• R1
 • R2
 • R3
 • R4
Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

Jūs neprisijungęs.

TEMA: Tubertini Feeder Cup 2014

Tubertini Feeder Cup 2014 2014-07-02 18:37 #107488

 • tomkinasas
 • tomkinasas avataras
 • Offline
 • Naujokas
 • Žinutės: 11
 • Gauta padėkų: 16


TUBERTINI FEEDER CUP 2014


VARŽYBŲ NUOSTATAI

I. VARŽYBŲ TIKSLAI
1.1. Populiarinti sportinę žūklę dugnine meškere Lietuvoje, plėtoti Lietuvos ir užsienio sportinės žūklės mėgėjų bendravimą ir bendradarbiavimą, žvejybos kultūros augimą, naujų žvejų pritraukimą į sportinę žūklę.
II. VARŽYBŲ ORGANIZATORIAI
2.1. Varžybas organizuoja nepelno siekiančios organizacijos ŽK „Žvejonys“ ir ŽK „Ant bangos“.
2.2. Organizatoriai yra atsakingi už turnyro starto vietos parinkimą ir paskelbimą, starto mokesčio surinkimą ir jo administravimą, turnyro dalyvių registravimą, turnyro dienotvarkės paskelbimą, tvarkos ir saugos reikalavimų laikymosi kontrolę varžybų metu, varžybų taisyklių laikymąsi, laimikių svėrimą ir rezultatų fiksavimą bei paskelbimą, apdovanojimų ir prizų parengimą ir įteikimą, rezultatų paskelbimą.
2.3. Varžybose dalyvaujantys organizatoriai vykdo teisėjų funkcijas ir nagrinėja dalyvių skundus bei apeliacijas. Organizatoriai gali taikyti sankcijas MŽT (Mėgėjiškos žūklės taisyklių) arba šių nuostatų pažeidėjams.
III. VARŽYBŲ VIETA IR LAIKAS
Varžybų vieta ir vandens telkinys: Birštonas, Nemunas.
Nuoroda žemėlapyje ČIA
Varžybų laikas: 2014 rugpjūčio 9-10 d.*
Varžybų trukmė: (be pasiruošimo) – 2 dienos po 5 valandas.
Varžybų planas:
rugpjūčio 7 – 8 d. dalyviai atvyksta į varžybų vietą, įsikuria, treniruojasi.
rugpjūčio 9 – oji pirmoji varžybų diena:
08:00 – 09:30 – dalyvių registracija varžyboms ir starto mokesčio surinkimas.
09:30 – 10:00 varžybų atidarymas, dalyvių instruktavimas ir sektorių burtų traukimas.
10:30 – 1 signalas – įėjimas į sektorius.
11:10 – 2 signalas – jaukų ir masalų tikrinimas.
11:50 – 3 signalas – šėrimo pradžia šėryklomis, nenaudojant pavadėlio.
12:00 – 4 signalas – varžybų pradžia.
16:55 – 5 signalas – liko 5 minutės iki varžybų pabaigos.
17:00 – 6 signalas – varžybų pirmos dienos pabaiga ir laimikių svėrimas.
18:30 – Varžybų rezultatų skaičiavimas ir paskelbimas.
rugpjūčio 10 – oji antroji varžybų diena:
07:30 – 08:00 – sektorių burtų traukimas.
08:30 – 1 signalas – įėjimas į sektorius.
09:10 – 2 signalas – jaukų ir masalų tikrinimas.
09:50 – 3 signalas – šėrimo pradžia tik šėryklomis, nenaudojant pavadėlio.
10:00 – 4 signalas – varžybų pradžia.
14:55 – 5 signalas – liko 5 minutės iki varžybų pabaigos.
15:00 – 6 signalas – varžybų antros dienos pabaiga ir laimikių svėrimas.
16:30 – Varžybų rezultatų skaičiavimas ir paskelbimas, nugalėtojų apdovanojimas.
*organizatoriai pasilieka teisę, dėl oro sąlygų nesant galimybių surengti laiku ir numatytoje vietoje varžybų, keisti jų vietą ir datą, apie ką informuojant dalyvius iš anksto.
IV. VARŽYBŲ DALYVIAI
4.1. Turnyre gali dalyvauti visi pilnamečiai asmenys ir nepilnamečiai nuo 16 m. (su savimi turintys asmens tapatybę įrodantį dokumentą), jei kartu dalyvauja vienas iš tėvų ar globėjas, sumokėję starto mokestį.
4.2. Varžybos rengiamos komandinėje ir asmeninėje įskaitoje.
4.2.1. Komandą sudaro 2 žmonės, nepriklausomai nuo lyties ir amžiaus: kapitonas-sportininkas ir sportininkas. Komanda gali turėti 1 atsarginį sportininką, kuris gali būti keičiamas pasibaigus pirmai varžybų dienai. Apie atliekamą sportininko keitimą būtina informuoti teisėjus iki antrojojo turo burtų traukimo.
4.2.2. Kiekviena komanda, gali registruoti vieną trenerį, kuris atstovauja tik vienai komandai. Trenerio registracija atliekama tik prieš varžybų komandai pradžią. Treneriai privalo turėti skiriamuosius ženklus. Treneris turi teisę užeiti tik į savo komandos narių sektorius ir suteikti tik žodinę pagalbą. Treneriui leidžiama traukti sektorių burtus vietoj kapitono.
4.2.3. Sportininkams – asmenininkams taip pat leidžiamą registruoti trenerį.
4.3. Išankstinė dalyvių registracija vykdoma elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370-671-50208 nuo 2014 m. liepos 1 d. Registracija nutraukiama likus 3 dienoms iki varžybų pradžios t.y. iki 2014 m. rugpjūčio 6 d.
V. STARTO MOKESTIS
5.1. Registruojantis varžybų vietoje sumokamas starto mokestis - 80 Lt vienam asmeniui.
5.2. Registruojantis asmuo nurodo savo vardą ir pavardę , klubą (jei priklauso klubui ir komandos pavadinimą), pridėti-, taip pat šalį (jei užsienietis).
5.3. Visos surinktos lėšos yra naudojamos varžybų organizavimui.
VI. VARŽYBŲ TAISYKLĖS
6.1. Varžybų dalyviai: sportininkai, treneriai, teisėjai privalo laikytis MŽT ir šių nuostatų reikalavimų.
6.2.1. Kiekvienam sportininkui pasiruošimui skiriama 90 min. Sportininkas, atvykęs į varžybų zoną, pasideda savo gaudymo įrangą prie burtų keliu ištraukto sektoriaus ribos, bet į sektorių neįeina. Ši taisyklė taip pat galioja ir asmenims, lydintiems sportininką ir padedantiems gabenti savo įrangą. Kol nėra duotas signalas „įėjimas į sektorių“, leidžiantis sportininkams įeiti į gaudymo zoną, ruošti gaudymo įrangą (surinkinėti meškeres, rišti sistemas, pavadėlius, surinkinėti platformas) prie gaudymo sektoriaus ribos yra draudžiama. Vykdant tolesnius paruošiamuosius darbus gaudymo zonoje sportininkas negali gauti pagalbos iš šalies. Po signalo „jaukų ir masalų tikrinimas“ sportininkui draudžiama perduoti jaukus, masalus ar įrangą, išskyrus sulaužytas fiderio koto dalis. Perdavimas vyksta tik su teisėjo leidimu. Jaukus ir masalus sportininkams galima perduoti pasiruošimo metu į zoną tik su teisėjo leidimu ir kontrole. Po jaukų ir masalų patikrinimo, bet koks jaukų ir masalų perdavimas sportininkui draudžiamas. Iki signalo „įėjimas į sektorių” prie sektoriaus ribos galima ruošti jaukus ir masalus ir sportininkams ir tretiems asmenims. Įėjus į sektorių, iki jaukų ir masalų patikrinimo, jaukus ruošti gali sportininkas sektoriaus viduje, o tretieji asmenys – už sektoriaus ribų.
6.2.2. Jei jaukų ir masalų kontrolė nebuvo atlikta, sportininkas neturi teisės gaudyti žuvį.
6.2.3. Jei sportininkas naudoja sietą trumpesnį nei 3metrai, jis gauna geltoną kortelę
6.2.4. Sieto ir meškerės ilgio, jaukų ir priedų kontrolė yra vykdoma po jaukų ir masalų patikrinimo iki signalo „šėrimo pradžia“ ir po signalo „varžybų pabaiga“. Burtų keliu yra parenkami sportininkai patikrinimui iš kiekvienos zonos.
6.3.1. Tikrinamo jauko kiekis (tikrinamas paruoštas, sudrėkintas ir persijotas, jaukas) skaičiuojamas kartu su gruntais, priedais (kukurūzai, kanapės, aktyvatoriai, aromatizatoriai ir k.t.) ir neturi viršyti 12 litrų. Papildomus gruntus, priedus draudžiama laikyti sektoriuje varžybų metu.
6.3.2. Maksimalus leidžiamas masalų kiekis – 2,5 litro, iš kurių uodo trūklio lervos neturi viršyti 0,5 litro.
6.3.3. Bet kurį masalą, kabinamą ant kabliuko ar dedamą į jauką, privalu pateikti patikrinimui žvejybiniuose graduotuose indeliuose. Jaukai patikrinimui privalo būti pateikti graduotuose kibiruose, kuriuose gradavimo padalos pažymėtos kibiro gamintojo. Varžybų dalyviai privalo turėti graduotus indus jaukams ir masalams. Po jaukų patikrinimo, jauką sijoti, maišyti elektriniais ir mechaniniais maišytuvais, mikseriais draudžiama. Rankiniais purkštuvais naudotis leidžiama.
6.4.1. Varžybų dalyviai privalo laikytis pagaunamos žuvies dydžio ir rūšies apribojimų reikalavimų, kurie nurodyti MŽT.
6.4.2. Žuvis yra laikoma siete, kurio dydžiai yra šie: minimalus ilgis – 3m, minimalus apvalaus sieto skersmuo- 40cm, kvadratinio skersmens minimalus įstrižainės ilgis – 50cm. Varžybų metu sietą būtna maksimaliai per savo ilgį, nardinti vandenyje. Kiti būdai laikyti pagautą žuvį yra draudžiami.
6.5. Jaukai ir masalai privalo būti natūralios kilmės. Dirbtiniai masalai (iš metalo, gumos, paralono ir pan.), imituojantys uodo trūklio, musės lervas, sliekus, negyvas žuveles, dirbtines museles ir k.t. yra draudžiami. Taip pat draudžiama naudoti skruzdžių kiaušinius, gyvas ar negyvas žuveles arba jų dalis, o taip pat masalus pagamintus iš žuvies ikrų ar varlių. Draudžiama naudoti masalą pagamintą iš šių komponentų: duona, tešla, košės, o taip pat naudoti granules, boilius. Masalas turi būti pritvirtintas prie kabliuko perveriant jį. Jaukų ir masalų likučius išpilti į vandenį po treniruočių ar varžybų – draudžiama.
6.6. Jei blogos oro sąlygos neleidžia pradėti varžybas, teisėjai gali nepradėti varžybų. Varžybos pradedamos sulaukus tinkamų oro sąlygų.
6.7. Didžiausias gaudymui leidžiamas kabliukas- Nr. 10
6.7.1. Sportininkams varžybų metu draudžiama naudotis telefonais, ausinėmis, racijomis, echolotais.
6.7.2. Žuvis yra įskaitoma, jei ji sugauta savo sektoriaus ribose. Žuvis, sugauta kitokiu būdu ar už savo sektoriaus ribų, yra neįskaitoma ir ją privalu nedelsiant paleisti.
6.7.3. Leidžiama naudotis tokia sistema, kad žuvis, nutrūkus valui, galėtų laisvai atsilaisvinti nuo šėryklos. Šėrimui ir gaudymui leidžiami naudoti šėryklų dydžiai: skersmuo - nedaugiau 5 cm, ilgis – ne daugiau 7 cm. Negalima naudoti ant pagrindinio valo, tarp šėryklos ir meškerės viršūnės jokių ribotuvų ar silikoninių slopintuvų.
6.7.4. Sistemos montaže šok-lyderio naudojimas nėra privalomas. Rekomenduojamo šok-lyderio ilgis nuo 1m. iki 10m.
Naudojamo pavadėlio ilgis - ne mažiau 50cm. Pavadėlio ilgis skaičiuojamas nuo kabliuko iki taško ŠĖRYKLĖLĖS STOP-MAZGO.
Leidžiama montažo schema:6.7.5. Gaudymas „method“ būdu – draudžiamas.
6.8. Varžybų dalyviams atsarginių meškerių skaičius neribojamas. Tačiau jiems galima vienu metu žvejoti tiktai viena meškere. Galima pasiruošti užpildytas jauku šėryklas, bet tuo atveju, kai žuvis yra pagauta, jokie gaudymo veiksmai neleidžiami, kol žuvis neatsidurs siete.
6.9. Varžybų dalyviams draudžiama gauti pagalbą iš šalies, tame tarpe traukiant žuvį.
6.10. Treneris turi teisę užeiti tik į savo komandos narių sektorius ir suteikti tik žodinę pagalbą. Teisėjai turi teisę įeiti į kiekvieno sportininko sektorių.
6.11. Leidžiama naudoti platformas, kurių maksimalus dydis 1x1 m. Platformos statomos sausumoje. Atskiru sprendimu teisėjai gali leisti statyti priekines platformos kojas į vandenį. Papildomas platformas, kurios naudojamos pasidėti pagalbinėm gaudymo priemonėms, turi būti išdėstytos vienoje linijoje su pagrindine platforma.
6.12. Sportininkai, sulaukę pirmojo signalo, įeina į savo sektorių ir ruošia jaukus, savo įrangą. Dugno stuksenimą galima atlikti tik švininiu svareliu. Šiam reikalui naudoti šėryklą – draudžiama. Visam pasiruošimui skiriama 90 min. Antrasis signalas skelbia, kad lieka 5 min iki jaukų ir masalų patikrinimo. Patikrinimas prasideda nuo kiekvienos zonos pirmojo sektoriaus ir likus 45 minutėms iki varžybų starto pradžios. Trečias signalas skelbiamas likus 10 min iki starto, kurio metu galima pradėti šėrimą. Jis atliekamas tik su šerykla ir be pavadėlio. Draudžiama šerti ranka ar kita pagalbine įranga. Ketvirtas signalas - starto pradžia. Penktas signalas - lieka 5 min iki finišo. Šeštas signalas - varžybų finišas. Po šio signalo jokia žuvis neįskaitoma, jei finišo signalo metu žuvis nebuvo pilnai iškelta iš vandens.
6.13. Kol neatvyko teisėjai sverti žuvies, visa žuvis laikoma siete, o sietas laikomas vandenyje. Pasverta žuvis vėl grąžinama į sportininko sietą, o sietas greitai panardinamas į vandenį. Ir tik tai, pabaigus visos zonos sektorių žuvies svėrimą, teisėjas duoda komandą visiems zonos sportininkams paleisti žuvį. Sportininkas privalo dalyvauti žuvies svėrime, kontroliuoti svėrimo procedūrą ir pasirašyti žuvies svėrimo protokole su nurodytu sugautu žuvies kiekiu. Po to, kai svėrimo procedūra atlikta, protokolai pasirašyti, žuvis paleista, jokie protestai dėl žuvies svėrimo nepriimami.
6.13.1. Sportininkai negali palikti savo sektoriaus, kol jo zonoje nebaigtas žuvies svėrimas ir žuvis nėra paleista į vandenį.
6.13.2. Žuvies svėrimo metu sektoriuje gali būti: sportininkas, teisėjai ir komandos treneris.
6.14. Visi skundai, pretenzijos, išskyrus tas, kurios liečia užimtas vietas, turi būti pateiktos ne vėliau kaip 1 val. po pirmos dienos turo pabaigos. Skundai, pretenzijos gali būti pateiktos ir žodine tvarka, bet jas privalu greitai patvirtinti raštiška forma. Skundai, liečiantys užimtų vietų skaičiavimą, turi būti pateikti teisėjams ne vėliau, kaip 30min po oficialių rezultatų paskelbimo. Skundai ir pretenzijos turi būti patvirtintos pinigine suma 50 Lt. Jei skundą ar pretenziją teisėjai atmeta, suma negražinama ir keliauja į varžybų fondą.
6.15. Maksimalus leidžiamas meškerės ilgis 4,56m ( 15feet) pagal meškerės gamintojo markiravimą.
6.16. Sankcijos už taisyklių pažeidimą:
6.16.1. Už taisyklių punktų: 6.1, 6.2.1, 6.3.1, 6.3.3, 6.4.2, 6.5, 6.7, 6.7.2, 6.7.3, 6.8, 6.9, 6.10, 6.12, 6.13, 6.13.1, 9.2. skiriamas įspėjimas (geltona kortelė).
6.16.2. Už taisyklių punktų 6.2.2, 6.7.5, 6.15 pažeidimą ir pakartotiną punktų: 6.2.1, 6.3.1, 6.3.3, 6.4.2, 6.9, 6.10, 6.12, 6.13, 9.4. pažeidimą varžybų metu, skiriama diskvalifikacija (raudona kortelė).
6.17. Kiekvienam varžybose dalyvaujančiam meškeriotojui įrengiamas meškeriojimo sektorius taip, kad sektoriaus plotis būtų nuo 10 iki 30 metrų. Tikslų sektoriaus plotį varžyboms nustato organizatoriai. Meškeriojimo sektorių žymėjimui naudojamos apsauginės juostos ar virvės, įrengiant jas atitinkamu atstumu lygiagrečiai vandens telkinio krantui. Taip pat, tarp žiūrovų ir meškeriojimo pozicijų gali būti įrengiami “koridoriai”, kuriais leidžiama naudotis tik varžybų organizatoriams ir komandų treneriams. Visi sektoriai yra skirstomi į dvi zonas: A , B. Varžybose I-ojo sektoriaus vieta yra kraštinis sektorius pagal upės tekėjimo kryptį
6.18. Burtų traukimą vykdo turnyro organizatoriai su teisėjais, dalyvaujant komandų kapitonams ar jų delegatams ir sportininkams, dalyvaujantiems asmeninėje įskaitoje. Kiekvieno turo burtų traukimas yra vykdomas tą pačią turo pravedimo dieną ir turi būti baigtas likus ne mažiau kaip 90 min iki varžybų starto paskelbimo. Vienos komandos 2 sportininkai negali gaudyti kraštiniuose zonos sektoriuose ir sėdėti gretimuose sektoriuose. Tokiu atveju burtų traukimas kartojamas šiai komandai. Pirmiausia burtus traukia komandų atstovai, paskui sportininkai-asmenininkai. Kiekviename etape dalyviai pirmame ture traukę burtus, antrame ture dalyviai burtus traukia atvirkštine tvarka.
6.19. Jei dėl kažkokių priežasčių (pavyzdžiui – žaibavimas) varžybos yra stabdomos, tai varžybos gali būti pratęstos, kad bendra turo trukmė būtų ilgesnė nei 2 valandos.
VII. REZULTATŲ SKAIČIAVIMO IR VIETŲ NUSTATYMO TVARKA
7.1. Dalyvių užimtos vietos varžybose nustatomos pagal pagautos leistino dydžio žuvies svorį. Dalyvis, kurio pagautos žuvies svoris yra didžiausias, užima pirmąją vietą varžybose. Atitinkamai pagal žuvies svorį yra skiriamos vietos kitiems dalyviams.
7.2. Baudos taškai ture skiriami tokiu būdu: už atitinkamą vietą skiriamas atitinkamas baudos taškų skaičius (už 1 vietą – 1 baudos taškas, už 2 vietą – 2 baudos taškai ir t.t.).
7.3. Kai meškeriotojų sugautas žuvies svoris yra vienodas, tai vietos yra sumuojamos ir dalijamos iš meškeriotojų skaičiaus (pavyzdžiui, du meškeriotojai dalijasi 5 ir 6 vietas; taigi, (5+6):2 = 5.5 taško kiekvienam meškeriotojui; kitas pavyzdys, kai trys meškeriotojai užima 8, 9 ir 10 vietas: (8+9+10):3 = 9 baudos taškai kiekvienam meškeriotojui).
7.4. Meškeriotojai, kurie nesugavo žuvies, gauna taškų skaičių lygų, sektoriuje nesugavusių nei vienos žuvies meškeriotojų vietų aritmetiniam vidurkiui: (pavyzdžiui, iš 24 meškeriotojų 12 sugavo žuvų ir 12 nesugavo nei vienos žuvies, 12 meškeriotojų, nesugavę nei vienos žuvies, gauna po (13+24):2=18.5 taško. Antras pavyzdys galėtų būti toks: iš 29 meškeriotojų žuvų sugavo tik 5, taigi, likę 24 meškeriotojai gaus (6+29):2=17.5 taško kiekvienas. Trečias pavyzdys galėtų būti toks, kai iš 29 meškeriotojų žuvų sugauna 26 meškeriotojai, likę trys meškeriotojai gauna po (27+29):2=28 taškus.
7.5. Jei tik vienas meškeriotojas sektoriuje nesugauna nė vienos žuvies tai jis užima paskutinę vietą sektoriuje ir gauna tiek taškų, kiek meškeriotojų yra šiame sektoriuje, pavyzdžiui; iš 29 meškeriotojų vienas nesugauna nei vienos žuvies, tai meškeriotojas gaus 29 taškus.)
7.6. Varžybos vykdomas 2 (dviejų) zonų principu: A, B.
7.7. Varžybų galutinės komandinės įskaitos nugalėtoju skelbiama komanda, surinkusi mažiausią baudos taškų sumą už dviejų dienų varžybų turus. Asmeninėje įskaitoje nugalėtoju skelbiamas dalyvis, surinkęs mažiausią baudos taškų sumą už dviejų dienų varžybų turus.
7.7a. Jei dvi ar daugiau komandų surenka vienodą baudos taškų skaičių, galutinėje turnyro įskaitoje, tai aukštesnę vietą užima tas, kurio sugautų žuvų svoris, per dviejų varžybų dienų turus, yra didžiausias. Asmeninėje įskaitoje aukštesnę vietą užima tas dalyvis, kurio sugautų žuvų svoris, per dviejų dienų varžybų turus, yra didžiausias.
VIII. PRIZAI IR APDOVANOJIMAI
8.1. Komandos ir dalyviai asmeninėje įskaitoje užėmę 1-3 vietas apdovanojami taurėmis, medaliais ir Tubertini produkcijos prizais.
8.2. Atskiru prizu bus apdovanotas varžybų dalyvis už sugautą didžiausią žuvį.
8.3. Organizatoriai pasilieka teisę keisti prizų įteikimo tvarką, taip pat įsteigti papildomas nominacijas, prizus.
IX. DALYVIŲ TEISĖS IR PAREIGOS
9.1. Bet kokie MŽT ir šių nuostatų pažeidimai turnyro metu nėra toleruojami. Dalyviai, akivaizdžiai pažeidę MŽT arba šiuos nuostatus, gali būti diskvalifikuojami iš turnyro.
9.2. Naktį, tarp turų, nuo 01.00 val. iki 06.00 val. įvedamas poilsio laikas. Poilsio laiku varžybų dalyviams ir juos lydintiems asmenims draudžiama triukšmauti, garsiai leisti muziką, važinėti ar plaukioti motorinėmis transporto priemonėmis ir pan.. Už šių reikalavimų nepaisymą varžybų dalyviui ar komadai skiriama geltona kortelė. Jei šių reikalavimų nepaisė varžybų dalyvį lydintis asmuo - įspėjimas duodamas varžybų dalyviui ar komandai.
9.3. Kiekvienas varžybų dalyvis yra atsakingas už savo veiksmus turnyro metu. Jis privalo laikytis visų saugaus elgesio taisyklių ir tai patvirtina savo parašu dalyvių registracijos protokole.
9.4. Varžybų dalyviams turų metu draudžiama vartoti alkoholį ir kitas svaiginančias medžiagas. Alkoholio ir kitų svaiginančių medžiagų vartojimas varžybų žiūrovams ir svečiams nebus toleruojamas.
9.5. Turnyro dalyviai privalo padėti vienas kitam nelaimės atveju.
X. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
10.1. Nuostatai galioja 2014 m. rugpjūčio 9 – 10 d. vykstančioms Tubertini Feeder Cup 2014 varžyboms. Nuostatai negali būti keičiami iki turnyro pabaigos išskyrus atvejus, kai naujai priimti LR teisės aktais prieštarautų taisyklėms. Tokiu atveju nuostatai turi būti nedelsiant keičiami, siekiant pašalinti atsiradusius prieštaravimus.
10.2. Nuostatai neturi juridinės galios ir kitokios sankcijos, nei nurodytos nuostatuose, už jų pažeidimą negali būti taikomos.
10.3. Dalyviui pareiškus norą dalyvauti etape arba turnyre, laikoma, kad jis yra susipažinęs su šiais nuostatais.Platesnė informacija apie sektorius, apgyvendinimo sąlygas ir kt. bus pranešta atskiru kvietimu.


Iki susitikimo varžybose !
Paskutinis taisymas: 2014-07-17 13:10 nuo tomkinasas.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Tubertini Feeder Cup 2014 2014-07-29 22:03 #107781

 • buumas
 • buumas avataras
 • Offline
 • Pradedantysis
 • Žinutės: 326
 • Gauta padėkų: 238
Paskutinis taisymas: 2014-07-31 15:09 nuo buumas.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Tubertini Feeder Cup 2014 2014-07-31 15:12 #107803

 • buumas
 • buumas avataras
 • Offline
 • Pradedantysis
 • Žinutės: 326
 • Gauta padėkų: 238
TUBERTINI FEEDER CUP 2014

VARŽYBŲ NUOSTATAI

I. VARŽYBŲ TIKSLAI
1.1. Populiarinti sportinę žūklę dugnine meškere Lietuvoje, plėtoti Lietuvos ir užsienio sportinės žūklės mėgėjų bendravimą ir bendradarbiavimą, žvejybos kultūros augimą, naujų žvejų pritraukimą į sportinę žūklę.
II. VARŽYBŲ ORGANIZATORIAI
2.1. Varžybas organizuoja nepelno siekiančios organizacijos ŽK „Žvejonys“ ir ŽK „Ant bangos“.
2.2. Organizatoriai yra atsakingi už turnyro starto vietos parinkimą ir paskelbimą, starto mokesčio surinkimą ir jo administravimą, turnyro dalyvių registravimą, turnyro dienotvarkės paskelbimą, tvarkos ir saugos reikalavimų laikymosi kontrolę varžybų metu, varžybų taisyklių laikymąsi, laimikių svėrimą ir rezultatų fiksavimą bei paskelbimą, apdovanojimų ir prizų parengimą ir įteikimą, rezultatų paskelbimą.
2.3. Varžybose dalyvaujantys organizatoriai vykdo teisėjų funkcijas ir nagrinėja dalyvių skundus bei apeliacijas. Organizatoriai gali taikyti sankcijas MŽT (Mėgėjiškos žūklės taisyklių) arba šių nuostatų pažeidėjams.
III. VARŽYBŲ VIETA IR LAIKAS
Varžybų vieta ir vandens telkinys: Birštonas, Nemunas.
Nuoroda žemėlapyje ČIA
Varžybų laikas: 2014 rugpjūčio 9-10 d.*
Varžybų trukmė: (be pasiruošimo) – 2 dienos po 5 valandas.
Varžybų planas:
rugpjūčio 7 – 8 d. dalyviai atvyksta į varžybų vietą, įsikuria, treniruojasi.
rugpjūčio 9 – oji pirmoji varžybų diena:
08:00 – 09:30 – dalyvių registracija varžyboms ir starto mokesčio surinkimas.
09:30 – 10:00 varžybų atidarymas, dalyvių instruktavimas ir sektorių burtų traukimas.
10:30 – 1 signalas – įėjimas į sektorius.
11:10 – 2 signalas – jaukų ir masalų tikrinimas.
11:50 – 3 signalas – šėrimo pradžia šėryklomis, nenaudojant pavadėlio.
12:00 – 4 signalas – varžybų pradžia.
16:55 – 5 signalas – liko 5 minutės iki varžybų pabaigos.
17:00 – 6 signalas – varžybų pirmos dienos pabaiga ir laimikių svėrimas.
18:30 – Varžybų rezultatų skaičiavimas ir paskelbimas.
rugpjūčio 10 – oji antroji varžybų diena:
07:30 – 08:00 – sektorių burtų traukimas.
08:30 – 1 signalas – įėjimas į sektorius.
09:10 – 2 signalas – jaukų ir masalų tikrinimas.
09:50 – 3 signalas – šėrimo pradžia tik šėryklomis, nenaudojant pavadėlio.
10:00 – 4 signalas – varžybų pradžia.
14:55 – 5 signalas – liko 5 minutės iki varžybų pabaigos.
15:00 – 6 signalas – varžybų antros dienos pabaiga ir laimikių svėrimas.
16:30 – Varžybų rezultatų skaičiavimas ir paskelbimas, nugalėtojų apdovanojimas.
*organizatoriai pasilieka teisę, dėl oro sąlygų nesant galimybių surengti laiku ir numatytoje vietoje varžybų, keisti jų vietą ir datą, apie ką informuojant dalyvius iš anksto.
IV. VARŽYBŲ DALYVIAI
4.1. Turnyre gali dalyvauti visi pilnamečiai asmenys ir nepilnamečiai nuo 16 m. (su savimi turintys asmens tapatybę įrodantį dokumentą), jei kartu dalyvauja vienas iš tėvų ar globėjas, sumokėję starto mokestį.
4.2. Varžybos rengiamos komandinėje ir asmeninėje įskaitoje.
4.2.1. Komandą sudaro 2 žmonės, nepriklausomai nuo lyties ir amžiaus: kapitonas-sportininkas ir sportininkas. Komanda gali turėti 1 atsarginį sportininką, kuris gali būti keičiamas pasibaigus pirmai varžybų dienai. Apie atliekamą sportininko keitimą būtina informuoti teisėjus iki antrojojo turo burtų traukimo.
4.2.2. Kiekviena komanda, gali registruoti vieną trenerį, kuris atstovauja tik vienai komandai. Trenerio registracija atliekama tik prieš varžybų komandai pradžią. Treneriai privalo turėti skiriamuosius ženklus. Treneris turi teisę užeiti tik į savo komandos narių sektorius ir suteikti tik žodinę pagalbą. Treneriui leidžiama traukti sektorių burtus vietoj kapitono.
4.2.3. Sportininkams – asmenininkams taip pat leidžiamą registruoti trenerį.
4.3. Išankstinė dalyvių registracija vykdoma elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370-671-50208 nuo 2014 m. liepos 1 d. Registracija nutraukiama likus 3 dienoms iki varžybų pradžios t.y. iki 2014 m. rugpjūčio 6 d.
V. STARTO MOKESTIS
5.1. Registruojantis varžybų vietoje sumokamas starto mokestis - 50 Lt vienam asmeniui.
5.2. Registruojantis asmuo nurodo savo vardą ir pavardę , klubą (jei priklauso klubui ir komandos pavadinimą), pridėti-, taip pat šalį (jei užsienietis).
5.3. Visos surinktos lėšos yra naudojamos varžybų organizavimui.
VI. VARŽYBŲ TAISYKLĖS
6.1. Varžybų dalyviai: sportininkai, treneriai, teisėjai privalo laikytis MŽT ir šių nuostatų reikalavimų.
6.2.1. Kiekvienam sportininkui pasiruošimui skiriama 90 min. Sportininkas, atvykęs į varžybų zoną, pasideda savo gaudymo įrangą prie burtų keliu ištraukto sektoriaus ribos, bet į sektorių neįeina. Ši taisyklė taip pat galioja ir asmenims, lydintiems sportininką ir padedantiems gabenti savo įrangą. Kol nėra duotas signalas „įėjimas į sektorių“, leidžiantis sportininkams įeiti į gaudymo zoną, ruošti gaudymo įrangą (surinkinėti meškeres, rišti sistemas, pavadėlius, surinkinėti platformas) prie gaudymo sektoriaus ribos yra draudžiama. Vykdant tolesnius paruošiamuosius darbus gaudymo zonoje sportininkas negali gauti pagalbos iš šalies. Po signalo „jaukų ir masalų tikrinimas“ sportininkui draudžiama perduoti jaukus, masalus ar įrangą, išskyrus sulaužytas fiderio koto dalis. Perdavimas vyksta tik su teisėjo leidimu. Jaukus ir masalus sportininkams galima perduoti pasiruošimo metu į zoną tik su teisėjo leidimu ir kontrole. Po jaukų ir masalų patikrinimo, bet koks jaukų ir masalų perdavimas sportininkui draudžiamas. Iki signalo „įėjimas į sektorių” prie sektoriaus ribos galima ruošti jaukus ir masalus ir sportininkams ir tretiems asmenims. Įėjus į sektorių, iki jaukų ir masalų patikrinimo, jaukus ruošti gali sportininkas sektoriaus viduje, o tretieji asmenys – už sektoriaus ribų.
6.2.2. Jei jaukų ir masalų kontrolė nebuvo atlikta, sportininkas neturi teisės gaudyti žuvį.
6.2.3. Jei sportininkas naudoja sietą trumpesnį nei 3metrai, jis gauna geltoną kortelę
6.2.4. Sieto ir meškerės ilgio, jaukų ir priedų kontrolė yra vykdoma po jaukų ir masalų patikrinimo iki signalo „šėrimo pradžia“ ir po signalo „varžybų pabaiga“. Burtų keliu yra parenkami sportininkai patikrinimui iš kiekvienos zonos.
6.3.1. Tikrinamo jauko kiekis (tikrinamas paruoštas, sudrėkintas ir persijotas, jaukas) skaičiuojamas kartu su gruntais, priedais (kukurūzai, kanapės, aktyvatoriai, aromatizatoriai ir k.t.) ir neturi viršyti 12 litrų. Papildomus gruntus, priedus draudžiama laikyti sektoriuje varžybų metu.
6.3.2. Maksimalus leidžiamas masalų kiekis – 2,5 litro, iš kurių uodo trūklio lervos neturi viršyti 0,5 litro.
6.3.3. Bet kurį masalą, kabinamą ant kabliuko ar dedamą į jauką, privalu pateikti patikrinimui žvejybiniuose graduotuose indeliuose. Jaukai patikrinimui privalo būti pateikti graduotuose kibiruose, kuriuose gradavimo padalos pažymėtos kibiro gamintojo. Varžybų dalyviai privalo turėti graduotus indus jaukams ir masalams. Po jaukų patikrinimo, jauką sijoti, maišyti elektriniais ir mechaniniais maišytuvais, mikseriais draudžiama. Rankiniais purkštuvais naudotis leidžiama.
6.4.1. Varžybų dalyviai privalo laikytis pagaunamos žuvies dydžio ir rūšies apribojimų reikalavimų, kurie nurodyti MŽT.
6.4.2. Žuvis yra laikoma siete, kurio dydžiai yra šie: minimalus ilgis – 3m, minimalus apvalaus sieto skersmuo- 40cm, kvadratinio skersmens minimalus įstrižainės ilgis – 50cm. Varžybų metu sietą būtna maksimaliai per savo ilgį, nardinti vandenyje. Kiti būdai laikyti pagautą žuvį yra draudžiami.
6.5. Jaukai ir masalai privalo būti natūralios kilmės. Dirbtiniai masalai (iš metalo, gumos, paralono ir pan.), imituojantys uodo trūklio, musės lervas, sliekus, negyvas žuveles, dirbtines museles ir k.t. yra draudžiami. Taip pat draudžiama naudoti skruzdžių kiaušinius, gyvas ar negyvas žuveles arba jų dalis, o taip pat masalus pagamintus iš žuvies ikrų ar varlių. Draudžiama naudoti masalą pagamintą iš šių komponentų: duona, tešla, košės, o taip pat naudoti granules, boilius. Masalas turi būti pritvirtintas prie kabliuko perveriant jį. Jaukų ir masalų likučius išpilti į vandenį po treniruočių ar varžybų – draudžiama.
6.6. Jei blogos oro sąlygos neleidžia pradėti varžybas, teisėjai gali nepradėti varžybų. Varžybos pradedamos sulaukus tinkamų oro sąlygų.
6.7. Didžiausias gaudymui leidžiamas kabliukas- Nr. 10
6.7.1. Sportininkams varžybų metu draudžiama naudotis telefonais, ausinėmis, racijomis, echolotais.
6.7.2. Žuvis yra įskaitoma, jei ji sugauta savo sektoriaus ribose. Žuvis, sugauta kitokiu būdu ar už savo sektoriaus ribų, yra neįskaitoma ir ją privalu nedelsiant paleisti.
6.7.3. Leidžiama naudotis tokia sistema, kad žuvis, nutrūkus valui, galėtų laisvai atsilaisvinti nuo šėryklos. Šėrimui ir gaudymui leidžiami naudoti šėryklų dydžiai: skersmuo - nedaugiau 5 cm, ilgis – ne daugiau 7 cm. Negalima naudoti ant pagrindinio valo, tarp šėryklos ir meškerės viršūnės jokių ribotuvų ar silikoninių slopintuvų.
6.7.4. Sistemos montaže šok-lyderio naudojimas nėra privalomas. Rekomenduojamo šok-lyderio ilgis nuo 1m. iki 10m.
Naudojamo pavadėlio ilgis - ne mažiau 50cm. Pavadėlio ilgis skaičiuojamas nuo kabliuko iki taško ŠĖRYKLĖLĖS STOP-MAZGO.
Leidžiama montažo schema:6.7.5. Gaudymas „method“ būdu – draudžiamas.
6.8. Varžybų dalyviams atsarginių meškerių skaičius neribojamas. Tačiau jiems galima vienu metu žvejoti tiktai viena meškere. Galima pasiruošti užpildytas jauku šėryklas, bet tuo atveju, kai žuvis yra pagauta, jokie gaudymo veiksmai neleidžiami, kol žuvis neatsidurs siete.
6.9. Varžybų dalyviams draudžiama gauti pagalbą iš šalies, tame tarpe traukiant žuvį.
6.10. Treneris turi teisę užeiti tik į savo komandos narių sektorius ir suteikti tik žodinę pagalbą. Teisėjai turi teisę įeiti į kiekvieno sportininko sektorių.
6.11. Leidžiama naudoti platformas, kurių maksimalus dydis 1x1 m. Platformos statomos sausumoje. Atskiru sprendimu teisėjai gali leisti statyti priekines platformos kojas į vandenį. Papildomas platformas, kurios naudojamos pasidėti pagalbinėm gaudymo priemonėms, turi būti išdėstytos vienoje linijoje su pagrindine platforma.
6.12. Sportininkai, sulaukę pirmojo signalo, įeina į savo sektorių ir ruošia jaukus, savo įrangą. Dugno stuksenimą galima atlikti tik švininiu svareliu. Šiam reikalui naudoti šėryklą – draudžiama. Visam pasiruošimui skiriama 90 min. Antrasis signalas skelbia, kad lieka 5 min iki jaukų ir masalų patikrinimo. Patikrinimas prasideda nuo kiekvienos zonos pirmojo sektoriaus ir likus 45 minutėms iki varžybų starto pradžios. Trečias signalas skelbiamas likus 10 min iki starto, kurio metu galima pradėti šėrimą. Jis atliekamas tik su šerykla ir be pavadėlio. Draudžiama šerti ranka ar kita pagalbine įranga. Ketvirtas signalas - starto pradžia. Penktas signalas - lieka 5 min iki finišo. Šeštas signalas - varžybų finišas. Po šio signalo jokia žuvis neįskaitoma, jei finišo signalo metu žuvis nebuvo pilnai iškelta iš vandens.
6.13. Kol neatvyko teisėjai sverti žuvies, visa žuvis laikoma siete, o sietas laikomas vandenyje. Pasverta žuvis vėl grąžinama į sportininko sietą, o sietas greitai panardinamas į vandenį. Ir tik tai, pabaigus visos zonos sektorių žuvies svėrimą, teisėjas duoda komandą visiems zonos sportininkams paleisti žuvį. Sportininkas privalo dalyvauti žuvies svėrime, kontroliuoti svėrimo procedūrą ir pasirašyti žuvies svėrimo protokole su nurodytu sugautu žuvies kiekiu. Po to, kai svėrimo procedūra atlikta, protokolai pasirašyti, žuvis paleista, jokie protestai dėl žuvies svėrimo nepriimami.
6.13.1. Sportininkai negali palikti savo sektoriaus, kol jo zonoje nebaigtas žuvies svėrimas ir žuvis nėra paleista į vandenį.
6.13.2. Žuvies svėrimo metu sektoriuje gali būti: sportininkas, teisėjai ir komandos treneris.
6.14. Visi skundai, pretenzijos, išskyrus tas, kurios liečia užimtas vietas, turi būti pateiktos ne vėliau kaip 1 val. po pirmos dienos turo pabaigos. Skundai, pretenzijos gali būti pateiktos ir žodine tvarka, bet jas privalu greitai patvirtinti raštiška forma. Skundai, liečiantys užimtų vietų skaičiavimą, turi būti pateikti teisėjams ne vėliau, kaip 30min po oficialių rezultatų paskelbimo. Skundai ir pretenzijos turi būti patvirtintos pinigine suma 50 Lt. Jei skundą ar pretenziją teisėjai atmeta, suma negražinama ir keliauja į varžybų fondą.
6.15. Maksimalus leidžiamas meškerės ilgis 4,56m ( 15feet) pagal meškerės gamintojo markiravimą.
6.16. Sankcijos už taisyklių pažeidimą:
6.16.1. Už taisyklių punktų: 6.1, 6.2.1, 6.3.1, 6.3.3, 6.4.2, 6.5, 6.7, 6.7.2, 6.7.3, 6.8, 6.9, 6.10, 6.12, 6.13, 6.13.1, 9.2. skiriamas įspėjimas (geltona kortelė).
6.16.2. Už taisyklių punktų 6.2.2, 6.7.5, 6.15 pažeidimą ir pakartotiną punktų: 6.2.1, 6.3.1, 6.3.3, 6.4.2, 6.9, 6.10, 6.12, 6.13, 9.4. pažeidimą varžybų metu, skiriama diskvalifikacija (raudona kortelė).
6.17. Kiekvienam varžybose dalyvaujančiam meškeriotojui įrengiamas meškeriojimo sektorius taip, kad sektoriaus plotis būtų nuo 10 iki 30 metrų. Tikslų sektoriaus plotį varžyboms nustato organizatoriai. Meškeriojimo sektorių žymėjimui naudojamos apsauginės juostos ar virvės, įrengiant jas atitinkamu atstumu lygiagrečiai vandens telkinio krantui. Taip pat, tarp žiūrovų ir meškeriojimo pozicijų gali būti įrengiami “koridoriai”, kuriais leidžiama naudotis tik varžybų organizatoriams ir komandų treneriams. Visi sektoriai yra skirstomi į dvi zonas: A , B. Varžybose I-ojo sektoriaus vieta yra kraštinis sektorius pagal upės tekėjimo kryptį
6.18. Burtų traukimą vykdo turnyro organizatoriai su teisėjais, dalyvaujant komandų kapitonams ar jų delegatams ir sportininkams, dalyvaujantiems asmeninėje įskaitoje. Kiekvieno turo burtų traukimas yra vykdomas tą pačią turo pravedimo dieną ir turi būti baigtas likus ne mažiau kaip 90 min iki varžybų starto paskelbimo. Vienos komandos 2 sportininkai negali gaudyti kraštiniuose zonos sektoriuose ir sėdėti gretimuose sektoriuose. Tokiu atveju burtų traukimas kartojamas šiai komandai. Pirmiausia burtus traukia komandų atstovai, paskui sportininkai-asmenininkai. Kiekviename etape dalyviai pirmame ture traukę burtus, antrame ture dalyviai burtus traukia atvirkštine tvarka.
6.19. Jei dėl kažkokių priežasčių (pavyzdžiui – žaibavimas) varžybos yra stabdomos, tai varžybos gali būti pratęstos, kad bendra turo trukmė būtų ilgesnė nei 2 valandos.
VII. REZULTATŲ SKAIČIAVIMO IR VIETŲ NUSTATYMO TVARKA
7.1. Dalyvių užimtos vietos varžybose nustatomos pagal pagautos leistino dydžio žuvies svorį. Dalyvis, kurio pagautos žuvies svoris yra didžiausias, užima pirmąją vietą varžybose. Atitinkamai pagal žuvies svorį yra skiriamos vietos kitiems dalyviams.
7.2. Baudos taškai ture skiriami tokiu būdu: už atitinkamą vietą skiriamas atitinkamas baudos taškų skaičius (už 1 vietą – 1 baudos taškas, už 2 vietą – 2 baudos taškai ir t.t.).
7.3. Kai meškeriotojų sugautas žuvies svoris yra vienodas, tai vietos yra sumuojamos ir dalijamos iš meškeriotojų skaičiaus (pavyzdžiui, du meškeriotojai dalijasi 5 ir 6 vietas; taigi, (5+6):2 = 5.5 taško kiekvienam meškeriotojui; kitas pavyzdys, kai trys meškeriotojai užima 8, 9 ir 10 vietas: (8+9+10):3 = 9 baudos taškai kiekvienam meškeriotojui).
7.4. Meškeriotojai, kurie nesugavo žuvies, gauna taškų skaičių lygų, sektoriuje nesugavusių nei vienos žuvies meškeriotojų vietų aritmetiniam vidurkiui: (pavyzdžiui, iš 24 meškeriotojų 12 sugavo žuvų ir 12 nesugavo nei vienos žuvies, 12 meškeriotojų, nesugavę nei vienos žuvies, gauna po (13+24):2=18.5 taško. Antras pavyzdys galėtų būti toks: iš 29 meškeriotojų žuvų sugavo tik 5, taigi, likę 24 meškeriotojai gaus (6+29):2=17.5 taško kiekvienas. Trečias pavyzdys galėtų būti toks, kai iš 29 meškeriotojų žuvų sugauna 26 meškeriotojai, likę trys meškeriotojai gauna po (27+29):2=28 taškus.
7.5. Jei tik vienas meškeriotojas sektoriuje nesugauna nė vienos žuvies tai jis užima paskutinę vietą sektoriuje ir gauna tiek taškų, kiek meškeriotojų yra šiame sektoriuje, pavyzdžiui; iš 29 meškeriotojų vienas nesugauna nei vienos žuvies, tai meškeriotojas gaus 29 taškus.)
7.6. Varžybos vykdomas 2 (dviejų) zonų principu: A, B.
7.7. Varžybų galutinės komandinės įskaitos nugalėtoju skelbiama komanda, surinkusi mažiausią baudos taškų sumą už dviejų dienų varžybų turus. Asmeninėje įskaitoje nugalėtoju skelbiamas dalyvis, surinkęs mažiausią baudos taškų sumą už dviejų dienų varžybų turus.
7.7a. Jei dvi ar daugiau komandų surenka vienodą baudos taškų skaičių, galutinėje turnyro įskaitoje, tai aukštesnę vietą užima tas, kurio sugautų žuvų svoris, per dviejų varžybų dienų turus, yra didžiausias. Asmeninėje įskaitoje aukštesnę vietą užima tas dalyvis, kurio sugautų žuvų svoris, per dviejų dienų varžybų turus, yra didžiausias.
VIII. PRIZAI IR APDOVANOJIMAI
8.1. Komandos ir dalyviai asmeninėje įskaitoje užėmę 1-3 vietas apdovanojami taurėmis, medaliais ir Tubertini produkcijos prizais.
8.2. Atskiru prizu bus apdovanotas varžybų dalyvis už sugautą didžiausią žuvį.
8.3. Organizatoriai pasilieka teisę keisti prizų įteikimo tvarką, taip pat įsteigti papildomas nominacijas, prizus.
IX. DALYVIŲ TEISĖS IR PAREIGOS
9.1. Bet kokie MŽT ir šių nuostatų pažeidimai turnyro metu nėra toleruojami. Dalyviai, akivaizdžiai pažeidę MŽT arba šiuos nuostatus, gali būti diskvalifikuojami iš turnyro.
9.2. Naktį, tarp turų, nuo 01.00 val. iki 06.00 val. įvedamas poilsio laikas. Poilsio laiku varžybų dalyviams ir juos lydintiems asmenims draudžiama triukšmauti, garsiai leisti muziką, važinėti ar plaukioti motorinėmis transporto priemonėmis ir pan.. Už šių reikalavimų nepaisymą varžybų dalyviui ar komadai skiriama geltona kortelė. Jei šių reikalavimų nepaisė varžybų dalyvį lydintis asmuo - įspėjimas duodamas varžybų dalyviui ar komandai.
9.3. Kiekvienas varžybų dalyvis yra atsakingas už savo veiksmus turnyro metu. Jis privalo laikytis visų saugaus elgesio taisyklių ir tai patvirtina savo parašu dalyvių registracijos protokole.
9.4. Varžybų dalyviams turų metu draudžiama vartoti alkoholį ir kitas svaiginančias medžiagas. Alkoholio ir kitų svaiginančių medžiagų vartojimas varžybų žiūrovams ir svečiams nebus toleruojamas.
9.5. Turnyro dalyviai privalo padėti vienas kitam nelaimės atveju.
X. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
10.1. Nuostatai galioja 2014 m. rugpjūčio 9 – 10 d. vykstančioms Tubertini Feeder Cup 2014 varžyboms. Nuostatai negali būti keičiami iki turnyro pabaigos išskyrus atvejus, kai naujai priimti LR teisės aktais prieštarautų taisyklėms. Tokiu atveju nuostatai turi būti nedelsiant keičiami, siekiant pašalinti atsiradusius prieštaravimus.
10.2. Nuostatai neturi juridinės galios ir kitokios sankcijos, nei nurodytos nuostatuose, už jų pažeidimą negali būti taikomos.
10.3. Dalyviui pareiškus norą dalyvauti etape arba turnyre, laikoma, kad jis yra susipažinęs su šiais nuostatais.


Platesnė informacija apie sektorius, apgyvendinimo sąlygas ir kt. bus pranešta atskiru kvietimu.

Iki susitikimo varžybose !

Užsiregistravę dalyviai į Tubertini Feeder Cup 2014:

1) TEAM VOLVO SMILE

1. AINĀRS GURTIŅŠ
2.VLADISLAVS BUBNELIS

2) ĒSMA-1

1.IGORS MINKOVS
2.ALEKSEJS PROKOFJEVS

3) BREXIS

1.IGORS LOSEVS
2.VALDIS MOLS

4) MOTORUS

1.VIRGINIJUS BAIKAUSKAS
2.EUGENIJUS ŽILIONIS

5) GUDRIEM.LV

1.KRIŠJANS LISOVSKIS
2.KARLIS GOLDMANS

6) BALTARUSIJA

1.MAKSIM LIPEVOJ
2.JURIJ LISOVSKIJ

7) BRISCOLA FEEDER TEAM

1.ALEKSANDR ROZIN
2.VADIM JAKUBOVIČ

8 ) MAŠČIO ŽVEJŲ ASOCIACIJA

1.KĘSTUTIS KOVAS
2.LAIMONAS NORKUS

9) ANT BANGOS

1.SERGEJ ALEŠKEVIČ
2.GRAŽVYDAS PETRAVIČIUS

10) ŽVEJO TRIBŪNA

1.RENALDAS MASIONIS
2.MANTAS JUKNEVIČIUS

11) ŽVEJYS.LT

1.KAROLIS BENDORAITIS
2.MARTYNAS BENDORAITIS

TRENERIS: MOTIEJUS TURAUSKIS

12) KLUBASKIBKIT.LT

1.TADAS ANDRIUŠIS
2.VITALIJUS IVANOVAS

13) ESTIJA

1.JAAN GRENTS
2.MATIS MILLER

14) ESTIJA-IDV

1.RIIVO MUUR

15)LATVIJA-IDV

1.EINAR SILINŠ

16)ANGLER

1.IGOR KULIKOV
2.ALEKSANDR UIBO

TRENERIS: SERGEJ MIHHAILOV

17) SIDABRINIS KABLYS- SHIMANO

1.ANDRIUS ČEBANAUSKAS
2.
Paskutinis taisymas: 2014-08-07 11:49 nuo buumas.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Moderatoriai: Lydeka, Dolcas, Čebas
Puslapio sukūrimo laikas: 0.069 sekundžių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top