• R1
  • R2
  • R3
  • R4

TEMA: Kotai, skirti plūdinei žvejybai

Kotai, skirti plūdinei žvejybai 2013-06-01 22:06 #89227

  • vikis_s
  • vikis_s avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 339
  • Gauta padėkų: 66
Jau nupirkau daiwa ir pakrikstinau su +- 5kg karpiu, likau patenkytas.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kotai, skirti plūdinei žvejybai 2014-09-11 18:12 #108185

  • mykalas
  • mykalas avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 2
sveiki ruosiuosi pirkti maciuka kaina butu iki 400
pagrinde gaudyt lynam karsiam kuojom.
nusiziurejas esu www.zuklys.lt/prod-shimano-catana-dx-match-420-8050
kokia butu nuomone ir gal butu dar kokiu pasiulimu naudoju pludes 4-5 gramu
ir ar su tokiu kotu galeciau uzmest 5-6 metru gyli ? ta prasme ar nebus permazi ziedai kad nusimusines gumyte metant per ziedus
ir ar nebus perdidelis testas 20 gramu gaudant lengva pludyte ?
ir butu idomu koks skirtumas terp catanos DX ir CX? :fish:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kotai, skirti plūdinei žvejybai 2014-09-11 19:49 #108187

  • Vincas
  • Vincas avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 257
  • Gauta padėkų: 461
pirmiausiai tai nesiulyciau investuot tiek daug, nes bus gaila jei sulauzysi, o taisimas brangus, ypac shimano. tada jau reikia is kart kieta tuba ieskoti.
Dar svarbu kur gaudysi, srovej, ar stovinciam?
pludes gramatura priklauso nuo oro salygu (vejas ar ramu) ir nuo to kaip toli uzmesti reikia, o paskui tikjautruma jau ziuri pagal aplinkybes. tad reikia ir 3gr tureti ir gal net iki 8gr.
Gylis vel neapibrezta savoka, nes vienur 6m prie kranto jau,o kitur reikia sveisti 50metru kad pasiekti ir tt.
stoperius patarciau naudoti ne guminius o uzverziamus siulus, skirtumas akivaizdus.
labai stipriai pagalvociau ar verta tiek moket uz kieta kota, sakyciau dar butu 5-20, o dabar 20 tai botkotis kazkoks.
cia mano asmenine nuomone, su kuria galima nesutikti :D
Paskutinis taisymas: 2014-09-11 19:49 nuo Vincas.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kotai, skirti plūdinei žvejybai 2014-09-11 21:23 #108189

  • mykalas
  • mykalas avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 2
Vincas parašė:
pirmiausiai tai nesiulyciau investuot tiek daug, nes bus gaila jei sulauzysi, o taisimas brangus, ypac shimano. tada jau reikia is kart kieta tuba ieskoti.
Dar svarbu kur gaudysi, srovej, ar stovinciam?
pludes gramatura priklauso nuo oro salygu (vejas ar ramu) ir nuo to kaip toli uzmesti reikia, o paskui tikjautruma jau ziuri pagal aplinkybes. tad reikia ir 3gr tureti ir gal net iki 8gr.
Gylis vel neapibrezta savoka, nes vienur 6m prie kranto jau,o kitur reikia sveisti 50metru kad pasiekti ir tt.
stoperius patarciau naudoti ne guminius o uzverziamus siulus, skirtumas akivaizdus.
labai stipriai pagalvociau ar verta tiek moket uz kieta kota, sakyciau dar butu 5-20, o dabar 20 tai botkotis kazkoks.
cia mano asmenine nuomone, su kuria galima nesutikti :D[/quote





stovinciam mest iki 6 metru gylio toli labai nereik ~ 15-20 metru :fishing:
Paskutinis taisymas: 2014-09-11 21:26 nuo mykalas.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kotai, skirti plūdinei žvejybai 2014-12-30 12:25 #109346

  • Vincas
  • Vincas avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 257
  • Gauta padėkų: 461
reikia patarimo.norisi naujam pludines sezonui 8m boto. Zvejyba Nemune, stambioai zuviai- karsiai, sapalai, ziobriai. Turiu salmo grand dimention 7m, taciau kartais karsiams trukdavo ilgio, plaukioja jie ten uz pusmetrio, pelekai kyso, op ant kablio nei krust, tada reikdavo imti bolonke, ir puse malonumo zukles kaip nebuta....sudetinga LT kazka rasti, labai sudetinga. Tubertini, salmo, mistral, maver (8 metro neteko matyt) arba labai sunkios visokios daiwos, shimano ir tt. sirdis aisku prie maver linksta, nes turiu seske, tai labai patenkintas. gal galit paprotinti is patirties kas???
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kotai, skirti plūdinei žvejybai 2014-12-30 22:15 #109352

  • Arta777
  • Arta777 avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • Žinutės: 768
  • Gauta padėkų: 841
Vincai,patart nepatarsiu,neišmanau šito nifiga,pasakysiu ką mačiau šiandien.Buvau pas draugelį,Nagistos pardėj,Vilniuj.Kažkodėl,žiūrinėjau būtent botus,kol draugelis klientus aptarnavo,kodėl-pats nežinau.Mačiau dvi aštuoniukes,Konger firmos,tai Grandis Polo ir Grandis Power Polo,užmetimai iki 30gr,svoriai-410gr.ir 440gr.atitinkamai.Jos iš ten esančių-prie brangesnių,bet dabar nors užmušk neatsimenu pinigų.O tie svoriai tokiam ilgiui irgi nežinau,geri,normalus,ar prasti.Vienok,dažnai ten būnu,jei ką-galiu kainas ir įsidėmėt :vooo:
Lengvai priklausomas nuo sito reikalo
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kotai, skirti plūdinei žvejybai 2014-12-30 22:50 #109354

  • AZY
  • AZY avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 12
  • Gauta padėkų: 21
Pats metus naudoju ir tikrai galiu rekomenduoti Colmic E-xtreme. 8 m, sveria 282 g. Jokių problemų per varžybas kelias valandas valdyti viena ranka, o karšius ~1 kg galima kelti oru (tik iškėlus nepastatyt vertikaliai) . Gan brangu, bet daiktas.
Parduotuvėse neguli, reikia užsakyti...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: ANRI, Vincas

Kotai, skirti plūdinei žvejybai 2014-12-31 11:30 #109363

  • AZY
  • AZY avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 12
  • Gauta padėkų: 21
Prisiminiau, kad Kaune, Salmolitoj, Jonavos g. dar pavasarį čiupinėjau kelis prie rankos labai lipusius Maver botus, vienas ar du buvo 8 m .
Tik tiek, kad senesni modeliai - Maver Evanon SL50 ar Legend - bet nustebino, kad gaminti Italijoj, Reglass gamykloj, vienas su SunCore paviršiumi (taikomu geriems štekeriams). Bet tada jau laukiau savo Colmic Extreme..
Šią savaitę buvau toj parduotuvėj - nečiupinėjau, bet lyg ir tebestovi tie Maveriai. O greta yra ir naujieji Salmo Grand Dimension 6-7-8 m.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kotai, skirti plūdinei žvejybai 2014-12-31 14:18 #109366

  • Vincas
  • Vincas avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 257
  • Gauta padėkų: 461
Arta777 parašė:
Vincai,patart nepatarsiu,neišmanau šito nifiga,pasakysiu ką mačiau šiandien.Buvau pas draugelį,Nagistos pardėj,Vilniuj.Kažkodėl,žiūrinėjau būtent botus,kol draugelis klientus aptarnavo,kodėl-pats nežinau.Mačiau dvi aštuoniukes,Konger firmos,tai Grandis Polo ir Grandis Power Polo,užmetimai iki 30gr,svoriai-410gr.ir 440gr.atitinkamai.Jos iš ten esančių-prie brangesnių,bet dabar nors užmušk neatsimenu pinigų.O tie svoriai tokiam ilgiui irgi nežinau,geri,normalus,ar prasti.Vienok,dažnai ten būnu,jei ką-galiu kainas ir įsidėmėt :vooo:
aciu, tik nenoreciau kad svoris 8m virsytu 370gr ;)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kotai, skirti plūdinei žvejybai 2014-12-31 14:20 #109367

  • Vincas
  • Vincas avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 257
  • Gauta padėkų: 461
AZY parašė:
Prisiminiau, kad Kaune, Salmolitoj, Jonavos g. dar pavasarį čiupinėjau kelis prie rankos labai lipusius Maver botus, vienas ar du buvo 8 m .
Tik tiek, kad senesni modeliai - Maver Evanon SL50 ar Legend - bet nustebino, kad gaminti Italijoj, Reglass gamykloj, vienas su SunCore paviršiumi (taikomu geriems štekeriams). Bet tada jau laukiau savo Colmic Extreme..
Šią savaitę buvau toj parduotuvėj - nečiupinėjau, bet lyg ir tebestovi tie Maveriai. O greta yra ir naujieji Salmo Grand Dimension 6-7-8 m.

vat colmico noreciau, tik ner jo kur pirkti, nebent uzsienis. buvau vakar kaune, maciau tuos maverius, blyn 1400 kaina, nors vienam 20% nuolaida, bet as taip orientuojuos 100 uz metra palikti... salmo turiu 7m, astunkes nenoriu :D ieskosiu colmico uzsienio saituose, aciu!
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kotai, skirti plūdinei žvejybai 2014-12-31 16:18 #109370

  • Pokstas
  • Pokstas avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • ;)
  • Žinutės: 462
  • Gauta padėkų: 216
As salmo dimension turejau 7, isigyjus stekeri teko ja pardaviau, bet pasilikau tokia pat 8m, 295gr. lyg sveria. Na nezinau kaip uz tokia kaina, tai tikrai geras variantas. Teko ir su didesne zuvim pakovot ir per vejus didesnius meskeriot, tai jokiu nusiskundimu, dirba kaip reikalas :yes:
Žvejys iki kaulų smegenų ;D
Paskutinis taisymas: 2014-12-31 16:19 nuo Pokstas.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kotai, skirti plūdinei žvejybai 2014-12-31 16:46 #109374

  • AZY
  • AZY avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 12
  • Gauta padėkų: 21
Aš pats prieš porą metų sėkmingai siunčiausi kelias Trabucco ir Colmic meškeres (bolonkę, aukšlines) bei smulkmenas iš internetinės parduotuvės BestPesca.it. Supakuoja saugiai, pristato per siuntų tarnyba, o atsiuntimo kainos proto ribose.
8m botus žvilgtelti bei orientacines kainas pamatyti gali:
www.bestpesca.com/canne-fisse/8-metri.html

Trabucco deklaruojamos charakteristikos labai geros, tik patirtis rodo, kad elgtis su tomis išlengvintomis meškerėmis reikia atsakingai.
Pirmos kartos 9m Energhia naudoju apie dešimt metų. Visus žuvies smūgius sugeria, traukimo klaidas ištaiso, nuo nestambios žuvies linksta smagiai, tik per stiprų vėją netiesiu.
Naujos kartos modelis ENERGHIA 2K EXTREME irgi viliojantis.

Colmic meškerių Lietuvoj pačiupinėti bei reikiamų modelių užsakyti galima pas Joną J. (Partizanų g. 54A, Kaunas) - ten neseniai mačiau 7m Extreme.
Taip pat Colmic veža Rovana.
Paskutinis taisymas: 2014-12-31 16:47 nuo AZY.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Dolcas, Vincas, Arta777

Kotai, skirti plūdinei žvejybai 2014-12-31 17:58 #109380

  • Vincas
  • Vincas avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 257
  • Gauta padėkų: 461
aciu uz info, kazka tikrai issirinksiu dabar jau :) :labas:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kotai, skirti plūdinei žvejybai 2015-08-30 11:25 #111578

  • lorus
  • lorus avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 14
  • Gauta padėkų: 7
Sveiki, mieli žvejei

Noriu įsigyti kotą plūdinei meškerei, reikia Jūsų pagalbos.
Esu gan prastas žvejys. Dėl laiko stokos per metų šiltąjį sezoną pavyksta pažvejoti na kokia tik 5 kartus. Žvejoju išskirtinai tik stovinčių vandenų telkiniuose. Nemėgstu žvejoti upėse, nes plūdę neša :cheer: Dažniausia tenka pažvejoti ežerų pakrantėse kur reikia kartais mestelti plūdę gan tolokai, kartais ir baloje kokį karosą pakirkau. Laimikiai irgi aiškūs - karosai, kuojos, ešeriukas, karšis, kartais lynas vienas kitas...
Taigi, mano manymu tokiems poreikiams gal būt labiausia tiktų match tipo kotas (ar klystu? :), o gal teleskopą? ). Kažkaip linkstu link 420cm ilgio lazdelės. Mėgstu lengvas plūdes (apie 2-3g), man jau 6,7gr plūdė kažkas baisaus...Paskutiniu metu pradedu pamėgti slankiojančias plūdes.

Taigi, mieli žvejai, gal kas galite užvesti mane ant tiesos kelio? :)

Biudžetas? Biudžetas šiam reikalui sakyčiau lai būna kokia 50-80 europinių pinigų. Suprantu, kad tai ne stebuklas (bet man jo ir nereikia), bet ir turginio šlamšto nesinori...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kotai, skirti plūdinei žvejybai 2015-08-30 11:53 #111582

  • Arta777
  • Arta777 avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • Žinutės: 768
  • Gauta padėkų: 841
Pasidomėk šituo.Pats esu laikęs,purtes,įspūdis labai geras,o iš žvejojančių šiuo kotuku ti labai geri atsiliepimai :good:

www.ciakimba.lt/lt/pludines-meskeres/catalog/34274-okuma-solitron-match-420-5-25-g
Lengvai priklausomas nuo sito reikalo
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: lorus

Kotai, skirti plūdinei žvejybai 2015-08-30 12:03 #111583

  • lorus
  • lorus avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 14
  • Gauta padėkų: 7
Ačiū, Arta777 :)
Gal ir ritukę kokią nors galėtai, Artai, rekomenduoti? :) Na maždaug plius minus irgi tokioje pat kainų kategorijoje.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kotai, skirti plūdinei žvejybai 2015-08-30 12:25 #111584

  • Arta777
  • Arta777 avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • Žinutės: 768
  • Gauta padėkų: 841
Vą šitą :good: Esu nukirtęs brangesnį jos giminaitį-Front Drag3000,labai džiaugiuosi.Bet mąstau ir pats apie šitą,būtent mačiukui,o kai aš mąstau,tai kažkada ir nusiperku.Jau mes ne tam skirtoj temoj čia,tad jei dar kils klausimų,tai pasistenk temą susirast,atitinkamą :lalk:

gelezinislydys.lt/home/949-drennan-rite-float-fish-9-30.html#
Lengvai priklausomas nuo sito reikalo
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: lorus

Kotai, skirti plūdinei žvejybai 2015-08-30 12:51 #111585

  • lorus
  • lorus avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 14
  • Gauta padėkų: 7
Arta777 parašė: Ačiū labai, Arta777, dar kartą :good:
Arta777 parašė:
.....o kai aš mąstau,tai kažkada ir nusiperku.
Aš lygiai tokio pat sukirpimo žmogus esu irgi :cheer:
Arta777 parašė:
Jau mes ne tam skirtoj temoj čia,tad jei dar kils klausimų,tai pasistenk temą susirast,atitinkamą :lalk:
Supratau :)
Esu naujokas dar šiam Jūsų kolektyve, ir nesu apsipratęs jau prie nusistovėjusio forumo formato. Bet ateitį tikrai pasistengsiu :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Arta777

Kotai, skirti plūdinei žvejybai 2015-08-30 13:09 #111586

  • Arta777
  • Arta777 avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • Žinutės: 768
  • Gauta padėkų: 841
Na,tada išvis būt gražu iš tavo pusės,jei jau ketini dalyvaut forume,kad anketą užsipildytum ir avatarą savo :good:
Lengvai priklausomas nuo sito reikalo
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kotai, skirti plūdinei žvejybai 2015-08-30 13:17 #111587

  • lorus
  • lorus avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 14
  • Gauta padėkų: 7
Anketa? Kur ji pildoma ir apie ką ji? :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Moderatoriai: Lydeka, Dolcas, Čebas
Puslapio sukūrimo laikas: 0.083 sekundžių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top