• R1
  • R2
  • R3
  • R4

TEMA: STUDENTO blog'as

STUDENTO blog'as 2012-12-30 14:30 #73667

  • STUDENTAS
  • STUDENTAS avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Andrius Vandzinskas
  • Žinutės: 375
  • Gauta padėkų: 446
:bye:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

STUDENTO blog'as 2012-12-30 19:40 #73697

  • STUDENTAS
  • STUDENTAS avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Andrius Vandzinskas
  • Žinutės: 375
  • Gauta padėkų: 446
Vakar su broliais nusprendem patikrinti Mantviliskio platybes. Siandien ryte vaziuodami galvojom tik apie viena "ar uzlipsim nuo kranto ant ledo",bet uzlipimas tikrai geras,nei trupucio krantai neatitirpe. :good:
Bandom grezt leda,o jis 15-20 cm,tik kur tamsus grynas leda mazdaug 10cm. Jausdamasis gan drasiai ant ledo nustebino pora tokiu vaizdeliu :



Priejes arciau kojos kulnu lengvai pramusiau leduka :unsure:
Perspejau arciau zvejojancius zvejus,kad butu atidesni,nes pavojus gali gresti ten kur net nesitiki.
Tad bukit budrus ir ziurekit,kur dedat koja :oo:



Paskui uzstatom veleveles ( lydekom maisto atsivezem is Dolco balos :cha: ) ir sedam gaudyti taikios zuvies. Pradzioje kibo gan gerai,bet "karsiukams" nebudingu virpinimo budu :ice: .Paskui aprimo. Apie 12 h pirmas ir vienintelis lydekos kibimas ir ji jau virs ledo :f:
Cia musu dvieju "karsiukai", kitas brolis jau buvo susidejes zuvi i deze. Tad tiek :bye:

Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

STUDENTO blog'as 2013-05-16 11:39 #88307

  • STUDENTAS
  • STUDENTAS avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Andrius Vandzinskas
  • Žinutės: 375
  • Gauta padėkų: 446
Nutarem su broliu patikrinti viena Kaune esanti netideli sena karjera. Vietiniu kalbom kalbant - zuvies yra.Tokios,kad net meskeres luzta.



Stai ir vienas is vietiniu.Paklaustas kaip kimba? Atsakymas liudinantis,nuo 6 ryto tik 5 karosiukai.

Brolis nieko nelaukes imasi malonaus darbo ir pradeda zukle.

O as tuo metu neskubedamas paruosiu jaukus.kibire jaukas lynui,karosui.o salia esanciame paprasciausias sudrekintas batonas.


Pradejome zvejoti jau gerai idienojus.Karsta diena ir skaisti saule ne pati idealiausia proga gaudyti karosa.pagrinde gaudem tuo ka ir serem-batonas.Kas norejo terliotis su rotanais,kitaip tariant grundulais ar tiesiog ( biciokais ),ju cia tikrai daug.Tik jiems reikia mesos ( slieko,muses lervos ).Nevienas yra pagaves ir gan graziu siu zuvu,po 600-800gr. Keleta ir mes suzvejojome.

Na o karosai kaip karosai.Nebuvo jie aktyvus kaitrioje sauleje,nes ir gylis ten tik iki 1,5 m. Bet si ta suzvejojome. Neskaiciavau,bet apie 15 tikrai pagavom.Visi jie buvo pervezti pas tevus,Labunavoje esanti tvenkinuka.


Nei zvyno :bye:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: AudriusM, dainiuška, Dolcas, TADZIUS, mode, donatasx3, BINGO

STUDENTO blog'as 2013-05-16 11:56 #88308

  • chrustik
  • chrustik avataras
  • Offline
  • Administratorius
  • Forumo technikas
  • Žinutės: 3552
  • Gauta padėkų: 1756
tik rotanu nesugalvok įsileisti į savo prudą :lol: o šiaip karosai atrodo išsigimę, tiek kur aristavos prudeliuose kimba ir dideli neauga. :joint:
Visada duokit žmonėms antrą šansą ir niekada trečio!
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

STUDENTO blog'as 2013-05-16 12:26 #88309

  • STUDENTAS
  • STUDENTAS avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Andrius Vandzinskas
  • Žinutės: 375
  • Gauta padėkų: 446
Juos nebent pirmiausia i narva suleist,o ta narva i pruda :cheer: Man atrodo normalus tie karosai.Stori nes dar neisnerse.Beto retai kuris didesnis uzauga,nes tokie 2 metu karosai nera atsargus ir greitai juos isgaudo. :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

STUDENTO blog'as 2013-05-17 18:13 #88397

  • donatasx3
  • donatasx3 avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • pameškerioju
  • Žinutės: 1307
  • Gauta padėkų: 1753
STUDENTAS :labas: ,nemaišyk rotano su grundulu,tai dvi atskiros žuvys :unsure: ,o žvejyba tai :good:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

STUDENTO blog'as 2013-05-17 22:16 #88419

  • TADZIUS
  • TADZIUS avataras
  • Offline
  • Žvejybos profas
  • Žinutės: 8760
  • Gauta padėkų: 2341
donatasx3 parašė:
STUDENTAS :labas: ,nemaišyk rotano su grundulu,tai dvi atskiros žuvys :unsure: ,o žvejyba tai :good:

donatai ,ROTANAS,tai yra Žargonas,o tikras jo pavadinimas NUODĖGULINIS GRUNDALAS ,beje aš ji vaikas būdamas esu ištraukes 1300g,norit tikėkit norit ne,bet buvo pats pirmasis mano grundulas ir segiau ant tešlos
Paskutinis taisymas: 2013-05-17 22:16 nuo TADZIUS.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: STUDENTAS

STUDENTO blog'as 2013-05-17 22:46 #88421

  • mode
  • mode avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 1272
  • Gauta padėkų: 755
TADZIUS parašė:
donatasx3 parašė:
STUDENTAS :labas: ,nemaišyk rotano su grundulu,tai dvi atskiros žuvys :unsure: ,o žvejyba tai :good:

donatai ,ROTANAS,tai yra Žargonas,o tikras jo pavadinimas NUODĖGULINIS GRUNDALAS ,beje aš ji vaikas būdamas esu ištraukes 1300g,norit tikėkit norit ne,bet buvo pats pirmasis mano grundulas ir segiau ant tešlos
toks tarpas tarp akiu buvo :lol: :cha:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

STUDENTO blog'as 2013-05-18 00:21 #88423

  • STUDENTAS
  • STUDENTAS avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Andrius Vandzinskas
  • Žinutės: 375
  • Gauta padėkų: 446
donatasx3 parašė:
STUDENTAS :labas: ,nemaišyk rotano su grundulu,tai dvi atskiros žuvys :unsure: ,o žvejyba tai :good:

:labas: na paguglinau pries rasydamas apie juos,tai susidariau nuomone,kad tai tapati zuvis. gal tik gimines skirtingos :cheer:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

STUDENTO blog'as 2013-05-18 00:36 #88424

  • zagas
  • zagas avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 198
  • Gauta padėkų: 103
STUDENTAS parašė:
Nutarem su broliu patikrinti viena Kaune esanti netideli sena karjera. Vietiniu kalbom kalbant - zuvies yra.Tokios,kad net meskeres luzta.



Stai ir vienas is vietiniu.Paklaustas kaip kimba? Atsakymas liudinantis,nuo 6 ryto tik 5 karosiukai.

Brolis nieko nelaukes imasi malonaus darbo ir pradeda zukle.

O as tuo metu neskubedamas paruosiu jaukus.kibire jaukas lynui,karosui.o salia esanciame paprasciausias sudrekintas batonas.


Pradejome zvejoti jau gerai idienojus.Karsta diena ir skaisti saule ne pati idealiausia proga gaudyti karosa.pagrinde gaudem tuo ka ir serem-batonas.Kas norejo terliotis su rotanais,kitaip tariant grundulais ar tiesiog ( biciokais ),ju cia tikrai daug.Tik jiems reikia mesos ( slieko,muses lervos ).Nevienas yra pagaves ir gan graziu siu zuvu,po 600-800gr. Keleta ir mes suzvejojome.

Na o karosai kaip karosai.Nebuvo jie aktyvus kaitrioje sauleje,nes ir gylis ten tik iki 1,5 m. Bet si ta suzvejojome. Neskaiciavau,bet apie 15 tikrai pagavom.Visi jie buvo pervezti pas tevus,Labunavoje esanti tvenkinuka.


Nei zvyno :bye:
bet koks karosas uzaugs didelis jei bus dekinga maisto terpe ir tvenkinio dydis ,bet nereikia pamirsti,kad karosas labai visli zuvis ir trukstant maisto labai didele neauga ,todel reikia ir zuvies ,kuri bent kiek reeguliuotu ju populiacija-lydeku ir esesriu
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Vaidas48

STUDENTO blog'as 2013-05-18 00:38 #88425

  • zagas
  • zagas avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 198
  • Gauta padėkų: 103
TADZIUS parašė:
donatasx3 parašė:
STUDENTAS :labas: ,nemaišyk rotano su grundulu,tai dvi atskiros žuvys :unsure: ,o žvejyba tai :good:

donatai ,ROTANAS,tai yra Žargonas,o tikras jo pavadinimas NUODĖGULINIS GRUNDALAS ,beje aš ji vaikas būdamas esu ištraukes 1300g,norit tikėkit norit ne,bet buvo pats pirmasis mano grundulas ir segiau ant tešlos
kazkada vaikysteje istraukiau 1300g pugzli :lol:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

STUDENTO blog'as 2013-05-18 00:51 #88427

  • donatasx3
  • donatasx3 avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • pameškerioju
  • Žinutės: 1307
  • Gauta padėkų: 1753
TADZIUS parašė:
donatasx3 parašė:
STUDENTAS :labas: ,nemaišyk rotano su grundulu,tai dvi atskiros žuvys :unsure: ,o žvejyba tai :good:

donatai ,ROTANAS,tai yra Žargonas,o tikras jo pavadinimas NUODĖGULINIS GRUNDALAS ,beje aš ji vaikas būdamas esu ištraukes 1300g,norit tikėkit norit ne,bet buvo pats pirmasis mano grundulas ir segiau ant tešlos
NUODĖGULINIS GRUNDALAS ir tas kuris gaudomas baltijos jūroje;jums sakau-dvi atskiros žuvies rūšys,bet,pagal vietovės terminologiją galime ir nebesusikalbėti,taip,kad Jūs su Rotanais turite reikalų,o aš baltijoje su grundulais :bye:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

STUDENTO blog'as 2013-06-25 17:11 #90392

  • STUDENTAS
  • STUDENTAS avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Andrius Vandzinskas
  • Žinutės: 375
  • Gauta padėkų: 446
Po ilgu ieskojimu ir keliu nesekmingu zukliu,pagaliau ir man pavyko suvylioti taip ilgai laukta lyna. Si karta nusprendziau sesti naktinei zuklei vienoje pakaunes balu. Atvaziavau mazdaug 20 h vakare,susimaisiau jaukus,pasiruosiau ir po valandos laiko metu dugnines. Mazdaug 22.30 pirmas kibimas,o ten grazi apie 300gr kuoja (kuri iskart keliavo atgal,nes ne tuo tikslu atvaziavau zvejot). Jau pradejo temti,mintyse galvoju (jai vakare niekas rimtai nepatampe,tai gal nakti teks pramiegot). Ir apie 24h pirmas grazus bezdziones atleidinejimas.Pakertu ir tikrai yra lynas 940 gr. Bandziau fotkinti,bet nuotraukos labai tamsios gavosi,tad neikelsiu.
Visa nakty nedave ramybes mazi plakiukai ir karsiukai,kuriuos paleidinejau.
Paskiui rimtesnio kibimo sulaukiau 3h nakties jau po truputi svintant. Tai karsis sveres 1775gr


Sekantis kibimai buvo 5h ir 8h. Abu lynai svere truputi virs 800gr
Na ir paskutinis mazdaug 700gr pakibo jau ruosiantis namo apie 11h.


Viska sugaudziau ant dziko.Bandziau sliekus,kukuruzus,sumustinius dariau,bet is to nieko neisejo.Jai kam kyla klausimu del zuvies dydzio,tai sietelio skersmuo 50 cm ;)
Tad tiek siam kartui :bye:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Moderatoriai: Lydeka, Dolcas, Čebas
Puslapio sukūrimo laikas: 0.075 sekundžių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top