• R1
  • R2
  • R3
  • R4

TEMA: Nuotraukų konkurso ,,Aš ir mano laimikis 2011" komentarai

: Nuotraukų konkurso ,,Aš ir mano laimikis 2011" komentarai 2011-12-18 20:38 #37124

  • ZIUPKA
  • ZIUPKA avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • SPYGA TAUKUOTA:D
  • Žinutės: 961
  • Gauta padėkų: 575
Prasau administracijos nesupykt, bet su tokiu konkursu tik kraunate akmenelius i savo darza - per viduri balsavimo (kazkuri menesi tiksliai nepasakysiu) is konkurso buvo ismestos kelios foto, kurios buvo surinke beveik daugiausia balsu, dabar sugalvojote, kad balsuoti gali tik nemaziau kaip 5 komentarus parases zmogas ir vel prasidejo viskas is naujo - tai gaunasi, kad 90% viso konkurso i finala patekusiu nuotrauku i ji pateko pazeidziant konkurso taisykles ir visas konkursas turejo but paskelbtas neivykusiu, arba reikejo nuryt ta karcia piliule ir apdovanot tuos kurie taip ar kitaip surinko daugiausia balsu ir nuo titu metu ivest naujas taisykles - dabar paziurejus is sono atrodo, kad konkurse pirmaujant kaip PVZ - NR. 18 sugalvojamas naujas taisykliu pakeitimas ir jieskoma naujo pretendento i prizus.
Nezinau ar mano nuomone teisinga ar ne, bet man pasirode taip - atsiprasau jei kazkam mano komentaras pasirodys neteisingas, bet tai tik mano nuomone... :bye:
Kibo ir kibs - jei zvejosi:)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Nuotraukų konkurso ,,Aš ir mano laimikis 2011" komentarai 2011-12-19 04:53 #37129

  • TADZIUS
  • TADZIUS avataras
  • Offline
  • Žvejybos profas
  • Žinutės: 8760
  • Gauta padėkų: 2341
kada tu cia taip sugalvojai :lol: :lol: 17 pats balsavai ir viskas buvo :good: ,o jau vakar :no: kiba padauginai :lol: :lol: :lol:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Nuotraukų konkurso ,,Aš ir mano laimikis 2011" komentarai 2011-12-19 05:35 #37130

  • dainiuška
  • dainiuška avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 2785
  • Gauta padėkų: 3193
ZIUPKA parašė:
Prasau administracijos nesupykt, bet su tokiu konkursu tik kraunate akmenelius i savo darza - per viduri balsavimo (kazkuri menesi tiksliai nepasakysiu) is konkurso buvo ismestos kelios foto, kurios buvo surinke beveik daugiausia balsu, dabar sugalvojote, kad balsuoti gali tik nemaziau kaip 5 komentarus parases zmogas ir vel prasidejo viskas is naujo - tai gaunasi, kad 90% viso konkurso i finala patekusiu nuotrauku i ji pateko pazeidziant konkurso taisykles ir visas konkursas turejo but paskelbtas neivykusiu, arba reikejo nuryt ta karcia piliule ir apdovanot tuos kurie taip ar kitaip surinko daugiausia balsu ir nuo titu metu ivest naujas taisykles - dabar paziurejus is sono atrodo, kad konkurse pirmaujant kaip PVZ - NR. 18 sugalvojamas naujas taisykliu pakeitimas ir jieskoma naujo pretendento i prizus.
Nezinau ar mano nuomone teisinga ar ne, bet man pasirode taip - atsiprasau jei kazkam mano komentaras pasirodys neteisingas, bet tai tik mano nuomone... :bye:

Trukt už vadžių - vėl iš pradžių :) Kelios foto iš konkurso buvo išmestos todėl, kad neatitiko konkurso taisyklių (jos buvo publikuotos kituose tinklalapiuose). Jeigu sekei konkurso eigą - tuomet viską turėtum žinoti, kaip ir tai, kad pašalintųjų foto autoriai neturėjo priekaištų dėl jų nuotraukų išmetimo. Na, o dėl finalinių taisyklių pakeitimo parašysiu paprastai: pasiskaičiuok, kiek tikrų tinklalapio narių balsų dabar surinko prieš tai lyderiavusi nuotrauka ir daugiau komentarų nebereikės :bye:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Dolcas

: Nuotraukų konkurso ,,Aš ir mano laimikis 2011" komentarai 2011-12-19 07:27 #37138

  • vycka343
  • vycka343 avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 21
  • Gauta padėkų: 11
Ziupka, o tu ramia sazine dalyvauji konkurse ??? :unsure: Kartais taisykliu nepazeidi ?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Nuotraukų konkurso ,,Aš ir mano laimikis 2011 2011-12-19 08:23 #37142

  • TADZIUS
  • TADZIUS avataras
  • Offline
  • Žvejybos profas
  • Žinutės: 8760
  • Gauta padėkų: 2341
nemetom namioku ,sakom tiesei sviesei,idomu pasidare,ka reiskia tie klaustukai :(
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Nuotraukų konkurso ,,Aš ir mano laimikis 2011 2011-12-19 09:21 #37147

  • vycka343
  • vycka343 avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 21
  • Gauta padėkų: 11
Na noriu paziureti ar sazine zmogaus prabils :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Nuotraukų konkurso ,,Aš ir mano laimikis 2011" komentarai 2011-12-19 09:29 #37148

  • saulius67
  • saulius67 avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • Žinutės: 3019
  • Gauta padėkų: 850
jau idomu darosi
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Nuotraukų konkurso ,,Aš ir mano laimikis 2011" komentarai 2011-12-19 09:52 #37150

  • Megėjas
  • Megėjas avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • ARGI ŽUVIS SVARBIAUSIA
  • Žinutės: 4576
  • Gauta padėkų: 3632
chebra įžvelgiu vaikų darželį :joint:
Paskutinis taisymas: 2011-12-19 09:53 nuo Megėjas.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: dainiuška, Dolcas

: Nuotraukų konkurso ,,Aš ir mano laimikis 2011" komentarai 2011-12-19 09:58 #37151

  • dainiuška
  • dainiuška avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 2785
  • Gauta padėkų: 3193
Pritariu Mėgėjui :bye: Nu kiek galima? :tut: Finalinis balsavimas paskelbtas, neužilgo jau paaiškės laimėtojas, o čia vis dar rietenos kyla :zip: Reikės arba užrakinti temą, arba ištrinti komentarus, kurie kelia kipišą :ikio:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Nuotraukų konkurso ,,Aš ir mano laimikis 2011" komentarai 2011-12-19 10:11 #37152

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Čia išryškėja Lietuviškas bruožas "PAŠIK KITAM" Norisi padaryti kuo geriau , o gaunasi Š.Kas svarbiausiai,kad patys dalyviai tą Š ir daro.Kaip žmogeliams nedaeina,kad konkurso taisyklės yra paprastos , niekas iš to pasipelnyti net nemano , nejau taip sunku tų taisyklių laikytis?Manau ne prizuose esmė , o pačiam žmoguje.Pilkit kerasos kisk norit , bet pagalvokit ir apie pačių prizų steigėjus.Juk prizai yra skiriami tam , kad tinklapis būtų kuo įdomesnis , o ir patys dalyviai pasijustų šio tinklapio dalimi.Šiaip ateity manyčiau,kad tik tinklapio moderai spręstų kam atitenka vienas ar kitas prizas.Tinklapio dalyviai galėtų reikšti tik savo nuomones , o jokiu būdu ne balsuoti.Aš tikiu , kad sudaryta tinklapio vertinimo komisija išspręstų daugelį šiuo metu susidariusių ginčų.Patikėkit , kadangi tinklapis steigia prizus , tai nei vienam konkurso dalyviui nei simpatijos , nei antipatijos nėra.Linkiu tinklapio moderams kantrybės :)
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: dainiuška

: Nuotraukų konkurso ,,Aš ir mano laimikis 2011" komentarai 2011-12-19 10:11 #37153

  • vycka343
  • vycka343 avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 21
  • Gauta padėkų: 11
ok, prabils ar neprabils ta sazine, tiesiog zmogelis pazeide taisykles. Del tos pacios priezasties ir mano viena geresniu foto cia nepateko.
www.biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/41.870410.81..-=(485955396
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Nuotraukų konkurso ,,Aš ir mano laimikis 2011" komentarai 2011-12-19 10:13 #37154

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
vycka343 parašė:
ok, prabils ar neprabils ta sazine, tiesiog zmogelis pazeide taisykles. Del tos pacios priezasties ir mano viena geresniu foto cia nepateko.
www.biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/41.870410.81..-=(485955396
Puslapis nerastas ?
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Nuotraukų konkurso ,,Aš ir mano laimikis 2011" komentarai 2011-12-19 10:34 #37157

  • vycka343
  • vycka343 avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 21
  • Gauta padėkų: 11
http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/41.870410.81..-=(485955396

Nukopijuok nuoroda ir iklijuok. Nes kazkodel ji nevisa aktyvi.
Paskutinis taisymas: 2011-12-19 10:38 nuo vycka343.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Nuotraukų konkurso ,,Aš ir mano laimikis 2011" komentarai 2011-12-19 10:55 #37158

  • Vaidas48
  • Vaidas48 avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • Jochaidi..... pabego.
  • Žinutės: 576
  • Gauta padėkų: 193
Logiskai pagalvok kai kas tik dabar pastebejo kad siame tinklapije yra vaiku darzelis.o kad lietuviskas bruozas,tai visiskai aisku kazkam reikia pasikti nes ilgiau smirdes ir negales patekti i finala.O del prizo,tai matyt labai vertingas kad tokios pestynes vyksta.Vyrai nedarykit gedos tinklapiui,nes daug kas skaito,daug kas ziurineja.Nusileiskit ant zemes,nes klaiku skaityti tokius atsiliepimus.Suaukit,nesvarbu kad tinklapiui vieneri.Jums tai daugiau,kai kas net ir seneliai esate.PAZOR NA FSIU STRANU>
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Nuotraukų konkurso ,,Aš ir mano laimikis 2011" komentarai 2011-12-19 10:57 #37159

  • vycka343
  • vycka343 avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 21
  • Gauta padėkų: 11
Prie ko cia pestynes - jei yra taisykles - tai laikomes ju.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Nuotraukų konkurso ,,Aš ir mano laimikis 2011" komentarai 2011-12-19 12:13 #37162

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Yra pasiūlymas kitais metais išrinkti vertinimo komisiją iš kokių 10 asmenų.Tada nebus jokių pažįstamų ar panašiai.Čia aišku tik mintis.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: mekas

: Nuotraukų konkurso ,,Aš ir mano laimikis 2011" komentarai 2011-12-19 16:21 #37178

  • Vaidas48
  • Vaidas48 avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • Jochaidi..... pabego.
  • Žinutės: 576
  • Gauta padėkų: 193
Dolcas parašė:
Yra pasiūlymas kitais metais išrinkti vertinimo komisiją iš kokių 10 asmenų.Tada nebus jokių pažįstamų ar panašiai.Čia aišku tik mintis.
Pilnai sutinku su tokiu pasiulimu :good:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Nuotraukų konkurso ,,Aš ir mano laimikis 2011" komentarai 2011-12-19 16:40 #37179

  • Arutis
  • Arutis avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • Jei kažkas trukdo žvejybai – kažką reikia keist...
  • Žinutės: 3742
  • Gauta padėkų: 1519
Šiuo atveju "vertinimo komisija" turėtų būti AudriusM - čia jo asmenine iniciatyva ir pastangomis (ir ko gero finansais) atsirado šis konkursas. Kai konkursai bus rengiami tinklapio, ar klubo (galbūt ateityje...) finansais - galima bus ir komisiją išrinkt. Čia mano nuomonė... :unsure: :bye:
P.s.: Tadeušai - bla, bla, bla... :evil: :P
Jei kažkas trukdo žvejybai - ...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Nuotraukų konkurso ,,Aš ir mano laimikis 2011" komentarai 2011-12-19 16:50 #37182

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
arutis parašė:
Šiuo atveju "vertinimo komisija" turėtų būti AudriusM - čia jo asmenine iniciatyva ir pastangomis (ir ko gero finansais) atsirado šis konkursas. Kai konkursai bus rengiami tinklapio, ar klubo (galbūt ateityje...) finansais - galima bus ir komisiją išrinkt. Čia mano nuomonė... :unsure: :bye:
P.s.: Tadeušai - bla, bla, bla... :evil: :P
Jei spręs vienas asmuo , tai vėl bus arba apkaltintas nešališkumu , arba vienos ar kitos nuotraukos simpatija ar pan.Šis konkursas puikiai parodė savo spragas.Manau ateity jas reikia lopyti.Nori žmonėms padaryti gerą , tai jie gatavi tave sutrypti.LIETUVIAI.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Nuotraukų konkurso ,,Aš ir mano laimikis 2011" komentarai 2011-12-19 17:03 #37186

  • Arutis
  • Arutis avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • Jei kažkas trukdo žvejybai – kažką reikia keist...
  • Žinutės: 3742
  • Gauta padėkų: 1519
Apie ką aš ir šneku... Vienas spręst negali, todėl Audrius ir suorganizavo viešą balsavimą, visiems vistiek neįtiksi, o dabar nors objektyvu kažkiek. Kitiems konkursams reikės taisykles pakoreguot, be jokios abejonės. :bye:
Jei kažkas trukdo žvejybai - ...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Moderatoriai: Lydeka, Dolcas, Čebas
Puslapio sukūrimo laikas: 0.080 sekundžių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top