• R1
  • R2
  • R3
  • R4
Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

Jūs neprisijungęs.

TEMA: Tai susiję su sportine žūkle

Tai susiję su sportine žūkle 2011-02-04 19:11 #5789

• dainiuška
  • dainiuška avataras
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 2785
  • Gauta padėkų: 3193
Geras parašė:
O tas varžybas kas organizavo? Ar ne "Ant bangos"?

Nea, pirmąsias organizavo "Taparas", antrąsias - bangiškiai. Prieš antrąsias minėtas žmogus išstojo iš klubo, kad galėtų užlipti ant ledo :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Tai susiję su sportine žūkle 2011-02-05 09:20 #5812

• nėra
  • nėra avataras
  • User is blocked
  • Žinutės: 3485
  • Gauta padėkų: 622
Dainiuška, tavo laimė, kad dar lygoje vasarą nedalyvauju, o tai ne tiek ankdotų dar išgirstum :blush: Ai, ką čia kalbėti - jų "darbai" kalba už juos pačius

Tai susiję su sportine žūkle 2011-02-05 19:17 #5905

• dainiuška
  • dainiuška avataras
  • Rimtas žvejys
Po pirmosios dienos lietuviai - penkti:

lszkl.lt/uploads/2011pasaulio%20cempionato%201%20turas.pdf

Latvijos moterytė Verza-Grabovska Rita - antra bendroje įskaitoje :good: Čia, kaip sakoma, moteraitė su ...utais :uj:

Tai susiję su sportine žūkle 2011-02-06 06:33 #5909

• nėra
  • nėra avataras
  • User is blocked
dainiuška parašė:
Po pirmosios dienos lietuviai - penkti:

lszkl.lt/uploads/2011pasaulio%20cempionato%201%20turas.pdf

Latvijos moterytė Verza-Grabovska Rita - antra bendroje įskaitoje :good: Čia, kaip sakoma, moteraitė su ...utais :uj:

Pažystu tą moterytę asmeniškai.Na ji jau turi pasaulio poledinės žūklės čempionės vardą.Keista, bet jos vyrui geriau sekasi vasarą, o jei žiemą.Tikrai super gabi sportininkė :yes: Lenkiu prieš ją galvą :blush:

Tai susiję su sportine žūkle 2011-02-06 06:46 #5911

• nėra
  • nėra avataras
  • User is blocked
Dainiau, truputį paanalizuokime pirmą turą ir lygos daromas klaidas.Štai jie juokiasi iš senų kadrų ir pn., o patys lipa ant to pačio grėblio.Tarkim sudarinėjant Kauno rinktines visada žiūrimi asmeniniai pasiekimai ir reitingai, bet ne metų ar dviejų, o penkių !!!!! Čia gi pažiūri-aha pernai ar šiemet tau pavyko ir tu jau rinktinėje.Vyrai, palaukite, bet taip juk negalima.Dabar žiūriu lentelę kam geriausiai sekėsi?Ogi tiem jaunimo vadinamiem "senukam" - I.Unikui, S.Bartusevičiui ir vyresniajam Cironkai.Na, o banga va pasirodė gerai ir sukišo į rinktinę, o kas gavosi-šnipštas.Tai klausimas kodėl nėra tikrų ledo vilkų - M.Izidoriaus ir V.Šidlausko? Matyt šiemet jiem blogiau sekėsi, bet argi tai rodiklis? Oi, neteisingai sudaroma rinktinė, nu bet ką padarysi?Belieka tikėtis su viltimi, kad antras turas bus visiem lietuvaičiam sėkmingesnis.Praeita Lietuvos rinktinė per paskutinį čempionatą dalijosi 3-4vieta su Rusija (po lygiai taškų) ir tik svoris bei kiti dalykai sutrukdė užkopti į prizininkų tarpą.Na žiūrėsim kaip bus šiemet?Dainiuška, įkelk kada bus ir antro turo rezultatus, o aš paskui įmesiu tik komandų rinktinių užimtas galutines vietas

Tai susiję su sportine žūkle 2011-02-06 07:09 #5916

• nėra
  • nėra avataras
  • User is blocked

Dėl kontaktinių telefonų jei reikės klausk, tada įkelsiu paieškojęs.

Tai susiję su sportine žūkle 2011-02-06 07:15 #5918

• dainiuška
  • dainiuška avataras
  • Rimtas žvejys
SIGUTIS parašė:
Dainiau, truputį paanalizuokime pirmą turą ir lygos daromas klaidas.Štai jie juokiasi iš senų kadrų ir pn., o patys lipa ant to pačio grėblio.Tarkim sudarinėjant Kauno rinktines visada žiūrimi asmeniniai pasiekimai ir reitingai, bet ne metų ar dviejų, o penkių !!!!! Čia gi pažiūri-aha pernai ar šiemet tau pavyko ir tu jau rinktinėje.Vyrai, palaukite, bet taip juk negalima.Dabar žiūriu lentelę kam geriausiai sekėsi?Ogi tiem jaunimo vadinamiem "senukam" - I.Unikui, S.Bartusevičiui ir vyresniajam Cironkai.Na, o banga va pasirodė gerai ir sukišo į rinktinę, o kas gavosi-šnipštas.Tai klausimas kodėl nėra tikrų ledo vilkų - M.Izidoriaus ir V.Šidlausko? Matyt šiemet jiem blogiau sekėsi, bet argi tai rodiklis? Oi, neteisingai sudaroma rinktinė, nu bet ką padarysi?Belieka tikėtis su viltimi, kad antras turas bus visiem lietuvaičiam sėkmingesnis.Praeita Lietuvos rinktinė per paskutinį čempionatą dalijosi 3-4vieta su Rusija (po lygiai taškų) ir tik svoris bei kiti dalykai sutrukdė užkopti į prizininkų tarpą.Na žiūrėsim kaip bus šiemet?Dainiuška, įkelk kada bus ir antro turo rezultatus, o aš paskui įmesiu tik komandų rinktinių užimtas galutines vietas

Siguti, klysti dėl Cironkos - varžybose dalyvauja jaunesnysis (Gediminas), o ne Arimantas (jis yra šiųmetės rinktinės treneris). Ir nežinau, ką turi omenyje su M. Izidoriumi - nepažįstu tokio, šiemet LSŽKL toks lyg ir nedalyvavo... M. Šidlauskas bendroje įskaitoje užėmė tik 17-tą vietą. Pats puikiai žinai, kad dalyvaudamas varžybose negali užmigti ant laurų. Matyt, kiti dalyviai patobulėjo daugiau negu M. Šidlauskas, užtat pelnytai ir kviečiami į rinktinę. Aš tai pritariu LSŽKL politikai, jog į čempionatus turi vykti tuo metu stipriausi žvejai, o ne pagal kelių metų reitingus. Na, čia plati diskusija. Tačiau niekaip nepateisinsiu LSŽKL neveiklumo, kai vietoje 3 treniruočių išėjo padaryti tik 1 :angry: Čia jau, mano akimis, labai šiurkšti klaida, po kurios kažkam turėtų lėkt galvos. O kad to nebus - beveik 100 proc. :) Bangiečio Martyno Mikelionio įspūdžiai iš pirmojo etapo:

www.ant-bangos.lt/3052/pasaulio-poledines-zukles-cempionatas-1-diena/

Žiūrėsime, ką šiandien parodys. Man atrodo, bus geriau :good:

Tai susiję su sportine žūkle 2011-02-06 07:22 #5919

• nėra
  • nėra avataras
  • User is blocked
Taip, taip, Gedas trečias, o ne tėvas.Tačiau aš ne dėl užmigimo ant laurų, o apie tai, kad reiktų rinktines sudarinėti ne pagal vieną ar du sezonus, o ilgesnį laikotarpį.Marius Unikas paskutiniam čempionate pasaulio parodė geriausią 5rezultat.Marius aplamai iš dešimtuko niekada neiškrenta.Sakai šiemet jo nebuvo, na gal kokia priežastis buvo, bet tai meistriškumo iš šio žmogaus neatimsi.O dėl rinktinių tai ir vasarą buvo sudaroma pagal praėjusio sezono rezultatus ko pasekoje rinktinė liko net 28-ta.Oi, kad tu žinotum kiek ten povandeninių srovių :blush: Užtai ir nevisi ten veržiasi į tą lygą kuri atsirado MŽD dėka ir netaip seniai lyginant su senas tradicijas turinčia Lietuvos MŽD.
P.S.Atsiprašau, įsivėlė klaida.Jau ištaisyta :blush:
Paskutinis taisymas: 2011-02-06 12:47 nuo nėra.

Tai susiję su sportine žūkle 2011-02-06 07:37 #5920

• dainiuška
  • dainiuška avataras
  • Rimtas žvejys
Aš suprantu, ką sakai, tačiau man atrodo, jog tikslingiau sudaryti pagal kuo šviežesnius reitingus. Kaip jau ir rašiau, tema labai plati, jaučiuosi per silpnas apie tai diskutuoti :ohmy: Tik viena žinau: jeigu į Pasaulio čempionatus važiuotų sportininkai už praeities nuopelnus, tai kaip jaustis tiems, kurie buvo tą sezoną pirmi ir tuos praeities sportininkus sudėjo į vienus vartus? Ir kaip iš šalies atrodytų, jeigu važiuotų ne šviežiausi laimėtojai, o 17-tą, 24 ar 35 vietas užėmę sportininkai? Tiesiog šį sezoną dabar Ukrainoje esantys sportininkai buvo stipriausi - užtat ir atstovauja mūsų šaliai. O kas dėl pernykščio Pasaulio čempionato - turbūt pats žinai, jog į JAV važiavo ne pagal reitingus, o pagal tai, ar turi pinigų apsimokėti kelionei :) Tad iš pernykštės rinktinės buvo neverta kažko tikėtis. O dėl povandeninių srovių - tikiu, biškį teko pajausti šią žiemą :lol:

Tai susiję su sportine žūkle 2011-02-06 08:53 #5925

• chrustik
  • chrustik avataras
  • Administratorius
  • Forumo technikas
  • Žinutės: 3551
  • Gauta padėkų: 1754
Kas tas Marius Izidorius? :S gal Marius Unikas?
Visada duokit žmonėms antrą šansą ir niekada trečio!

Tai susiję su sportine žūkle 2011-02-06 12:48 #5961

• nėra
  • nėra avataras
  • User is blocked
chrustik parašė:
Kas tas Marius Izidorius? :S gal Marius Unikas?

Pataisiau.Tačiau žvejoja abu labai gerai.

Tai susiję su sportine žūkle 2011-02-06 12:59 #5962

• nėra
  • nėra avataras
  • User is blocked
Dainiuška, matau nesupratai ką norėjau pasakyti apie reitingus.Ne 17, 24 ar 35 važiuotų jei būtų skaičiuojama pagal reitingus, o stipriausieji.Dabar žiūrėk kas gaunasi.Pateikiu kaip pavyzdį.Tarkim šį sezoną tu apgaudei V.Kuzminychą ar I.Uniką tai už rinktinę turėtum važiuoti tu, o ne jie ar ne?
Patikėk mano seno vilko patirtimi, jei reikėtų lažybų kontorose statyti pinigus už kurį iš jūsų trijų tai manau supranti už ką aš dėčiau savo pinigėlius.Tai va, kodėl aš kalbą vedu prie to, kad važiuoti turi bent penkių metų išvestų reitinguose geriausi iš geriausių.
Arba imkim vasarą.Esu ne kartą apgaudęs I.Uniką ar J.Jablonskį, bet n-i-e-k-a-d-a neskaitysiu savęs geresniu už juos.Tiesiog aš žinau kas yra kas.O čia papraščiausiai neteisingai taikoma sistema it tiek.Na, čia aš kaip pavyzdį parašiau.Būsim kada meete ar žvejyboje, turėsi norą ne tiek dar papasakosiu - atskleisiu virtuvės paslapčių
Paskutinis taisymas: 2011-02-06 13:01 nuo nėra.

Tai susiję su sportine žūkle 2011-02-06 13:12 #5967

• dainiuška
  • dainiuška avataras
  • Rimtas žvejys
SIGUTIS parašė:
Dainiuška, matau nesupratai ką norėjau pasakyti apie reitingus.Ne 17, 24 ar 35 važiuotų jei būtų skaičiuojama pagal reitingus, o stipriausieji.Dabar žiūrėk kas gaunasi.Pateikiu kaip pavyzdį.Tarkim šį sezoną tu apgaudei V.Kuzminychą ar I.Uniką tai už rinktinę turėtum važiuoti tu, o ne jie ar ne?
Patikėk mano seno vilko patirtimi, jei reikėtų lažybų kontorose statyti pinigus už kurį iš jūsų trijų tai manau supranti už ką aš dėčiau savo pinigėlius.Tai va, kodėl aš kalbą vedu prie to, kad važiuoti turi bent penkių metų išvestų reitinguose geriausi iš geriausių.
Arba imkim vasarą.Esu ne kartą apgaudęs I.Uniką ar J.Jablonskį, bet n-i-e-k-a-d-a neskaitysiu savęs geresniu už juos.Tiesiog aš žinau kas yra kas.O čia papraščiausiai neteisingai taikoma sistema it tiek.Na, čia aš kaip pavyzdį parašiau.Būsim kada meete ar žvejyboje, turėsi norą ne tiek dar papasakosiu - atskleisiu virtuvės paslapčių

Siguti, aš puikiai supratau, ką norėjai pasakyti. Jeigu aš šį sezoną apgaudyčiau Uniką ar Jablonskį - tuomet aš šiemet esu stipresnis :) Jeigu šiemet esu stipresnis, kodėl šiemet į varžybas turi važiuoti silpnesni?
Kitas niuansas. Gerai, pafantazuokime. Tarkime, aš tik šiemet įsiliejau į poledinės žūklės sportininkų gretas. Startavau labai sėkmingai, tačiau į čempionatą važiuoja kiti sportininkai už praeities nuopelnus. Kitąmet vėl pasirodau puikiai - vėl nevažiuoju. Tas pats ir trečiais, ir ketvirtais, ir penktais metais. Ir tik po penkių metų jau turėčiau viltį pakliūti į čempionatą :) Kol tiek laiko praeis - dings noras ir dalyvauti varžybose bei kažko siekti. Laikausi savo pozicijos: į čempionatą važiuoti turi stipriausieji tą sezoną. Jeigu praeities vilkai nesugebėjo užkopti į prizines vietas - vadinasi, kažkur atsilieka nuo laimėtojų. Ar taktikoje, ar pašaruose, ar įrankių pasirinkime ;) Užtat turi treniruotis dar labiau, siekti tobulėjimo ir ateinantį sezoną grįžti ant prizininkų pakylos. O jeigu tie senieji vilkai būtų ramūs dėl savo vietos rinktinėje - juk jiems visiškai nebebūtų stimulo stengtis, kai vieta garantuota ;) Geriausieji savo vertę turi įrodyti metai iš metų :good:

Tai susiję su sportine žūkle 2011-02-06 13:26 #5974

• nėra
  • nėra avataras
  • User is blocked
Atsakau - taip tu šiemet stipresnis.Tačiau ar gilinaisi kodėl, ar radai priežastis?Va kada tu taip pasirodysi kelet sezonų tada bus duotas atsakymas - šis sportininkas stabiliai duoda gerus rezultatus ir jis turi vykti.Dabar gi tu neturi nei patirties, nei supratimo taktikoje, na sunku tau šit suprasti.Va jauni sportininkai dėlto ir rėkia, šaukia, o nuvykę priskaldo malkų.To pavyzdys vasara.Du sportininkai iėjo į dešimtuk ir vienas iš jų vyko į varžybas.Komanda sėdo.Tas sportininkas irgi pasirodė labai prastai.Kodėl?Ogi dėl patirties.Dabar sakai metus, du ar tris jis nevažiuos tai mes tą žūklę.Tada pofik toks sportininkas jei taip mąsto.Aš net 5metus važinėjau už savus pinigus į varžybas kol galutinai įsitvirtinau komandoje.Dainiau, tu neužsigauk tiktai nes mes čia viso labo diskutuojame todėl jokių piktumų.Matau tu save laikai kietesniu už mano minėtus sportininkus, bet taip ir nutylėjai už ką sirgaliai statytų savo babkes.Aš sąminingai tą nutylėjau, maniau susiprasi, deje mąstom ir žiūrim į sportinę žūklę tikrai kol kas iš skirtingų varpinių.Na tiek to.Ateis laikas, suprasim geriau vienas kitą :blush:
Beje tris ar keturis metus būti pirmam dešimtuke jau pasiekimas.Va kada pabūsi, vėl pratęsim kalbą :labas:
Paskutinis taisymas: 2011-02-06 13:28 nuo nėra.

Tai susiję su sportine žūkle 2011-02-06 13:31 #5976

• chrustik
  • chrustik avataras
  • Administratorius
  • Forumo technikas
Pritariu, kad į čempionatą turi važiuoti šiuo metu esantys geriausi Lietuvoje sportininkai, tie kurie tuo metu rodo rezultatą. Čia kaip ir pas mane bokse. Į europos ir pasaulio čempionatus važiuoja tie, kas laimi Lietuvos čempionatą, nes jie tuo metu buna geriausi. Juk neatkasinėsi va Petras prieš 5 metus buvo 3 kart iš eilės Lietuvos čempionas, bet va šiemet jis nusileido Jonui. Tai rezultatas pats kalba už save. Senoliai užleiskit vietą jaunajai kartai B)

Tai susiję su sportine žūkle 2011-02-06 13:32 #5977

• dainiuška
  • dainiuška avataras
  • Rimtas žvejys
SIGUTIS parašė:
Atsakau - taip tu šiemet stipresnis.Tačiau ar gilinaisi kodėl, ar radai priežastis?Va kada tu taip pasirodysi kelet sezonų tada bus duotas atsakymas - šis sportininkas stabiliai duoda gerus rezultatus ir jis turi vykti.Dabar gi tu neturi nei patirties, nei supratimo taktikoje, na sunku tau šit suprasti.Va jauni sportininkai dėlto ir rėkia, šaukia, o nuvykę priskaldo malkų.To pavyzdys vasara.Du sportininkai iėjo į dešimtuk ir vienas iš jų vyko į varžybas.Komanda sėdo.Tas sportininkas irgi pasirodė labai prastai.Kodėl?Ogi dėl patirties.Dabar sakai metus, du ar tris jis nevažiuos tai mes tą žūklę.Tada pofik toks sportininkas jei taip mąsto.Aš net 5metus važinėjau už savus pinigus į varžybas kol galutinai įsitvirtinau komandoje.Dainiau, tu neužsigauk tiktai nes mes čia viso labo diskutuojame todėl jokių piktumų.Matau tu save laikai kietesniu už mano minėtus sportininkus, bet taip ir nutylėjai už ką sirgaliai statytų savo babkes.Aš sąminingai tą nutylėjau, maniau susiprasi, deje mąstom ir žiūrim į sportinę žūklę tikrai kol kas iš skirtingų varpinių.Na tiek to.Ateis laikas, suprasim geriau vienas kitą :blush:
Beje tris ar keturis metus būti pirmam dešimtuke jau pasiekimas.Va kada pabūsi, vėl pratęsim kalbą :labas:

Na, Siguti, dėjai... Kur aš parašiau, jog esu kietesnis už šiuos sportininkus??? :( Ir prie ko čia kažkokie statymai? Ir kur aš parašiau, kad kažką pasiekęs esu??? Man dar mokytis ir mokytis... Visai apšmeižei mane :( Galvok kaip nori, tik prašau neišsigalvoti nebūtų dalykų :ohmy:

Tai susiję su sportine žūkle 2011-02-06 13:33 #5978

• nėra
  • nėra avataras
  • User is blocked
chrustik parašė:
Pritariu, kad į čempionatą turi važiuoti šiuo metu esantys geriausi Lietuvoje sportininkai, tie kurie tuo metu rodo rezultatą. Čia kaip ir pas mane bokse. Į europos ir pasaulio čempionatus važiuoja tie, kas laimi Lietuvos čempionatą, nes jie tuo metu buna geriausi. Juk neatkasinėsi va Petras prieš 5 metus buvo 3 kart iš eilės Lietuvos čempionas, bet va šiemet jis nusileido Jonui. Tai rezultatas pats kalba už save. Senoliai užleiskit vietą jaunajai kartai B)

Sutinku, bet čia ne boksas tai viena.Antra, o apgaudyk tuos senolius tada iš šnektelsim :cha:

Tai susiję su sportine žūkle 2011-02-06 13:35 #5979

• nėra
  • nėra avataras
  • User is blocked
Dainiuk, atsiprašau jei užgavau, maniau tiesiog kalbamės.O šį sezoną tu apgaudei Uniką su Kuzminych ar ne?Gal vėl ką sumaišiau :blush:

Tai susiję su sportine žūkle 2011-02-06 13:35 #5980

• chrustik
  • chrustik avataras
  • Administratorius
  • Forumo technikas
SIGUTIS parašė:
chrustik parašė:

Sutinku, bet čia ne boksas tai viena.Antra, o apgaudyk tuos senolius tada iš šnektelsim :cha:
Kodėl tu iškart taikai viską konkrečiam žmogui, aš kalbu bendrai :) Nekalbu apie save, ar apie dar ką konkrečiai. :cha:

Tai susiję su sportine žūkle 2011-02-06 13:40 #5982

• nėra
  • nėra avataras
  • User is blocked
O tai kaip kalbėti jei ne konkrečiai.Juk jei tu stipresnis šiemet už Uniką vadinas tu turi važiuoti, o jis ne?Arba aš kaž ko nesuprantu, arba jūs.Taigi kalba kaip pavyzdžiu, o ne iš oro sugalvodami kaž ką.Aš kalbu už sportininkų reitingavimą (kas daroma ir kitose sporto šakose), o jūs siūlote už vienų ar dviejų metų rodiklius.Štai ir tenka argumentuotai rašyti.Aš taip suprantu, o jūs ne :blush: O dėl įžeidimo tai čia niekas niekur nesikeikia, nevadina negražiai tad kame priežastys?
Moderatoriai: Lydeka, Dolcas, Čebas
Puslapio sukūrimo laikas: 0.092 sekundžių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top