pasakysiu kur ir kaip gali priregistruoti, reikia tik dokumentų iš parduotuvės, kad pirkai medžiagas, jokių ekspertiziu nereikia. Važinėsi tada tikrai be jokių problemų, ir be baimės kad kas atsitiks, ir tech apžiūras praeisi lengvai.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Pasidaryk pats 2011-07-14 19:54 #23125

  • TADZIUS
  • TADZIUS avataras
  • Offline
  • Žvejybos profas
  • Žinutės: 8760
  • Gauta padėkų: 2341
Labai pas jus paprastai kazkaip Lydeka,pas mus tai vienas bande prisiregistruot kateriouko priekaba o,orginale is amerikos,tai visko reike,paprasciau buvo padaryt kaip rasiau,tipo samapalas.Gal pas mus labiau kabinejesi nezinau.Tiesa skambinomes biciukui i regitra,tai irgi ta pati aiskino brezinei ,ekspertize,lenngviause tai sake geriau butu gaut samapalos priekabos dokumentus ir tada prisiregistruosi tipo be vargo
Paskutinis taisymas: 2011-07-14 19:57 nuo TADZIUS.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Pasidaryk pats 2011-07-14 20:31 #23141

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Na, aš pasidalinau priekabos pagaminimo įdėja,kad būt paprasčiau ir nuotraukėkes įmečiau.Kiek supratau,už tokias kelyje baudžia(nesmarkiai :) )bet nelabai kabinėjasi,jei vietoje ten aplink namus trainiojies(juk policininkai irgi žmonės),o šiaip tai kiek supratau galima priregistruoti kaip ūkio padargą kažkokį.Traktoriai vandens bačkas be jokių numerių,net be atšvaitų tempioja kiekvieną dieną po kelis kartus ir nieko.Kaip bebūtų,jei nori būti ramus,pirk gamyklinę,o šiaip savam kaime manau tampioti galima,nors ir ne teisėtai,bet kabinėtis neturėtų,nebent neduok dieve koks eismo įvykis būtų,ko niekam nelinkiu.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Paskutinis taisymas: 2011-07-14 20:32 nuo Dolcas.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Pasidaryk pats 2011-07-14 20:33 #23145

  • TADZIUS
  • TADZIUS avataras
  • Offline
  • Žvejybos profas
  • Žinutės: 8760
  • Gauta padėkų: 2341
gamykline nemazai dinaru kainuoja :lol:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Pasidaryk pats 2011-07-14 21:08 #23169

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Tai būtų tų dinarų,juk nelipdytume kaip išeina.Nepiktnaudžiaujant manau ilgai taip tampyti galima,juo labiau,kai prie namų.Kad ir 100metrų,juk neneši ant pečių,be to vienam ant stogo ir užsikelt neišeina,ypač su mano komplektacija :lol:
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Pasidaryk pats 2011-07-15 04:16 #23184

  • Kabliukas
  • Kabliukas avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Zvejojau fyderiu,dar pludine..atsirado spiningas:)
  • Žinutės: 1038
  • Gauta padėkų: 634
Su "tavo komplektacija" draugas pasidare garaze prie lubu tvirtinima valciai .Ivaziuoja su universalu i garaza,prie valties pritvirtina lyna ir,gerves pagalba,nuleidzia arba pakelia valti.Neseniai susimeistravo,lyg ir viskas gerai kolkas ;) :bye:
Astrus....
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Pasidaryk pats 2011-07-15 05:18 #23191

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Kabliukas parašė:
Su "tavo komplektacija" draugas pasidare garaze prie lubu tvirtinima valciai .Ivaziuoja su universalu i garaza,prie valties pritvirtina lyna ir,gerves pagalba,nuleidzia arba pakelia valti.Neseniai susimeistravo,lyg ir viskas gerai kolkas ;) :bye:
Gerai,kol netyčia(nelinkiu)bumtels ant stogo,tada ir mašiniuką remontuoti reiks :(
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Pasidaryk pats 2011-07-15 05:25 #23195

  • Kabliukas
  • Kabliukas avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Zvejojau fyderiu,dar pludine..atsirado spiningas:)
  • Žinutės: 1038
  • Gauta padėkų: 634
TADZIUS parašė:
Gerai ,kai draugo garazo lubos aukstos :cheer:
Garazo lubos nera aukstos-standartines,kaip ir visuose garazuose.
Dolcui-nezinau,kaip ten bumbteleti gali,nes prie lubu,ant ratuku,pritaise lynus ir gerves pagalba nuleidzia/pakelia.Nebent sugestu gerve ir laisvas kritimas butu :) Kita vertus,tiek ten ir to tarpo aukscio tarp A6 stogo su "ragais" ir prie garazo lubu pakeltos valties.Tiesa,neparasiau,kad jo valtis is PVC ;) :bye:
Astrus....
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Pasidaryk pats 2011-07-15 06:09 #23211

  • saulius67
  • saulius67 avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • Žinutės: 3019
  • Gauta padėkų: 850
Kabliukas parašė:
Su "tavo komplektacija" draugas pasidare garaze prie lubu tvirtinima valciai .Ivaziuoja su universalu i garaza,prie valties pritvirtina lyna ir,gerves pagalba,nuleidzia arba pakelia valti.Neseniai susimeistravo,lyg ir viskas gerai kolkas ;) :bye:
garaze tai gerai o kaip prie vundenio nuimt ir uzdet mums tokiems zdaraviems negi atsivesi prie kranto paziuresi ir atgal nenusiemes parsivesi ir vel prie garazo lubu pritvirtinsi :uj:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Dolcas

: Pasidaryk pats 2011-07-15 06:31 #23213

  • Kabliukas
  • Kabliukas avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Zvejojau fyderiu,dar pludine..atsirado spiningas:)
  • Žinutės: 1038
  • Gauta padėkų: 634
saulius67 parašė:
garaze tai gerai o kaip prie vundenio nuimt ir uzdet mums tokiems zdaraviems negi atsivesi prie kranto paziuresi ir atgal nenusiemes parsivesi ir vel prie garazo lubu pritvirtinsi :uj:
Geras klausimas,as irgi apie tapati pagalvojau.Turbut prie vandens valti nustumia i bagazines puse,o paskui nusinesa ant peties padejes borta.Aisku,jei toli nest,tada tik dviese.Bet betkuriuo atveju,kontstrukcija ant lubu pasiteisnina,nes gali vienas uzsikelt/pasikelt valti,o su kolega jau tiesiai prie vandes susitinki zvejybai,tada atkrenta butinumas vaziuoti kazkur atsivezti pagalbininka,kad padetu nuimti/uzkelti valti ir nereikia kiekvienakart putineti/isleidineti valti.
Astrus....
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Pasidaryk pats 2011-07-15 07:20 #23216

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Kabliukas parašė:
saulius67 parašė:
garaze tai gerai o kaip prie vundenio nuimt ir uzdet mums tokiems zdaraviems negi atsivesi prie kranto paziuresi ir atgal nenusiemes parsivesi ir vel prie garazo lubu pritvirtinsi :uj:
Geras klausimas,as irgi apie tapati pagalvojau.Turbut prie vandens valti nustumia i bagazines puse,o paskui nusinesa ant peties padejes borta.Aisku,jei toli nest,tada tik dviese.Bet betkuriuo atveju,kontstrukcija ant lubu pasiteisnina,nes gali vienas uzsikelt/pasikelt valti,o su kolega jau tiesiai prie vandes susitinki zvejybai,tada atkrenta butinumas vaziuoti kazkur atsivezti pagalbininka,kad padetu nuimti/uzkelti valti ir nereikia kiekvienakart putineti/isleidineti valti.
Kad garaže taip valtis laiko,tai esu girdėję,juo labiau ir tuščia erdvė užsipildo.Galėtų kas turi pasidaręs kokią foto įmest,žiūrėk kam ir praverstų :)
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Moderatoriai: Lydeka, Dolcas, Čebas
Puslapio sukūrimo laikas: 0.082 sekundžių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top