• R1
  • R2
  • R3
  • R4
Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

Jūs neprisijungęs.

TEMA: kibkit.lt klubas

: kibkit.lt žiemos taurė 2012 2012-02-15 04:51 #46215

• TADZIUS
  • TADZIUS avataras
  • Žvejybos profas
  • Žinutės: 8760
  • Gauta padėkų: 2341
mepsiukas parašė:
Gal kokiam klubui mesti pirstine, padaryti 1 komanda arba kelias, 1 ir 2 komandas po keturis ar tris zvejus, a? Pradedam nuo SALMO klubo :lol: jei neissigas?

:good: :good: su salmo snekejom sia tema ,jie sake galetume kada sita reikala isbandyt,bet dar niekam nieko nebuvau sakes :cha:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: kibkit.lt žiemos taurė 2012 2012-02-15 17:02 #46267

• nėra
  • nėra avataras
  • User is blocked
  • Žinutės: 3485
  • Gauta padėkų: 622
mepsiukas parašė:
Gal kokiam klubui mesti pirstine, padaryti 1 komanda arba kelias, 1 ir 2 komandas po keturis ar tris zvejus, a? Pradedam nuo SALMO klubo :lol: jei neissigas?

Šį sezoną neišeis, o dėl kito galima bandyti.Visai puiki mintis :yes: Per sekantį klubo valdybos posėdį užsiminsiu kolegom :lalk:

: kibkit.lt žiemos taurė 2012 2012-02-15 17:13 #46270

• TADZIUS
  • TADZIUS avataras
  • Žvejybos profas
Siguti,pirmai kazkaip kitaip kalbejai ,o seip tai apazdal .Nu reik apgint save,kadangi mane sigutis melagiu isvadino.
Kas liecia kluba Salmo,seniau snekejau su vienu klubo nariu,ir jis man sake,kad galima surengt varzybeles tarp klubu,o Sigutis pasake kad tipo as viska is pirsto lauziau.Taigi paemiau ir pakalbejau su Silvestru(klubo salmo pirmininku),jis sake,kad visai gera ideja ir butu idomu ja igyvendint,nu eji neiseis daba ,tai gal tada vasara suremsim jegas .Gaila,bet biski pavelavom,daba jie rungsis su vienam gale kablys, bet sake kai turesim pasiulyma kreiptis i juos.

ps Siguti,gali nesivargint,kaip reiks mes ir patys pakalbesim,nereik mum tavo paslaugu.

: kibkit.lt žiemos taurė 2012 2012-02-25 19:28 #47653

• TADZIUS
  • TADZIUS avataras
  • Žvejybos profas
Klubas KIBKIT.LT skelbia susirinkima,kuris ivyks 2012-02-28 diena,18 valanda, prekybos ir laisvalaikio centre MEGA ,CAN CAN PPICERIJOJ.Laukiami visi klubo nariai,taip pat norintys stot i kluba
Jums padėkojo šie nariai: saulius67

: kibkit.lt klubas 2012-02-25 19:53 #47658

• saulius67
  • saulius67 avataras
  • Žuvų siaubas
  • Žinutės: 3019
  • Gauta padėkų: 850
busim

: kibkit.lt klubas 2012-02-27 07:38 #47923

• Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Jei tik sveikata leis,žadu atvažiuoti.Po FOXo gimtadienio šomkaulius labai susimušiau,vos kvėpuoju :cheer:
Žvejoju,nes nemoku dirbti

: kibkit.lt klubas 2012-02-27 07:45 #47925

• Megėjas
  • Megėjas avataras
  • Žuvų siaubas
  • ARGI ŽUVIS SVARBIAUSIA
  • Žinutės: 4576
  • Gauta padėkų: 3632
Jei spėsiu atvarysiu bet greičiausiai kad ne nes auto tuo metų reiks parsivaryti :S

: kibkit.lt klubas 2012-02-27 07:46 #47926

• chrustik
  • chrustik avataras
  • Administratorius
  • Forumo technikas
  • Žinutės: 3551
  • Gauta padėkų: 1754
as gal atvaryciau pasiziuret,ka ten snekat.
Visada duokit žmonėms antrą šansą ir niekada trečio!

: kibkit.lt klubas 2012-02-27 07:48 #47927

• Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Moderatorius
chrustik parašė:
Jei važiuosiu,galėsiu prigriebti.Bet žinosiu tik ryt apie pietūs.
Jums padėkojo šie nariai: chrustik

: kibkit.lt klubas 2012-02-27 11:47 #47932

• Arutis
  • Arutis avataras
  • Žuvų siaubas
  • Jei kažkas trukdo žvejybai – kažką reikia keist...
  • Žinutės: 3742
  • Gauta padėkų: 1519
chrustik parašė:
Į klubą stoti pasiryžai, ar tik pasmalsaut ? :unsure: ;)
O mes ten susirinkę nieko ir nešnekam - šnapsą geriam... :cha:
Jei kažkas trukdo žvejybai - ...
Paskutinis taisymas: 2012-02-27 11:49 nuo Arutis.

: kibkit.lt klubas 2012-02-27 11:56 #47933

• girinis37
  • girinis37 avataras
  • Žvejybos profas
  • nu ka galiu pasakyt
  • Žinutės: 5762
  • Gauta padėkų: 1035
o blyn,man tada reikes vairuotoja susirast

: kibkit.lt klubas 2012-02-27 12:23 #47937

• chrustik
  • chrustik avataras
  • Administratorius
  • Forumo technikas
Stot,tai nestosiu. Bet mažą ką,gal susigundysiu kada :)

: kibkit.lt klubas 2012-02-27 13:10 #47939

• Arutis
  • Arutis avataras
  • Žuvų siaubas
chrustik parašė:
Šiaip tai organizacija mūsų slapta, viskas vyksta inkognito - kad jokios paslaptys neišeitų už klubo ribų... :evil: :cha:

: kibkit.lt klubas 2012-02-27 13:14 #47940

• chrustik
  • chrustik avataras
  • Administratorius
  • Forumo technikas
arutis parašė:
chrustik parašė:
Šiaip tai organizacija mūsų slapta, viskas vyksta inkognito - kad jokios paslaptys neišeitų už klubo ribų... :evil: :cha:
Gerai nedalyvausiu :)

: kibkit.lt klubas 2012-02-28 10:10 #48034

• TADZIUS
  • TADZIUS avataras
  • Žvejybos profas
Yra paprastas ir logiskas paaiskinimas,kodel ne visi norintys gali dalyvaut
1.tai klubo susirinkimuose vyksta ataskaitos,kurios neturetu papult i viesuma.
2.ten sprendziamos problemos ir visa kita taip pat nesusije su viesuma.
3.kas butona viesumai tas paviesinama.
juk visi atdimenam pirma susirinkima,kai deka vieno zmogaus viskas isejo i viesuma,kas neturejo iseit,da dalyvauja susirinkime dalyvzvo toks zmogus,kuris pries susirinkima skambinejo busimiem klubo nariam ir nuteikinejo pries kluba,negana to tas pats zmogus,per privata nezinodamas,kad kitas zmogus net nera musu klubo narys,mokino ir panasiai,kaip elgtis su klubu ir panasiai.
Taigi,kad sito viso isvengt,jus turbut patys suprantat,kad susirinkime turi dalyvaut klubo nariai ir asmenys kurie yra tvirtai pasiryze stot i kluba.Turbut visi suprantate ir ta,kad tie asmenys kurie susirinkime nori prisirinkt tik paskalu susirinkime nepageidaujami.
Tai tiek tikiuosi supratot ka norejau pasakyt,dekui tiem kas palaiko klubo ideja.
Paskutinis taisymas: 2012-02-28 19:39 nuo TADZIUS.
Jums padėkojo šie nariai: Dolcas, zvejyskolia, Megėjas

: kibkit.lt klubas 2012-02-28 11:00 #48045

• Dalius. Kaunas
  • Dalius. Kaunas avataras
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 2241
  • Gauta padėkų: 1455
:) Pakilo diskusija lyg į šiandienos Klubo susirinkimą visas tuzinas pašalinių žmogelių atvažiuotų...o pasirodo viso labo du... :unsure: ir tai vienas iš jų mūsų saito įkūrėjas, o kitas dirbs ir jo šefas nieku gyvu į tokius renginius neišleis... ;) Taip jam ir reikia. O jei rimčiau, tai Klubas tik nariams ir šnekos čia bereikalingos. Žiūrint iš žmogiškos pusės gal diskusijų "tonas" galėtų būt švelnesnis. Juk labai greit galima taip prieš save nuteikti ne narius. Kiekvienas žmogus pajutęs, kad ir mažiausia nuoskaudą ar nusivylimą Klubu, gali daugiau prie tos temos ir nebegrįžti... B) Mėgėjui linkiu vienu laipteliu palipt žemyn. :) Tavyje energija viduje per ne lyg aukšto galingumo, ir pikais vis iššoka į eterio erdvę. Gyvai juk taip nešnekėtum... :evil:
Nežinau, kas tas "niekšelis" iš pirmo susirinkimo, kuris nuteikinėjo, ir viešino prieš Klubą, bet nepasitikėti mūsų Modestu, gal būt būtų ne visai korektiška. Tikrai pritariu Dolcui. Chrustiko tinklalapyje gyvename, ir jo dėka galime toliau viską kurti. Kad jis atsidūrė "už borto" aišku, mes nekalti. Jo valia tokia buvo, bet jei Modestas domisi klubu, manau vardan jo nuopelnų saitui, verta padaryti išimtį ir leisti į susirinkimą. Tokia mano ne Klubo nario nuomonė. Turite labai šaunų klubo kolektyvą ir manau surasit tinkamą sprendimą. :good:
Jums padėkojo šie nariai: baubas, Dolcas, aras, Maironis

: kibkit.lt klubas 2012-02-28 11:49 #48066

• chrustik
  • chrustik avataras
  • Administratorius
  • Forumo technikas
arutis parašė:
Pelekas parašė:
Na gal visas tinklapis neateis, bet ir nubaidyt nereikia, zmoniskai galima aptart. Jei zmogus nors truputi suinteresuotumo klubui turi lai atvyksta, o jei absoliuciai apie tai negalvoja tai ir kvieciamas neatvyks :)
Andriau, esmė ta, kad Modestas šiuo metu neturėdamas ką veikt nori atvažiuot pasiklausyt kas ką šneka, o apie stojimą į klubą jis ir nemąsto. Aš taip supratau. Kaip atrodytų, jei pas mane susirinktų kaimynai pasiklausyt kaip aš su žmona šeimos biudžetą sudarinėju... :unsure: :cha:
O kodėl aš turiu per pirmą susirinkimą stoti į klubą, juk tai atsakingas žingsnis. Aš noriu permesti akimis jūsų misijas,vizijas kitus ateities planus, kad būčiau suinteresuotas, o dabar viso šito gauti negali. Šnekėjimas raštu virtualioje bendruomenėje nelygus bendravimui realia ir problemų sprendimui. Dabar jeigu atvažiuoji privalai stoti į klubą, jeigu nestosi - nevažiuok. Rimti dalykai rimtai ir diskutuojami prie apskrito stalo. Sėkmės.
Jums padėkojo šie nariai: Dolcas, aras, Maironis

: kibkit.lt klubas 2012-02-28 12:04 #48075

• Megėjas
  • Megėjas avataras
  • Žuvų siaubas
  • ARGI ŽUVIS SVARBIAUSIA
  • Žinutės: 4576
  • Gauta padėkų: 3632
na matau Chrustik pradedi į tema šnekėti normaliai :good: gal ir prie klubo prisijungsi ;) o dėl bendravimo manau klysti :tut: imam kaip sakai bendrauja kelios dešimtis pokšt jie nustoja bendrauti ir dalintis įspūdžiais ir patyrimais nesvarbu kur ar žvejyboje ar šiaip iš gyvenimo kas tada pasisako į savaite vienas gal kitas žmogelis ir pradėtų merdėti tinklapis bent aš taip manau gal ir aš kartais isižiebiu bet kas mane pažįstą manau esu rimtas bičas :blush: o kai bendrauja manau kas išdrįstą prisijungti ir lieka o jei jau labai kuklus tai jau daugiau laiko reikia na bet vis tiek parašys imam kaip pavyzdį Maironis maladėc bičas :good: jau ir pradeda bendraut ne tik skaityt na tokie būtų mano pamąstymai :nerd:
Jums padėkojo šie nariai: saulius67

: kibkit.lt klubas 2012-02-28 12:15 #48079

• Arutis
  • Arutis avataras
  • Žuvų siaubas
chrustik parašė:
O kodėl aš turiu per pirmą susirinkimą stoti į klubą, juk tai atsakingas žingsnis. Aš noriu permesti akimis jūsų misijas,vizijas kitus ateities planus, kad būčiau suinteresuotas, o dabar viso šito gauti negali. Šnekėjimas raštu virtualioje bendruomenėje nelygus bendravimui realia ir problemų sprendimui. Dabar jeigu atvažiuoji privalai stoti į klubą, jeigu nestosi - nevažiuok. Rimti dalykai rimtai ir diskutuojami prie apskrito stalo. Sėkmės.

Klubo vizijos ir planai buvo aptariami dar gerokai prieš klubui susikuriant, ir kas palaikė tą idėją - stojo į klubą jam tik susikūrus. Klubo veiklos apibūdinti dar negalima - nieko esminio dar nespėta nuveikt... :blush: Bet visi prisimenam : kas palaikė klubo idėją, o kas visiškai priešingai... :oo:
Jums padėkojo šie nariai: Dalius. Kaunas, zvejyskolia, Megėjas

: kibkit.lt klubas 2012-02-28 13:15 #48093

• Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Moderatorius
Sutinku su Antistatic :yes: Be to,kas nenori,niekas neverčia.Viskas tik rutuliojasi,siekiai geri,o vienas to neįgyvendinsi.Žinoma,galima priekaištauti,ginčytis,bet manau reiktų tai daryti korektiškai.Klaidų neišvengiame nei vienas,o štai vietoj to kad lojus paimti ir kažką nuveikti klubo ar tai saito naudai-mažuma.Pažiūrėkit kas organizuoja varžybas,susitikimus?Vis tie patys.O kas Jiems?Ogi nieko.Nėra smagiau,kai susirenka nemažai dalyvių į tavo organizuojamą renginuką,o to padaryti neis,jei vieni ant kitų tik losim.Jei žmogus nori eiti tolyn,reikia atverti vartus o negrūsti į užkampį.Jūs kaip norit,bet JŪSŲ požiūris į Modestą netesingas mano akimis.Kai kūrė tinklapį,buvo geras,o kai tik nori pasidomėti mūsų veikla,durys užtrenktos.Sutikčiau,jei tai būtų koks tikrai pašalinis asmuo,bet Chrustikas to nenusipelnė.Aš jo neginu,bet bandau pastatyti save į jo vietą.Su savo priešiškumais mes tik įgysime daugiau priešų o ne draugų.Klubas juda į priekį,tai ir dekim žalią šviesą,o ne mirkčiokim geltonai.Tikiuosi supratote.
Jums padėkojo šie nariai: baubas, saulius67, aras, Maironis, antistatic333
Moderatoriai: Lydeka, Dolcas, Čebas
Puslapio sukūrimo laikas: 0.133 sekundžių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family