• R1
  • R2
  • R3
  • R4
Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

Jūs neprisijungęs.

TEMA: Smulkmenos žiemos sezonui

žieminės smulkmenos 2010-12-14 14:33 #1193

• Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Sveiki žvejai.Daugelis iš mūsų kartais nusiperkam daiktą kuris pasirodo visiškas ššššššššš.Padėkime vieni kitiems išvengti klaidų.Uodo trūklio lervoms skirtos dėžutės tik atrodo kad visos tinkamos. .Kaip matote iš nuotraukos tai visiškai skirtingos dėžutės.Kairėje paprasta apvali dėžutė turi tokį minusą,kad nežinai iš kurios pusės atidaryti kol gerai nepasižiūri ir būna kad išpili uodo lervas ant ledo ir kaip visada pradžioj žvejybos,be to, jei ant ledo nėra sniego ir pučia stiprokas vėjas,ši dėžutė rieda greičiau nei jūs bėgate.Aišku dėžutės viršų galima pažymėti.Vidurinė dėžutė jau geriau tik žinoma reikia pažymėti viršų.Minusas tame,kad mažai į ją telpa ir dažnai išlūžta dangtelis ties tvirtinimu.Paskutinė dėžutė ko gero yra geriausias pasirinkimas.Viršus nudažytas raudonai,todėl visada aišku kaip atidaryti net ir prietemoj.Kadangi ji yra didesnė,tai lervučių telpa daugiau ir geriau laikosi.Aišku tai daug kam žinoma,bet sutikite,kad yra ir pradedančiųjų.Kas vienam atrodo elementaru,kitam tai gali ir padėti.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

žieminės smulkmenos 2010-12-14 19:31 #1220

• samir
  • samir avataras
  • Naujokas
  • Žinutės: 86
  • Gauta padėkų: 101
Aš tai ant dugno priklijavęs esu lipučkę, taip vadinamos medžiagos gabaliuką, o kitą gabaliuką priklijavau ir prisiuvau prie kelnių, toje vietoje kur dedu dėžutę, prie kelio.

žieminės smulkmenos 2010-12-14 19:36 #1222

• AudriusM
  • AudriusM avataras
  • Administratorius
  • Žinutės: 6126
  • Gauta padėkų: 8980
samir parašė:
Aš tai ant dugno priklijavęs esu lipučkę, taip vadinamos medžiagos gabaliuką, o kitą gabaliuką priklijavau ir prisiuvau prie kelnių, toje vietoje kur dedu dėžutę, prie kelio.

Būtent ta raudonu viršumi dėžute ir pirkau :good: (vadinasi intuicija nepavedė :uj: )...o prie kelniu tokiu būdu prilipinti tikrai idomi mintis :good:

žieminės smulkmenos 2010-12-14 19:46 #1225

• samir
  • samir avataras
  • Naujokas
  • Žinutės: 86
  • Gauta padėkų: 101
Aišku vaikščiojant ar gręžiant dėžutė turi būti vidinėje kišenėje ;)

žieminės smulkmenos 2010-12-15 05:40 #1236

• nėra
  • nėra avataras
  • User is blocked
  • Žinutės: 3485
  • Gauta padėkų: 622
Aš naudojų pirmąsias dvi dėžutes tik viena jų su specialiu užsegimu ant kojos.Abi turi raudonus dangtelius kurie iš tolo šviečia :good: Kiek sezonų žvejoju na ir nesiskundžiu

žieminės smulkmenos 2010-12-15 06:22 #1237

• Arutis
  • Arutis avataras
  • Žuvų siaubas
  • Jei kažkas trukdo žvejybai – kažką reikia keist...
  • Žinutės: 3742
  • Gauta padėkų: 1519
Pirmoji, mano manymu, geriausia. Jas naudoju ne vieni metai, tik aišku reikia dangtelį pasižymėti. ;)
Jei kažkas trukdo žvejybai - ...

žieminės smulkmenos 2010-12-15 06:32 #1239

• Čebas
  • Čebas avataras
  • Moderatorius
  • Kojas nukares svajojau nakcia
  • Žinutės: 2720
  • Gauta padėkų: 2231
Esu taip pat uz trecia dezute. Antra dezute iskart nurasiau, del dangtelio netvirtumo ir atsidarinejimo kiseneje, pirmoji, tikrai yra nestabili puciant didesniam vejui, taip pat dangtelis nepritvirtintas prie dezutes-greit pasimesti gali, o ir pas ja talpa lb maza. Kvadratine, patogi, dangtelis pritvirtintas, telpa apie 2.5 karto daugiau truklio lervu nei i antraja.
Tikrame žvejy slypi vaikas, kuris mėgsta žaisti.

žieminės smulkmenos 2010-12-15 09:16 #1243

• Dalius. Kaunas
  • Dalius. Kaunas avataras
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 2241
  • Gauta padėkų: 1455
jo-majo parašė:
O as nenaudoju dezuciu , laikau uz lupos :cha:
:lol: žinoma, niekad nesušals ir lupai masažas, o jei ką... :alus: ir "zakuskė" vietoj...universal būdas. :uj: jo-majo kaip visada linksmai nusiteikęs.

žieminės smulkmenos 2010-12-15 09:19 #1244

• Kilbis
  • Kilbis avataras
  • Naujokas
  • Žinutės: 9
jo-majo parašė:
Sliekus laikyti už lūpos visiškai tinka. o matylius sulenda į tarpus tarp dantų ...

žieminės smulkmenos 2010-12-15 09:49 #1253

• zagas
  • zagas avataras
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 198
  • Gauta padėkų: 103
dzikus irgi turbut uz lupos :lol:

žieminės smulkmenos 2010-12-15 10:56 #1259

• baubas
  • baubas avataras
  • Žvejybos profas
  • Žinutės: 6189
  • Gauta padėkų: 4356
Vo blyn, o aš tik sliekus laikydavau už lūpos :lol: ,reiks pamėginti ir matilius susikišt, tik problema ,tarp dantų tarpai dideli, taip kad matilių gali neužtekti iki žvejybos galo .

žieminės smulkmenos 2010-12-15 13:15 #1263

• Kilbis
  • Kilbis avataras
  • Naujokas
  • Žinutės: 9
jo-majo parašė:
Kilbis parašė:
jo-majo parašė:
Sliekus laikyti už lūpos visiškai tinka. o matylius sulenda į tarpus tarp dantų ...

Protezai pas mane tankus , be kaip smagu kaip uz lupos juda , pabandyk ir zvejot nereiks . :cha: :sokis:
Kaip toj dainoj - žvejybos nieks nepakeis, o protezus dariausi, kai dar jaunas buvau ir dar pusę dantų turėjau, o daba jie iškrito - tai matyliui nors šokius kelk ...

žieminės smulkmenos 2010-12-15 14:01 #1267

• nėra
  • nėra avataras
  • User is blocked
  • Žinutės: 3485
  • Gauta padėkų: 622
Čebas parašė:
Esu taip pat uz trecia dezute. Antra dezute iskart nurasiau, del dangtelio netvirtumo ir atsidarinejimo kiseneje, pirmoji, tikrai yra nestabili puciant didesniam vejui, taip pat dangtelis nepritvirtintas prie dezutes-greit pasimesti gali, o ir pas ja talpa lb maza. Kvadratine, patogi, dangtelis pritvirtintas, telpa apie 2.5 karto daugiau truklio lervu nei i antraja.

Rašydamas apie antrą dėžutę turiu mintyje, kad ji skirta naudoti ant kelio su gumine juosta.Ir ji tikrai neatsidaro, pats mačiau kaip sportininkai laksto per pusnis.Beto reikia teisingai užsidėti.Na, čia kam kas, bet aš kadangi nesportininkas tai mane ji tuolabiau pilnai tenkina.Mano "maštabais" pirmoje laikau didesnį kiekį (1-2 porcijas) trūklio, o į aną įsidedu tiek, kad būtų po ranka ir tiesiogiai žvejybai.Jei gerai supratai, antrąją dėžutę aš kartas nuo karto papildau šiltom trūklio lervom iš pirmosios kuri būna įkišta kur giliau ir šilčiau.Kiekvienas savaip prisitaikom prie žvejybos sąlygų

žieminės smulkmenos 2010-12-16 09:59 #1350

• Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Moderatorius
.Kaip žinote avižėlėms skirtų dėžučių yra įvairių.Iš kairės dvi pirmosios dėžutės yra geriausios,nes į jas nereikia segti avižėlių o paprasčiausiai įterpi.Taip jos neišsibarsto ir aiškiai matosi kas kur.Pati pirma yra geriausia ir turi 3 skyrius,kaip beje ir brangiausia.Antroji dėžutė 2 skyrių,tik didoka.Plastikinės dėžutės pačios pigiausios bet netiks tiems,kurie turi dažytas volframines avižėlės.Jei pas jus vien tik paprastos ir dažytų nėra tai gerai ir tokios.Kas atsitinka su dažytomis avižėlėmis plastikinėse dėžutėse,matote apačioje. . Kad nekurti naujos temos tai parašysiu prie tos pačios apie parduodamas uodo lervas dėžutėse. .Kaip matote jos yra su kažkokiu priedu panašiu į durpes.Aišku jų kiekvienoje parduotuvėje nerasite,bet jei reiks galėsiu pabandyti sužinoti kur kokiam mieste jomis prekiaujama.Norma ta pati kaip ir perkant porcijomis ir kaina tokia pati.Pliusas toks,kad uodo lervos šiame priede išsilaiko apie 10-14 dienų,žinoma jei šviežiai supakuotos.Geras variantas jei kas retai žvejoja arba toli važiuoti pirkti.Minusas tas,kad po kelių dienų patamsėja ir nebebūna tokios ryškios,bet išlieka tokios pačios gyvybingos.Kiek žvejojau tai kibimui skirtumo tikrai nėra.

žieminės smulkmenos 2010-12-16 10:12 #1351

• girinis37
  • girinis37 avataras
  • Žvejybos profas
  • nu ka galiu pasakyt
  • Žinutės: 5762
  • Gauta padėkų: 1035
babar pasirobe kazkokios gaidiskos uodo lervos,raudonos grazios bet nejud ir irgai neissilaiko ,primaisyta kazkokiu plaukeliu ir kaip kavos tirsciai kazkokio bieso,vienu zodziu nekokios :angry:

žieminės smulkmenos 2010-12-16 11:33 #1355

• Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Moderatorius
Na čia kur aš aprašiau,tai šie priedai berods iš lenkų atkeliavo o fasuoja Kaune.Gal kam papuola ir blogų nusipirkti,gal jau supakavo kokių pridususiu.Perkant reiktų atidžiau pasižiūrėti,kad lervos būtų gyvibingos.

žieminės smulkmenos 2010-12-16 12:51 #1363

• Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Moderatorius
Beje,kas perkate volframines avižėles atidžiai apžiūrėkite skylutę kur veriasi valas.Būna labai aštriais kampais ir nedidelė skylutė.Į tokias jūs neįversite nei kembriko,nei užapvalinsite kampų.Galite rišti kaip norite,vis tiek valą nupjaus.Jei jau tokių turite,tai vienintelė viltis įklijuoti auselę nuo paprasto kabliuko.Jei perkate dažytas avižėles,tai namuose su adata būtinai prakrapštykite dažus nuo skylutės,nes kitu atveju teks žvejyboj krapštyti su kita avižėle ko pasekoje atbukinsite kabliuką.

Smulkmenos žiemos sezonui 2010-12-17 13:08 #1447

• Čebas
  • Čebas avataras
  • Moderatorius
  • Kojas nukares svajojau nakcia
  • Žinutės: 2720
  • Gauta padėkų: 2231
Viskas apie viska :good:
Tikrame žvejy slypi vaikas, kuris mėgsta žaisti.

: Smulkmenos žiemos sezonui 2010-12-17 13:14 #1448

• Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Moderatorius
Tai aš ir stengiuosi žmogui konkrečiai patarti iš savo asmeninių klaidų ar patirties,kad nesusigadintų nuotaikos žvejyboj.Žinoma,klystų ir aš,o jei kieno nuomonės ir skirsi,tai :clap: valio.

: Smulkmenos žiemos sezonui 2010-12-29 12:41 #2279

• Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Moderatorius
Norėčiau trumpai aptarti apie rogutes žiemai.Tai žinoma ne būtinas dalykas,bet kas turi džiaugiasi,nors ne visi,ypač tie kurie nusiperka daug negalvodami apie jos galimybes.Jei jau nuspręsite pirkti žvejybines rogutes žiemai,tai keli patarimai kokių ieškoti,o ieškoti teks,nes jos ganėtinai brangios ir ne visos parduotuvės jas vežasi. .Nereikia pirkti siaurų ir žemų rogių,nes esant puriam sniegui jos greitai griūna.Taip pat reikia atsižvelgti į rogučių ilgi,nes kitos į mašinos bagažinę gali ir netilpti.Reikia atsižvelgti ar dažniau žvejojate vienas ar dviese.Galima pirkti ir dviese.Dvejiems asmenims puikiai tiks jei rogių ilgis bus ne mažiau nei metras,o plotis 0,50 cm.Bortų aukštis geriausiai būtų apie 20 cm.Tada ne tik rogės kad negriūna,bet ir puikiai telpa 2 žvejų įranga.Vienam pilnai užtenka ir trumpesnių rogių tik vis tiek pirkit plačias.Rogės sunkiau traukti tik per purų sniegą,bet atgal tom pačiom vėžiom be problemų,tas pats gerai kai ir ant sniego užsidėjusi pluta.Dar labai gerai yra tai kad įdėjus roges į bagažinę galite be vargo ir baimės dėti tiek snieguota dėžę,tiek gręžtą ar kibirėlį su vandeniu į roges ir bagažinė bus sausa.
Moderatoriai: Lydeka, Dolcas, Čebas
Puslapio sukūrimo laikas: 0.159 sekundžių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top