• R1
  • R2
  • R3
  • R4
Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

Jūs neprisijungęs.

TEMA: Mikromasalai

Mikromasalai 2011-02-05 13:13 #5842

• AudriusM
  • AudriusM avataras
  • Administratorius
  • Žinutės: 6118
  • Gauta padėkų: 8960
Spiningautojų tarpe tikrai populiaru žvejoti mikro masalais. Truputi apie juos jau ešerių temoje buvo bet manau aktualu užvesti tam skirtą temą nes ne vien ešerius spiningautojai pagauna šiais masaliukais.
Šiandieną papildžiau kuklų savo mikriukų arsenalą keliomis rūšimis mikriukų. Visų rūšių po sauja paėmiau :P :cheer: . Taigi pateikiu Jūsų teismui ;)

Ant 4-5-6 pavyksta pagauti Nemune ir taikių žuveliokų, o kiti ešeriams, šapalams, meknėms ir ūsiukams
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mikromasalai 2011-02-06 14:06 #5989

• kazas67
  • kazas67 avataras
  • Naujokas
  • Žinutės: 63
  • Gauta padėkų: 4
Kas liecia Nemuna kol kas negaliu nieko pasakyt, (bet ta reikala siemet pradesiu tvarkyt) o 5,7,8,12 puikiai sueina :good:
Jeigu darbas trukdo zvejybai, ner cia ko galvot. Reik imt bilioteni.

Mikromasalai 2011-02-06 14:25 #5992

• AudriusM
  • AudriusM avataras
  • Administratorius
Ryškus 2 bet dydžio kaip 5 labai puikiai tinka Nemune plakiams karšiokams, paima ir didesnė kuoja :cha: tik šios ryškios spavos pačių mažiausių šį kartą negavau :no:
Na o 9,10,11 man taip pat naujovė bet šapaliokams ir ūsiukams nemune jaučiu turėtų suveikti. Yra dar ten nemažai varlikių vežiukų imitacijų. Keletos dydžių pasirinkimas ir nemaža spavlinė gama. Kitą kartą apsilankes papildysiu arsenalą jais. Tiesa Nemune tepaliniai nėra patys geriausi ežeriams, na bent jau kiek man teko su jais spiningauti. Manau jie labiau efektyvus kur skaidresnis vanduo, nors kibti ešeriokai kimba ir ant jų ;)

Mikromasalai 2011-02-06 17:32 #6021

• kazas67
  • kazas67 avataras
  • Naujokas
Nemune spiningauju tikrai jau daug metu ir per ta laika atsirinkau pagrindinius masalus ir spalvines gamas. Tai mikrikams irgi turetu tikti. Dazniausiai naudoju ryskia salotine su juoda ir raudonu akcentu toliau raudongalvis, balta. Cia starkiui lydziui papuola ir eserioku.Su salaciais jau atskira kalba. Taciau primeciau kad butent mikrikai Vasara kai salatis nenori didesnio masalo turetu sueit.

Mikromasalai 2011-02-06 18:02 #6033

• ANRI
  • ANRI avataras
  • Mėgstantis pažvejoti
  • Žvejosi-nesensi
  • Žinutės: 870
  • Gauta padėkų: 1709
Aš gaudau pagrinde ešerius, iš čia pateiktų geriausiai dirba 3, 7 ir 8. Su jais pagaunų puikių ešerių Kaišiadorių užtvankoj, Bublių vandenyse [ypač šiemet], Neryje [ties savo sodu] ir kitur.

Mikromasalai 2011-02-06 18:16 #6038

• AudriusM
  • AudriusM avataras
  • Administratorius
Va su salačiais vasarą tikrai sunku. Tie brudai tokie įtarūs viskam kad nelabai pavyksta ka jiems įsiūlyti nors kartais visai netikėtai pokšt ir yra. Nenuspėjami jie žuveliokai, bet kiek su guma pasitaikė pagauti nemune salačių tai dažniau tikriausiai ne ant twisteriukų o ant riperiukų.

Antanai, kada nors reiktų surinkti visą šaiką mikriukų mėgėjų ir padaryti mikriukų partijos suvažiavimą prie kokios nors žuvingos balos :uj: :fishing: :balius: :grok: :good:

Mikromasalai 2011-02-06 18:22 #6041

• Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8387
  • Gauta padėkų: 5931
AudriusM parašė:
Va su salačiais vasarą tikrai sunku. Tie brudai tokie įtarūs viskam kad nelabai pavyksta ka jiems įsiūlyti nors kartais visai netikėtai pokšt ir yra. Nenuspėjami jie žuveliokai, bet kiek su guma pasitaikė pagauti nemune salačių tai dažniau tikriausiai ne ant twisteriukų o ant riperiukų.

Antanai, kada nors reiktų surinkti visą šaiką mikriukų mėgėjų ir padaryti mikriukų partijos suvažiavimą prie kokios nors žuvingos balos :uj: :fishing: :balius: :grok: :good:
Jei tik sugalvosit mikriukų šaiką burti,tai aš pirmas įsirašau,nes labai jau mielas šis užsiėmimas.Aplamai mikro,tai jėga,nes kitąsyk tokių monstrų pasitaiko,kad oi oi oi :good:
Žvejoju,nes nemoku dirbti

Mikromasalai 2011-02-06 18:31 #6045

• AudriusM
  • AudriusM avataras
  • Administratorius
Man mikriukų moralas tame kad anksčiau nemune mano apylinkėse buvo didokos gelmės duobes lydekos starkiai, negausiose seklumose šapalai. Laikai stipriai pasikeitė. Pakrantės labai seklios sraunios, o pakraščiau jau uždumblėja. Taigi teko keisti įprastinius guminukus ( 10 ar daugiau cm) į mažesnius ir prisitaikyti prie žūklėssalygu. Buvau stipriai nustebintas kai su mikriukais pradėjau pagauti visai didelių žuveliokų ten kur jau su dideliais sunkiais ripereis net nedrysčiau užmesti. Susidomėjau, pradėjau atidžiau tyrinėti mikriukų reikalus ir pasirodo labai įdomi ir produktyvi žūklė. Ne vien lydekiokai ir ešeriai kabinasi. Visai neblogai ir šapaliokai jama nors jų dabar mažai liko mano apylinkėse. Jama meknės ūsai, ir net taikių žuveliokų pasitaiko pagauti. Žodpiu mikriukai tikrai :good: :good: :good:

Mikromasalai 2011-02-06 19:06 #6064

• kazas67
  • kazas67 avataras
  • Naujokas
Sutinku del mikriku efektyvumo. Okas liecia mikriuku saika tai verta demesio mintis.Bendraudamas su zmonem betarpiskai daug greiciau prieini prie teisybes. Tik manyciau musu geografija nelabai palanki. Nabet pirma reik sulaukt sezono, otada ieskosim teysybes :balius: :daina: :daina:

Mikromasalai 2011-02-06 19:11 #6067

• AudriusM
  • AudriusM avataras
  • Administratorius
Va taip ir gimsta teminių susitikimų idėjos. Manau tikrai visai būtų šaunu surinkti visą mikriukų mėgėjų šaiką ir pašvarinti kokį vandens telkinuką jais :f: :lol: na ir aišku visada malonu susitikti su bendraminčiais, pasidalinti patirtimi ir tt na ir kas bet ko :grok: :balius: :daina: :clap:

Mikromasalai 2011-02-06 19:15 #6068

• kazas67
  • kazas67 avataras
  • Naujokas
Zodziu sios minties reikia nepamirst.

: Mikromasalai 2011-02-14 14:59 #7081

• Joškė
  • Joškė avataras
  • Pradedantysis
  • Je
  • Žinutės: 238
  • Gauta padėkų: 14
Skaitau - mokausi ir aš po truputį.Šiemet neiškentes nusipirkau ir aš spiną,tik bijau,kad nebūtų kaip su ta museline,kuri kokie devyni metai guli ant lentynos,nes labiau plūdinė limpa.Na bet jei jau nupirkau,tai šiemet tikrai išbandysiu,o vėliau bus matyt.
Jei gaudai ne tą kas kimba,tada nekimba

: Mikromasalai 2011-02-14 16:54 #7087

• kazas67
  • kazas67 avataras
  • Naujokas
Joske nesiparink pludine gerai spinas dar geriau. Tai lyg kita pakopa. O paskui ziurek ir nuo muselkos dulkes nupusi. B)

: Mikromasalai 2011-02-25 20:16 #8282

• AudriusM
  • AudriusM avataras
  • Administratorius
Gal kas esate bande spiningauti įvairių vabzdžių silikoninėmis imitacijomis . Jau kelintą karta vis gundausi jų nusipirkti. Kiek supratau jie veremi kaip ir riperiukai ar twisteriukai ant galvakablio ar ant paprasto kabliuko su sistemėlia. Mačiau mažų vėžiukų , kažkokiu kitokiu lervų imitacijų ir tt. Gal kas esate bande jais žvejoti???

: Mikromasalai 2011-02-25 20:40 #8284

• ANRI
  • ANRI avataras
  • Mėgstantis pažvejoti
  • Žvejosi-nesensi
Aš turėjau vieną mažos varlytės imitaciją gelsvos spalvos, tai dirbo labai šauniai ir pačius didžiausius ešerius pagavau ant jos, tačiau per laiką nutraukė vieną uodegytę ir darbas nebe toks, o daugiau praeitą vasara neberadau tokio, reiks paieškoti ateinančiam sezonui.

: Mikromasalai 2011-02-26 06:07 #8295

• Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Moderatorius
Ant mažų vėžiukų aš gaudau,tik ne visada juos noriai ima.Kimba ne tik ešeriai,bet ir starkių kartais papuola,gal todėl,kad velki arba šokdini dugnu.Pavadėlių niekada nenaudoju,nes dar nebuvo,kad lydeka griebtų.

: Mikromasalai 2011-02-26 07:11 #8303

• ANRI
  • ANRI avataras
  • Mėgstantis pažvejoti
  • Žvejosi-nesensi
Mano sistema tokia: pagrindinis valas 0,17, trišakis suktukas, tiesiai nuo suktuko 0,12-0,14 pavadėlis su kabliuku ir ant jo mikrikas, nuo suktuko į šoną- 20 cm 0,2 pavadėlis su 15-20 gr. švinuku. Jei greičiau suki - mikrikas plukia truputį pakilęs nuo dugno, jei išlėto suki- mikrikas velkasi dugnu. Taip aš gaudau su mikromasalais.

: Mikromasalai 2011-02-26 07:25 #8306

• Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Moderatorius
ANRI parašė:
Mano sistema tokia: pagrindinis valas 0,17, trišakis suktukas, tiesiai nuo suktuko 0,12-0,14 pavadėlis su kabliuku ir ant jo mikrikas, nuo suktuko į šoną- 20 cm 0,2 pavadėlis su 15-20 gr. švinuku. Jei greičiau suki - mikrikas plukia truputį pakilęs nuo dugno, jei išlėto suki- mikrikas velkasi dugnu. Taip aš gaudau su mikromasalais.
Viskas kaip ir būtų aišku,tik nematau logikos,jei pagrindinis 0,17,o pavadėlis suktukui 0,20,tai reiškiasi užsikabinus svareliui už dugno,prarandi visą sisemėlę,manau turėtų būti atvirkščiai,tada nutrauktume tik švinuką,o masalas liktų.

: Mikromasalai 2011-02-26 11:09 #8331

• AudriusM
  • AudriusM avataras
  • Administratorius
Pagrindinis valas savaime suprantama turi būti tvirtesnis už pavadėlių valą, o ypač už svarelio pavadėlį. Gali juk nutikti taip kad užkibs rimtesnis žuveliokas o svarelis ims ir pastrigs kažkur tarp akmenų ir pan. Tuomet nurausit ir svareli ir žuvelioką. Kad taip nenutiktu svarelio pavadėlis turi būti ploniausias :bye:

P.S Kad nereiktų raišioti žūklės metu tas sistemėles su skirtingų diametrų valais, jas geriau pasiruošti jau namuose. Norint pakeisti masala užteks tik prisegti segtuku prie pagrindinio valo ir viskas. Svarelius su pavadėliais taip pat reikia psiruošti prisegamus kad reikalui esant būtų galima greitai pakeisti svarelį kita gramatūra. Tas pats ir su masaliniais pavadėliais. Taip bus sutaupomas brangus laikas sistemėlių rišimui žūklėje :bye:
Paskutinis taisymas: 2011-02-26 11:14 nuo AudriusM.

: Mikromasalai 2011-02-26 15:57 #8356

• ANRI
  • ANRI avataras
  • Mėgstantis pažvejoti
  • Žvejosi-nesensi
Teisingai Audriau, aš sisitemėles pasiruošiu namuose ir susivyniuoju ant kempinėlių, tai tos kur gaspadinės indus plauna :lol: , o dėl valų storio ir panašiai, padiskutuosim susitikę [ manau , kad mikromasalininkai padarysim meetą] :cooll: , :alus: , :drink: .
Moderatoriai: Lydeka, Dolcas, Čebas
Puslapio sukūrimo laikas: 0.128 sekundžių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top