• R1
  • R2
  • R3
  • R4

TEMA: Mikromasalai

: Mikromasalai 2011-04-07 18:12 #13427

  • serax112
  • serax112 avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 27
aišku, o storas pagrindinis valas turėtų būti?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Mikromasalai 2011-04-07 18:27 #13430

  • balys
  • balys avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 27
  • Gauta padėkų: 1
na pagaliau apie sistemeles parase ir nupiese.dekui dolcui.jau buvo forumas seimo rinkimais virtes.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Mikromasalai 2011-04-07 18:35 #13432

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Šiaip aš naudoju pagrinde monofilamentinį Qatron PT Quantum 0,165mm.Gerai laiko mazgus,nėra labai kietas,plius apsaugotas nuo trinties.O taip dėl valo storio sunku patarti nepamačius įrankio.Daug kas priklauso tiek nuo spiningo,tiek nuo ritės ir aišku nuo žvejo meistriškumo.reikia dar nepamiršti,kad su plonesniu valu prarandi daugiau masalų,todėl nežinomoj vietoj patarčiau dėti masalus kurių negaila.Gaila toli gyveni,daug gudrybių išmokyčiau.Patarčiau niekada nepirkti masalų po vieną.Jei perki guminukus,tai imk tokius pačius bent du,tris.Pasiteisinusį pasilik kaip pavyzdį,bus lengviau pardavėjui išaiškinti ko nori,kai sugalvosi dasipirkti tokių pačių.Gaudant ešerius,užkibus lydekai,nereikia skubėti jos traukti.Jei aplink nėra kliuvinių,geriau atlaisvinti ritės stabdį ir leisti lydekai paplaukti keletą metrų į priekį tuo pačiu nukreipdamas spiningo viršūnę į tą pusę,kur plaukia lydeka.To pakanka,kad valas užsikabintų lydekai už taip vadinamos žando ataugos ir nukasti valo jai nebelieka šansų.Jei pastebi,kad valas staiga kyla į viršų,žinok,kad tuoj bus žvakė ir greičiausiai tavo masalas lydekai iššokus ir pasipurčius išlėks iš nasrų.kad to neatsitiktų,tenka greitai panardinti spiningo viršūnę kuo giliau į vandenį,tada lydeka žvakės nebedarys,o ners atgal link dugno.Jei žvejoji nuo kranto,ir priekrantė negili,viršūnę reikia nardinti atsargiai,kad nesulaužytum į dugną,o iš valties problemų nebūna.Kaip bebūtų,daug lydekų papuola nedidelių,todėl jas privalu paleisti,ir nereikia dairytis į kitus.Gal per daug prirašiau,bet tikiuosi suvirškinsi :)
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Mikromasalai 2011-04-07 18:54 #13441

  • serax112
  • serax112 avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 27
oj viskas suvirškinau. Na jau nebe pirmi metai žvejoju, bet šiemet nusprendžiau pradėti su mikromasalais pabandyti pažvejoti.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Mikromasalai 2011-04-07 19:15 #13446

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Tikrai uždeganti žvejyba.Pats esu pagavęs aukšlių,žiobrių,karšių, šapalų.Tiesa,aukšlės ir žiobriai papuola tik anksti pavasarį ir kabliukai tikrai būna burnoj.Pagavęs esu tik ant 00 aglia sukrių.Mikromasalams aš esu įmetęs guminukų nuorodą,su kuriais aš pernai stulbinamai gerai pagavau.Dar gera naujiena yra tai,kad šiais metais gegužės mėn.ateina nauja spalvų gama.Jei kas norės,galėsiu parašyti kuriuose miestuose ir kokiose parduotuvėse jų bus galima nusipirkti,taip patjei reikės įmesiu ir spalvų gamą.Juos beje galite pamatyti ir įmetę į google nuorodą www.Martis.us.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Paskutinis taisymas: 2011-04-08 05:21 nuo Dolcas.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Mikromasalai 2011-04-07 19:24 #13449

  • Juliuss
  • Juliuss avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 139
  • Gauta padėkų: 31
Teko bandyti "ant durniaus" pametyti mikromasaliukus. Siemet jieskau biudzetiniu yrankiu tam. Gal turite ka pasiulyti?
Žvejojau, žvejoju ir žvejosiu!
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Mikromasalai 2011-04-07 19:36 #13453

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
lastonestanding parašė:
Teko bandyti "ant durniaus" pametyti mikromasaliukus. Siemet jieskau biudzetiniu yrankiu tam. Gal turite ka pasiulyti?
Jei ieškai iki 100lt,net neturiu ką patarti(čia tik kotas)Pagrindas,turi būtų įklijuota pilnavidūrė anglinė viršūnėlė.Didžiausias užmetimas 3-15gr.Nereikia dairytis kur rašo užmetimą 2-20,5-30.Įdealu būtų 2-8gr.,bet tada teks atverti dar vieną skyrių piniginės,optimalus ilgis 2,4-2,7m.Jei norėsi,galėsiu rytoj parašyti spiningo pav.su kuriuo aš dažniausiai spiningauju,o ir kaina jo vos virš 100lt.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Mikromasalai 2011-04-07 19:44 #13459

  • AudriusM
  • AudriusM avataras
  • Offline
  • Administratorius
  • Žinutės: 6127
  • Gauta padėkų: 8980
Dolcas parašė:
Tikrai uždeganti žvejyba.Pats esu pagavęs aukšlių,žiobrių,karšių, šapalų.Tiesa,aukšlės ir žiobriai papuola tik anksti pavasarį ir kabliukai tikrai būna burnoj.Pagavęs esu tik ant 00 aglia sukrių.Mikromasalams aš esu įmetęs guminukų nuorodą,su kuriais aš pernai stulbinamai gerai pagavau.Dar gera naujiena yra tai,kad šiais metais gegužės mėn.ateina nauja spalvų gama.Jei kas norės,galėsiu parašyti kuriuose miestuose ir kokiose parduotuvėse jų bus galima nusipirkti,taip patjei reikės įmesiu ir spalvų gamą.Juos beje galite pamatyti ir įmetę į google nuorodą Martis us.

Nepamiršk Dolcai informuoti kai bus žinių apie naujus mikriukus. Arsenalas pas mane vis dar labai skurdus šiai vasarai :bye:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Mikromasalai 2011-04-07 19:54 #13461

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Lengva pasakyti,sunku padaryti.Man priminti reikia,nors galvos ir dvi,bet nei viena nemasto :cheer: o apie atmintį iš vis nekalbu.Priminkit gegužės mėn,o aš tada nuorodą įmesiu ir pasakysiu,kokias spalvas gausiu,tada derinsim.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Mikromasalai 2011-04-07 20:39 #13465

  • AudriusM
  • AudriusM avataras
  • Offline
  • Administratorius
  • Žinutės: 6127
  • Gauta padėkų: 8980
Priminsim :good: ... nors gal ir patiems ten galima pažiūėti,, tik gal naujoves vėliau internete pasirodys :bye:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Mikromasalai 2011-07-08 17:07 #22475

  • Pelekas
  • Pelekas avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • Žinutės: 980
  • Gauta padėkų: 1332
Man dar labai pasiteisina patys maziausi tvisteriai ant volframiniu avizeliu, nezinau kodel, bet kimba geriau nei ant paprastu galvakabliu, visada isgelbeja nezinomoje vietoje, nezininomam vandens telkinyje :cooll: Uzkimba ir auksles ir sapaliukai, karosai, karsiai, viena plakiuka esu pagaves, kas be ko, raudes, kuojos...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: AudriusM, Dolcas

: Mikromasalai 2011-07-10 09:03 #22541

  • AudriusM
  • AudriusM avataras
  • Offline
  • Administratorius
  • Žinutės: 6127
  • Gauta padėkų: 8980
Gaila tik, kad ne kiekvienoje parduotuvėje šių gėrybių yra ir kaina kai kur labai skaudi šitų galvakablių, o kad su jais kibimų daugiau tai jau ne kartą įsitikinau :good: Kai užplaukia žuveliokams "durnumas" tai ir baltos - taikios žuvies pasitaiko pagauti :good: . Nemune kuojos plakiukai nespjauna ir karšiukai tik yra viena bėda,- juos mėgsta ir lydekiukai :evil: :lol:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Mikromasalai 2011-07-10 09:31 #22543

  • Kabliukas
  • Kabliukas avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Zvejojau fyderiu,dar pludine..atsirado spiningas:)
  • Žinutės: 1038
  • Gauta padėkų: 634
Pelekas parašė:
Man dar labai pasiteisina patys maziausi tvisteriai ant volframiniu avizeliu, nezinau kodel, bet kimba geriau nei ant paprastu galvakabliu, visada isgelbeja nezinomoje vietoje, nezininomam vandens telkinyje :cooll: Uzkimba ir auksles ir sapaliukai, karosai, karsiai, viena plakiuka esu pagaves, kas be ko, raudes, kuojos...
....
O tai kokio storio vala naudoji,kad sugebi tokius mazylius uzmesti ir kiem metru numeti?
Astrus....
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Mikromasalai 2011-07-10 21:16 #22592

  • ZIUPKA
  • ZIUPKA avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • SPYGA TAUKUOTA:D
  • Žinutės: 961
  • Gauta padėkų: 575
Kabliukas parašė:
Pelekas parašė:
Man dar labai pasiteisina patys maziausi tvisteriai ant volframiniu avizeliu, nezinau kodel, bet kimba geriau nei ant paprastu galvakabliu, visada isgelbeja nezinomoje vietoje, nezininomam vandens telkinyje :cooll: Uzkimba ir auksles ir sapaliukai, karosai, karsiai, viena plakiuka esu pagaves, kas be ko, raudes, kuojos...
....
O tai kokio storio vala naudoji,kad sugebi tokius mazylius uzmesti ir kiem metru numeti?

Ultralight naudojami super ploni valai 0.1 0.8, aisku viska renkasi pats zvejys, o su tinkamu spiningeliu galima uzmest ne ka prasciau kaip ir paprastai.
Kibo ir kibs - jei zvejosi:)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Mikromasalai 2011-07-10 21:47 #22597

  • saulius67
  • saulius67 avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • Žinutės: 3019
  • Gauta padėkų: 850
Kabliukas parašė:
Pelekas parašė:
Man dar labai pasiteisina patys maziausi tvisteriai ant volframiniu avizeliu, nezinau kodel, bet kimba geriau nei ant paprastu galvakabliu, visada isgelbeja nezinomoje vietoje, nezininomam vandens telkinyje :cooll: Uzkimba ir auksles ir sapaliukai, karosai, karsiai, viena plakiuka esu pagaves, kas be ko, raudes, kuojos...
....
O tai kokio storio vala naudoji,kad sugebi tokius mazylius uzmesti ir kiem metru numeti?
sito masalo nenumesi i viduri nemuno be papildomos irangos, bet to ir nereikia, mono valo pilnai uztenka 0,12 jai gerai parasiau o pinto 0,06 dar geriau ir mazesnio diametro o numest galima pakankamai toli jai irankei subalansuoti ,bliamba stadijone nemeciau bet 00 nr. sukriuke jauciu numetu apie 15 m.aisku pries veja nepapusi
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Mikromasalai 2011-07-12 16:17 #22765

  • Pelekas
  • Pelekas avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • Žinutės: 980
  • Gauta padėkų: 1332
Kabliukas parašė:
Pelekas parašė:
Man dar labai pasiteisina patys maziausi tvisteriai ant volframiniu avizeliu, nezinau kodel, bet kimba geriau nei ant paprastu galvakabliu, visada isgelbeja nezinomoje vietoje, nezininomam vandens telkinyje :cooll: Uzkimba ir auksles ir sapaliukai, karosai, karsiai, viena plakiuka esu pagaves, kas be ko, raudes, kuojos...
....
O tai kokio storio vala naudoji,kad sugebi tokius mazylius uzmesti ir kiem metru numeti?

Zinok su geru spinu net ir 0,18 valu numetu pakankamai :blush:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Mikromasalai 2011-07-12 17:43 #22769

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Su Peleku visiškai sutinku.Jei įrankis tinkamai sukomplektuotas,lengvi masalai lekia tikrai gana toli.Daugelis galvoja,kad jei uždėsiu ploną valą,tai ir toli numesiu,deja taip nėra.Daug ką lemia ne tik spiningo akcija,bet ir pati ritė bei valo minkštumas.Dar klaidinga nuomonė,jei ilgesnis spiningas,tai ir toliau numesiu.Patikėkit,taip nėra.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Mikromasalai 2011-07-12 18:03 #22774

  • AudriusM
  • AudriusM avataras
  • Offline
  • Administratorius
  • Žinutės: 6127
  • Gauta padėkų: 8980
Ultra liht klasės spiningėlio neturiu, bet vienas mano spiningas liauna viršūnėlia, kitas truputi kietesne. Vieno išmetimas 5-20gr. kito 3-15gr. Ritė ta pati, valas tas pats bet mikriukai skrieja gerokai toliau kai mėtai liaunesniu spiningėliu. (abu spiningai 3m) Tad nuo spiningo net labai priklauso kiek pavyks užmesti. Ne paskutinėje ir ritė. Kuo ilgesnis būgnelis tuo man metasi toliau nes užmetant viniojantis valui nuo būgnelio kai jis ilgas, ne taip žymiai gilėja likes valas būgnelyje todėl jis lengviau nusivynioja nuo ritės ir mažiau stabdo masaliuko skrydį.
Nežinau gal tai sutapimas bet kai nusipirkau paskutinį pintuka (0.08mm) tai skrieja dar toliau nors prieš tai sudėvėjau taip pat 0.08mm pintuką ,tik kito gamintojo. Matyt valo kokybė taip pat nemažai reiškia.
Su tokia mano gan gruboka įranga Nemune naudojant 3-4gr mikriukus užsimeta pakankamai ir poreikio užmesti toliau net nelabai pasitaiko (išskyrus žemupyje kai norėjau pasiekti dambos galą :P ) Na o naudojant tam pritaikytą spinigėlį, dar plonesnius valiukus manau kad tikrai užmesti galima gan toli. Man pavyksta užmesti manau apie 25-35 ar net truputi daugiau metrų.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Mikromasalai 2011-07-12 18:55 #22784

  • girinis37
  • girinis37 avataras
  • Offline
  • Žvejybos profas
  • nu ka galiu pasakyt
  • Žinutės: 5762
  • Gauta padėkų: 1035
su 0,13 pintu mikrikus gan tolokai numetu,valo kokybe irgi turi dauk ytakos kaip ir kotas su rite ,
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Mikromasalai 2011-07-13 09:48 #22853

  • Arutis
  • Arutis avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • Jei kažkas trukdo žvejybai – kažką reikia keist...
  • Žinutės: 3742
  • Gauta padėkų: 1519
girinis37 parašė:
su 0,13 pintu mikrikus gan tolokai numetu,valo kokybe irgi turi dauk ytakos kaip ir kotas su rite ,
Ką brol su 0,13 ketini pagaut? :unsure: Normaliom žuvim pakanka 0,10 geros kokybės pintuko... ;) :bye:
Jei kažkas trukdo žvejybai - ...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Moderatoriai: Lydeka, Dolcas, Čebas
Puslapio sukūrimo laikas: 0.079 sekundžių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top