• R1
  • R2
  • R3
  • R4

Reportažai

jura

Vakar aplankėme bene didžiausią mano matytą tvenkinį visai šalia Kijevo. Milžiniški vandens plotai vis patraukia akį prabildant automobiliu per Kijevo HAE, lyg Kauno mariose, kur vis dairaisi spiningautojų valčių ar dugninės virtuozų, rymančių prie „beždžionėlėmis“ apkarstytų spiningų.

Skaityti daugiau...

4a

Ir nors kompanija Zemex dugninių meškerykočių seriją Rampage gamina jau ne pirmus metus, paskutinis modelis pasirodė praėjusių metų pavasarį. Tai galingas 3,75 m ilgo ir iki 100 g šėryklomis skirtas gaudyti upėje kotas. „Vyresnysis brolis“ yra 3.90 m ilgio su 150 g testu, o pats sunkiausias

Skaityti daugiau...

5a

Kiekvienais metais šėryklėlės „mirkymo“ sezoną pradedu Punioje, kai tik ledas atlaisvina bent 30 metrų laisvesnį plotą. Ne išimtis ir šis sezonas. Ir nors jau turėjau kelias žūkles Nemune, šėryklėlę prikimštą jauko užmetu būtent čia. Čia viskas paprasčiau, visad gali tikėtis laimikio, nereikia toli važiuoti nuo namų o ir gaudymas pakankamai sportiškas.

Skaityti daugiau...

8a

Norėčiau pasidalint svarbiausiais niuansais gaudant stintas nuo krantinės. Dažniausiai būna, kai vienas gaudai, aplinkui kiti – „rūko“, kodėl? Apie tai ir norėčiau papasakot.

Skaityti daugiau...

Skaityti daugiau...

Prisijungimo meniu

Pagrindinis meniu

Naujausi pranešmai

  • Nėra rodomų pranešimų.

Susitikimų akimirkos

Atsitiktinis video

SEKITE MUS

UŽSISAKYTI NAUJIENAS

ORAI LIETUVOJE

Orai Vilniuje Orai Kaune Orai Klaipėdoje Orai Panevėžyje Orai Šiauliuose Orai Kėdainiuose

 

MES FACEBOOK'E

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top