• R1
  • R2
  • R3
  • R4

TEMA: Rezultatai, reitingai, nuotraukos, komentarai

: Rezultatai, reitingai, nuotraukos, komentarai 2011-02-19 16:10 #7572

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Niekaip nesuprantu,kaip galima varžybose kažką tai machinuoti?Jei nesugebi pralaimėti garbingai,tai nafik aplamai ten važiuoti.Visiems sąlygos vienodos,o jei nepasisekė,tai ką padarysi,o dėl teisėjų,tai kiek teko dalyvauti varžybose,nei vienas priekaištų negavo.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Rezultatai, reitingai, nuotraukos, komentarai 2011-02-19 16:11 #7573

  • nėra
  • nėra avataras
  • Offline
  • User is blocked
  • Žinutės: 3485
  • Gauta padėkų: 622
Dainiuška, lauksim rezultatų, nuotraukų.Norėsis ir smulkesnio aprašymo.O jei bus kokia konkreti lentelė su svoriais, rezultatais tada būtų smagu kad įdėtum.Gal sakaui tau ko palinkėti.............. :P Na, kad ir neslidaus kelio
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Rezultatai, reitingai, nuotraukos, komentarai 2011-02-19 16:46 #7590

  • dainiuška
  • dainiuška avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 2785
  • Gauta padėkų: 3193
Machinacijos prasideda tada, kai kalba eina apie didelius prizus. Pasak organizatorių, šiandienos varžybų prizinis fondas - apie 6000 Lt (!). I vieta – 700 Lt, II vieta – 500 Lt, III vieta – 400 Lt, IV vieta – 300 Lt, V vieta – 200 Lt. Dolcai, sutik - kai kalba eina apie pinigus, daliai mūsų liaudies, deja, žodis "sąžinė" pasitraukia kažkur į šalį.
Dėl teisėjų... Buvo 2 sektoriai, kiekviename - po 69 žvejus. Sektoriui skirti buvo berods 3 teisėjai, kurie...sustoję prie kranto su savo kolegomis iš kito sektoriaus ramiai sau šnekučiavosi :uj: Kartais praeidavo pro šalį dėl vaizdo, tačiau kažkodėl nepastebėdavo nei paguldytų grąžtų, į kuriuos lengvai galima susižeisti, nei kad dalyviai gaudo be vėliavėlių... Kaip jau sakiau, kitąmet bus kažkokių naujovių - tikėsimės, į gera :good:
Siguti, nuotraukų neturiu, nebent "pasiskolinsiu" iš kokio nors tinklalapio. O dėl aprašymo tai... Na, iš pradžių kokia dešimtis ekečių beveik tylėjo, kol gręždamas kranto link radau nedidelį nuolydį. Ten kibo gerai, gaudžiau beveik vienas, bet, matyt, rankomis per aukštai mosikavausi, kad neužilgo buvau apgręžtas, ko pasekoje žuvis pasitraukė kažkur neišaiškintomis kryptimis, liko pavieniai individai :S Taip ir prabėgo antroji varžybų pusė po truputėlį renkant vieną-kitą žuvelioką. Sunku kažką plačiau aprašyti :) Lentelę su svoriais pažadėjo įkelti fanatikai.lt puslapis. Kai tik bus - pateiksiu čia.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Dolcas

: Rezultatai, reitingai, nuotraukos, komentarai 2011-02-19 16:48 #7591

  • dainiuška
  • dainiuška avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 2785
  • Gauta padėkų: 3193
Atsiminiau dar vieną kuriozą, susijusį su teisėjavimu :clap: Tolimesniojo sektoriaus žvejai dar ne visi buvo pasiekę savo žūklės plotą, kai pirmajame žvejokliai jau gręžė eketes :uj: :lol:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Rezultatai, reitingai, nuotraukos, komentarai 2011-02-19 16:56 #7595

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Jei teisingai supratau Dainiuška,tai tikra betvarkė.Visi blogumai turi kristi ant organizatorių pečių,o gal paprasčiausiai pasikviesti tuos,kurie nusimano,juo labiau kad ir mokėti nereiktų,o jei ir reiktų nebent už kelionę.Aš tokiose varžybose tikrai nedalyvaučiau,kaip beje ir daugelis.Čia ne politika ir nieko apgaudinėti nereikėtų,o jei žinai,kad už tave gaudo stipresni,tai :good: mokomės iš savo klaidų ir stipresnių už save.Paklauskit bet kurio sportininko,tai kiekvienas pasakys,kad ir kokios varžybos bebūtų,jos duoda pamokų net atrodo ir viską žinančiam.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Rezultatai, reitingai, nuotraukos, komentarai 2011-02-19 17:53 #7624

  • nėra
  • nėra avataras
  • Offline
  • User is blocked
  • Žinutės: 3485
  • Gauta padėkų: 622
Čia nieko naujo Dainiuška nepapasakojo tik keista, kad prabėgo tiek metų, o metodai liko tie patys.Daug metų atgal vyko ant Metelio Alytaus taurė ir scenarijus buvo labai panašus - girti, pašaliniai vaikščiojo po sektorius, gėrė kartu su dalyviais.Sektoriuje buvo iki 50 dalyvių ir vienas teisėjas kuris abejoju iš viso ar žinojo, kad žūklėje irgi yra taisyklės.Finale gavosi taip, kad tas pats Zigmas Kontautas, Saulius Bartusevičius ir kiti aukšto lygio sportininkai pagavo 1.5 - 2 kilogramus žuvies, o niekam nežinomas mėgėjas prilupo 5kg itin smulkių ešeriukų.Aš su kitais dalyviais net stebėjausi, kad vasarą net per tris valandas ne visi aukšlių tiek pagauna, o čia....Žodžiu nuo to laiko praėjo noras ten važiuoti.Baigiant noriu pasakyti, kad tvarka priklauso nuo noro, o kai jo nėra kas gali paneigrti, kad čempionas ar prizininkai nebuvo suplanuoti.O dar sako sporte nėra politikos.Daug visokių istorijų tekę matyti, girdėti, patirti tik čia nesinori plėstis.Lauksime rezultatų
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Rezultatai, reitingai, nuotraukos, komentarai 2011-02-19 18:02 #7630

  • girinis37
  • girinis37 avataras
  • Offline
  • Žvejybos profas
  • nu ka galiu pasakyt
  • Žinutės: 5762
  • Gauta padėkų: 1035
o situ komentaru nereiktu iskelt kur nors,juk cia tik tvarkarasciai ir lenteles :unsure:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Rezultatai, reitingai, nuotraukos, komentarai 2011-02-19 18:07 #7636

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Parašyta-rezultatai,reitingai,komentarai,nuotraukos.Taip kad nematau nieko blogo
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Rezultatai, reitingai, nuotraukos, komentarai 2011-02-19 18:23 #7644

  • dainiuška
  • dainiuška avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 2785
  • Gauta padėkų: 3193
Galbūt reiktų iškelti į Tai susiję su sportine žūkle... Atsiprašau, kad vėl ne ten parašiau - aprašiau rezultatus, o paskui gavosi diskusija... :blush:
Siguti, puikiai pamenu Metelį (jeigu apie tuos pačius metus kalbame, nes ten varžybos vyko bent du kartus tai tikrai) - tuomet man įvyko pirmasis "krikštas" varžybose ant ledo :uj: Buvau visai dar jaunas pacaniokas, ne kažin ką apie žūklę išmaniau. Atvažiavome su organizatorių samdytu autobusu, buvo velniškas šaltis, autobuso bagažo skyriuje palikti matiliai sušalo į ožio ragą - dar dabar pamenu savo vaikišką neviltį ir nusivylimą, kai atidariau dėžutę su sušalusiais raudonais pagaliukais viduje... :angry: Gerai, kad organizatoriai supratingi buvo ir atsivežė masalų pardavimui į vietą - taip pagelbėjo ne vienam žvejui.
Iš tų varžybų dėl teisėjavimo nieko negaliu pasakyti (buvau per jaunas suprasti tokius niuansus :S ), tačiau labiausiai įsiminė varžybų prizininkams paruoštų avižėlių... vagystė :unsure: Atėjau prie katilo įsipilti žuvienės, prie pat jo stovėjo dėžė su daugybe mažų plastmasinių, permatomu dangteliu dėžučių, po kuriomis puikavosi kažkokio žinomo meistro avižėlės, skirtos varžybų prizininkams. Kol pyliausi sriubą, priėjo kažkoks žvejys, kyšt ranką dėžėn, pagriebė pora dėžučių ir atsitraukė. Po to - dar vienas, paskui - dar... Taip ir baigėsi prizai, kol prasidėjo apdovanojimo ceremonija :cheer:
P. S. normaliai gaudant, 5 kg smulkių ešeriukų per 4 valandas pagauti NEĮMANOMA. Gaunasi po 20 g ešeriukų per minutę. Niekaip, net prie geriausių norų. 3 kg yra superinis rezultatas :good: Šiuo atveju - aiškiai dar viena afera ir akmuo organizatorių pusėn :evil:
Pritariu, jog tvarka priklauso nuo noro. Tiesiog, mano manymu, šių varžybų organizatoriai vis dar gyvena sovietmečiu, kai toks varžybų organizavimas turbūt buvo įprastas... Reikėtų atsimerkti vieną dieną :uj:
P. P. S. Matau, jog pažįsti Zigmą. Tuomet turėtum pažinoti ir jo brolį Zenių. Būtent jis šiandien buvo vienas laimingųjų, kuris laimėjo šaldytuvą :cooll:
Paskutinis taisymas: 2011-02-19 18:31 nuo dainiuška.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Rezultatai, reitingai, nuotraukos, komentarai 2011-02-19 18:59 #7667

  • nėra
  • nėra avataras
  • Offline
  • User is blocked
  • Žinutės: 3485
  • Gauta padėkų: 622
Na po Kauno ir Kėdainių sportininkų tur būt gausiausias mano pažystamų sportininkų būrys yra iš Dzūkijos.Na Kontautai yra net trys broliukai, o be jų dar labai gerai gaudo Sigitas Diksa, Juozas Paulėkas, Linas Žvaliauskas, Gintaras Savilionis, Antonas Dureiko, Virgilijus Giedraitis(geriausi mano prieteliai)Vilmantas Šatas, Povilas Čepulevičius, Vytautas Paškauskas, Vyturys, Saulius Bartusevičius, Vidas Užalas (Alitos krepšinio treneris), Aurelijus Dudzinskas ir dar aibė kitų užbaigiant tamstos asmeniu.Tie kurie sukasi sportinėje žūklėje tikrai be profesionalių žvejybos įgūdžių, gudrybių, paslapčių, įgyja daug nuostabių draugų, sužino daug naujų gražių žūklaviečių kas tikrai nepamatuojama jokiais pinigais.Visoje Lietuvoje, įvairiuose sportinės žūklės klubuose (ir ne tik) pilna nuoširdžių, šiltų žmonių su kuriais sieja tiek sportinė, tiek paprasta žmogiška draugystė.Jau vien dėlto aš nuolat kviečiu savo draugus, jaunimą į sportinę žūklę
Paskutinis taisymas: 2011-02-19 19:01 nuo nėra.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Rezultatai, reitingai, nuotraukos, komentarai 2011-02-19 19:11 #7671

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Labai gaila,bet Lietuvoje sportinė žūklė labai sunkiai skinasi kelią.Aišku daugelis pasakys DIDELIS ČIA MENAS MAŽĄ ŽUVĮ GAUDYT.Taip gali pasakyti tik nei karto nedalyvavęs varžybose žvejys,o kur dar pažintys,patarimai,draugystė?Kaip bebūtų,visos naujovės ateina per žvejus sportininkus.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Rezultatai, reitingai, nuotraukos, komentarai 2011-02-19 19:57 #7686

  • dainiuška
  • dainiuška avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 2785
  • Gauta padėkų: 3193
SIGUTIS parašė:
Na po Kauno ir Kėdainių sportininkų tur būt gausiausias mano pažystamų sportininkų būrys yra iš Dzūkijos.Na Kontautai yra net trys broliukai, o be jų dar labai gerai gaudo Sigitas Diksa, Juozas Paulėkas, Linas Žvaliauskas, Gintaras Savilionis, Antonas Dureiko, Virgilijus Giedraitis(geriausi mano prieteliai)Vilmantas Šatas, Povilas Čepulevičius, Vytautas Paškauskas, Vyturys, Saulius Bartusevičius, Vidas Užalas (Alitos krepšinio treneris), Aurelijus Dudzinskas ir dar aibė kitų užbaigiant tamstos asmeniu.Tie kurie sukasi sportinėje žūklėje tikrai be profesionalių žvejybos įgūdžių, gudrybių, paslapčių, įgyja daug nuostabių draugų, sužino daug naujų gražių žūklaviečių kas tikrai nepamatuojama jokiais pinigais.Visoje Lietuvoje, įvairiuose sportinės žūklės klubuose (ir ne tik) pilna nuoširdžių, šiltų žmonių su kuriais sieja tiek sportinė, tiek paprasta žmogiška draugystė.Jau vien dėlto aš nuolat kviečiu savo draugus, jaunimą į sportinę žūklę

Šią žiemą įstojau į neseniai sukurtą Alytaus sportinės žūklės klubą "Taparas", kuriame yra keletas paties minėtų asmenų - Kontautai ir Šatas. Dar yra ir kitų alytiškių tarpe žinomų žvejų, bet manau, jog čia niekam neįdomu tie vardai ir pavardės :)
P. S. jeigu kartais kas neturėsite kam pervesti savo 2 proc. GPM - dzūkelių klubas Taparas mielai juos priims :uj: Planuose - išsinuomoti keletą ežerų, kuriuose organizuosime renginukus. Pervedusieji bus VIP sąraše :uj:
Paskutinis taisymas: 2011-02-19 19:59 nuo dainiuška.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Rezultatai, reitingai, nuotraukos, komentarai 2011-02-19 20:18 #7695

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Dainiuška,tu matyt nesusidūręs su problemom,jei nori išsinomuoti ežeriuką.Vargo daug,naudos jokios.Patikėk.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Rezultatai, reitingai, nuotraukos, komentarai 2011-02-19 20:20 #7696

  • dainiuška
  • dainiuška avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 2785
  • Gauta padėkų: 3193
Tai čia ne mano iniciatyva, o klubo vado. Galėtum plačiau papasakoti? :ohmy:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Rezultatai, reitingai, nuotraukos, komentarai 2011-02-19 20:39 #7702

  • Lydeka
  • Lydeka avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • Žinutės: 2333
  • Gauta padėkų: 940
dainiuška parašė:
Galbūt reiktų iškelti į Tai susiję su sportine žūkle... Atsiprašau, kad vėl ne ten parašiau - aprašiau rezultatus, o paskui gavosi diskusija... :blush:
Siguti, puikiai pamenu Metelį (jeigu apie tuos pačius metus kalbame, nes ten varžybos vyko bent du kartus tai tikrai) - tuomet man įvyko pirmasis "krikštas" varžybose ant ledo :uj: Buvau visai dar jaunas pacaniokas, ne kažin ką apie žūklę išmaniau. Atvažiavome su organizatorių samdytu autobusu, buvo velniškas šaltis, autobuso bagažo skyriuje palikti matiliai sušalo į ožio ragą - dar dabar pamenu savo vaikišką neviltį ir nusivylimą, kai atidariau dėžutę su sušalusiais raudonais pagaliukais viduje... :angry: Gerai, kad organizatoriai supratingi buvo ir atsivežė masalų pardavimui į vietą - taip pagelbėjo ne vienam žvejui.
Iš tų varžybų dėl teisėjavimo nieko negaliu pasakyti (buvau per jaunas suprasti tokius niuansus :S ), tačiau labiausiai įsiminė varžybų prizininkams paruoštų avižėlių... vagystė :unsure: Atėjau prie katilo įsipilti žuvienės, prie pat jo stovėjo dėžė su daugybe mažų plastmasinių, permatomu dangteliu dėžučių, po kuriomis puikavosi kažkokio žinomo meistro avižėlės, skirtos varžybų prizininkams. Kol pyliausi sriubą, priėjo kažkoks žvejys, kyšt ranką dėžėn, pagriebė pora dėžučių ir atsitraukė. Po to - dar vienas, paskui - dar... Taip ir baigėsi prizai, kol prasidėjo apdovanojimo ceremonija :cheer:
P. S. normaliai gaudant, 5 kg smulkių ešeriukų per 4 valandas pagauti NEĮMANOMA. Gaunasi po 20 g ešeriukų per minutę. Niekaip, net prie geriausių norų. 3 kg yra superinis rezultatas :good: Šiuo atveju - aiškiai dar viena afera ir akmuo organizatorių pusėn :evil:
Pritariu, jog tvarka priklauso nuo noro. Tiesiog, mano manymu, šių varžybų organizatoriai vis dar gyvena sovietmečiu, kai toks varžybų organizavimas turbūt buvo įprastas... Reikėtų atsimerkti vieną dieną :uj:
P. P. S. Matau, jog pažįsti Zigmą. Tuomet turėtum pažinoti ir jo brolį Zenių. Būtent jis šiandien buvo vienas laimingųjų, kuris laimėjo šaldytuvą :cooll:

Šiemet ir aš pirmi metai dalyvavau poledinės žūklės varžybose ir jei tai būtų buvęs antras kartas, na 99,9 procento, kad būtume pasiruošę ??????????, gal net prizinę vietą užėmę ( dabar 5 vieta iš 22 komandų, dvi neatvyko) na aiškiai matosi kaip kimba kam, o kai sveria maišelius, kuriuos surenka į krūvą ir po to sveria ?????????. Mano elektroninių svarstyklių svoris buvo +40 gramų nei organizatorių, o kolegos atitiko tų pačių svarstyklių svorį. Be to kai aplink niekam nekimba ir sveria kilogramais, kyla daug klaustukų, žuvį galima žiemą su tokia apranga užsikišt bet kur, o prie kiekvieno teisėjas nestovi. na yra apie ką pamastyti.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Rezultatai, reitingai, nuotraukos, komentarai 2011-02-19 20:47 #7705

  • girinis37
  • girinis37 avataras
  • Offline
  • Žvejybos profas
  • nu ka galiu pasakyt
  • Žinutės: 5762
  • Gauta padėkų: 1035
bjaurus reikalas,kai tokie,, saziningi rybokai,, ateina y varzybas,nei gedos nei sarmatos kaip sakoma :no:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Rezultatai, reitingai, nuotraukos, komentarai 2011-02-19 20:55 #7710

  • nerijus
  • nerijus avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • žveju netampama o gimstama
  • Žinutės: 1025
  • Gauta padėkų: 467
man nesmagu kai buna megeju varzybos ir sugadina reikala sportinikai kdl mes i ju nesikisam varzibas su baloninem :evil:

Administratoriaus pastaba: stenkimės būti kultūringi ir kalbėti gražiai
vakar kibo ir kibs ritoi...
Paskutinis taisymas: 2011-02-19 21:00 nuo chrustik.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Rezultatai, reitingai, nuotraukos, komentarai 2011-02-19 20:59 #7714

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Rimtose varžybose tokių nesąmonių nebūna,kaip beje ir piktumų po varžybų.Nemačiau nei vieno sportininko kišenėse žuvų prisikišus,ar tai į krūvą sumetusiu.Čia manau garbės reikalas,arba kaip Landzbergis dainavo -kas man iš tos laimės..................
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Rezultatai, reitingai, nuotraukos, komentarai 2011-02-22 09:01 #7958

  • dainiuška
  • dainiuška avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 2785
  • Gauta padėkų: 3193
Na va, jau yra savaitgalio varžybų Ilgyje rezultatai:

www.alytausnaujienos.lt/alytausnaujienos/paskutinionumeriostraipsniai/?nid=6808

Straipsnelis gan įdomus :lol: Pasirodo, buvo atsisakyta gyvo masalo (turbūt žvejai negyvomis uodo trūklio lervomis gaudė), kibo ir gružliai, sargelis pavirto į plunksnelę, galima įsispirti į sniegą, teisėjai dirbo nuoširdžiai, o mano klubo narys Rolandas gaudė netekęs amo :cheer: :cheer: Ilgai dėl šio posakio jį trauksime per dantį :lol: Grąžto gręžimo varžybose dalyvavę 12 vyrų pavirto į kelias dešimtis, o mano komandos draugas Gintaras - į Slitarą :cooll: Va kas gaunasi, kai žmogus rašo neišmanydamas apie reikalą...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Rezultatai, reitingai, nuotraukos, komentarai 2011-02-22 10:30 #7963

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
aišku,kad varėniškių į varžybas kviesti nederėtų-GĖDA :no:
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Moderatoriai: Lydeka, Dolcas, Čebas
Puslapio sukūrimo laikas: 0.074 sekundžių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top