• R1
  • R2
  • R3
  • R4

TEMA: Šamas

: Šamas 2011-08-20 06:53 #27112

  • baubas
  • baubas avataras
  • Offline
  • Žvejybos profas
  • Žinutės: 6189
  • Gauta padėkų: 4356
Va pastudijuokit šitą straipsnį. Tada susidarysit bendrą vaizdą apie šamo maitinimosi ir gyvenimo įpatumus.
www.zvejys.lt/index.php?option=com_content&id=293%3A%C5%A0amas&Itemid=58
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Šamas 2011-08-20 07:02 #27115

  • Megėjas
  • Megėjas avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • ARGI ŽUVIS SVARBIAUSIA
  • Žinutės: 4576
  • Gauta padėkų: 3632
Velnias :evil: niekaip nerandu joutubei buvau aptikęs vaizdelį :tut: kaip gaudo šamus :f: .Tai va trumpai kablys kaip ranka ant kablio paršelis aišku nugaišęs ir truputi ant laužo apdegintas apie 30kg.tada trosas :tut: taip tikrai trosas kaip mažas pirštelis ir į vandenį o kitam gale pupsas na traktoriukas :kkk: ir palieka nakčiai :joint: .Rytas pupsas iki puse ratų vandeni užsikuria ir išsitraukia :f: neatsimenu kiek svėrė tikrai virš 200kg.Tai va kaip šamus reikia :fishing: gaudyt :joint: :bye:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Šamas 2011-08-20 07:44 #27124

  • Vaidas48
  • Vaidas48 avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • Jochaidi..... pabego.
  • Žinutės: 576
  • Gauta padėkų: 193
Sekmes gaudant :f: .Tik ziurek kad nebutu sitaip :t: .Megėjas parašė:
Velnias :evil: niekaip nerandu joutubei buvau aptikęs vaizdelį :tut: kaip gaudo šamus :f: .Tai va trumpai kablys kaip ranka ant kablio paršelis aišku nugaišęs ir truputi ant laužo apdegintas apie 30kg.tada trosas :tut: taip tikrai trosas kaip mažas pirštelis ir į vandenį o kitam gale pupsas na traktoriukas :kkk: ir palieka nakčiai :joint: .Rytas pupsas iki puse ratų vandeni užsikuria ir išsitraukia :f: neatsimenu kiek svėrė tikrai virš 200kg.Tai va kaip šamus reikia :fishing: gaudyt :joint: :bye:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Šamas 2011-08-20 07:44 #27125

  • Gražvydas
  • Gražvydas avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Nei žvyno, nei karosiuko!
  • Žinutės: 111
  • Gauta padėkų: 67
Na šamus gan nesunkiai ir taip galima sužvejoti. Jie kimba ant bet ko. Vienas žvejys buvo pagavęs net ant juodo serbento, sakė kaip karšta ant jo gana neblogai kimba. Bet bent man šamukai geriausiai kimba ant mėšlinio slieko, sumauni kokius 4 sliekus ir šamas garantuotas :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Šamas 2011-08-20 07:45 #27126

  • TATA
  • TATA avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Zvejys-ligonis
  • Žinutės: 359
  • Gauta padėkų: 221
Megėjas parašė:
Velnias :evil: niekaip nerandu joutubei buvau aptikęs vaizdelį :tut: kaip gaudo šamus :f: .Tai va trumpai kablys kaip ranka ant kablio paršelis aišku nugaišęs ir truputi ant laužo apdegintas apie 30kg.tada trosas :tut: taip tikrai trosas kaip mažas pirštelis ir į vandenį o kitam gale pupsas na traktoriukas :kkk: ir palieka nakčiai :joint: .Rytas pupsas iki puse ratų vandeni užsikuria ir išsitraukia :f: neatsimenu kiek svėrė tikrai virš 200kg.Tai va kaip šamus reikia :fishing: gaudyt :joint: :bye:
Ar tik ne rusijoj bus filmuota,nes biciulis grizo po voiskes,tarnavo kazkur prie volgos o gal neprie volgos,nepamenu jau po tiek metu,tai pasakojo panasius dalykus,tik ne prie traktoriu o krante libiotkes padarytos ir sake butent vienoj vietoj ir tu libiotkiu dafiga irgi troseliai vietoj valo kabliai zmogaus galvos didumo ir kabina sake kazkokius paukscius bet ne vistas apsviline,tai sake tokie po 200kg trauke,o paskui kapoja ir kiaulem est,vot ir rusija.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Šamas 2011-08-20 07:52 #27128

  • Megėjas
  • Megėjas avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • ARGI ŽUVIS SVARBIAUSIA
  • Žinutės: 4576
  • Gauta padėkų: 3632
TATA parašė:
Megėjas parašė:
Velnias :evil: niekaip nerandu joutubei buvau aptikęs vaizdelį :tut: kaip gaudo šamus :f: .Tai va trumpai kablys kaip ranka ant kablio paršelis aišku nugaišęs ir truputi ant laužo apdegintas apie 30kg.tada trosas :tut: taip tikrai trosas kaip mažas pirštelis ir į vandenį o kitam gale pupsas na traktoriukas :kkk: ir palieka nakčiai :joint: .Rytas pupsas iki puse ratų vandeni užsikuria ir išsitraukia :f: neatsimenu kiek svėrė tikrai virš 200kg.Tai va kaip šamus reikia :fishing: gaudyt :joint: :bye:
Ar tik ne rusijoj bus filmuota,nes biciulis grizo po voiskes,tarnavo kazkur prie volgos o gal neprie volgos,nepamenu jau po tiek metu,tai pasakojo panasius dalykus,tik ne prie traktoriu o krante libiotkes padarytos ir sake butent vienoj vietoj ir tu libiotkiu dafiga irgi troseliai vietoj valo kabliai zmogaus galvos didumo ir kabina sake kazkokius paukscius bet ne vistas apsviline,tai sake tokie po 200kg trauke,o paskui kapoja ir kiaulem est,vot ir rusija.
va va prisiminiau kažkur rusine ar ne taigoj kažkur :vooo:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Šamas 2011-08-20 08:09 #27132

  • Lydeka
  • Lydeka avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • Žinutės: 2333
  • Gauta padėkų: 940
Ar ne Kazacstane jų knibžda kažkokios upės deltoje
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Šamas 2011-08-20 08:13 #27134

  • Vaidas48
  • Vaidas48 avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • Jochaidi..... pabego.
  • Žinutės: 576
  • Gauta padėkų: 193
Tai gal Kambodzioje :hub: :cha: ?????
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Šamas 2011-08-20 09:42 #27163

  • TATA
  • TATA avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Zvejys-ligonis
  • Žinutės: 359
  • Gauta padėkų: 221
Vaidas48 parašė:
Tai gal Kambodzioje :hub: :cha: ?????
Jau prisiziurejai vakar laidu apie kambodza :cheer:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Šamas 2011-08-20 10:16 #27168

  • baubas
  • baubas avataras
  • Offline
  • Žvejybos profas
  • Žinutės: 6189
  • Gauta padėkų: 4356
Ech šamai, šamai. Kas nenorėtų ikirsti kokį apie 30 ar daugiau :lol: . Na aš pats dar tik mokinuos. Pagavau šiemet apie 20 št. bet tiktai ūsai o šamo tai nėr :uj: Bet dar laiko yra, jei ne šiemet gal kitą met. Yra bent azartas pakilęs kažko tai sėkti. Šiek tie aprašysiu ką ir kaip naudoju. Aišku neimkit už pagrindą, aš pats studijuoju, eksperementuojo. Negalvokit kad porcija geriauses masalas šamui, ne. Naudoju porciją dėl to kad eina pagauti belaukian šamo , starkių. Šiemet 3-gerus starkius pririšau, o dar ir kibimų ir nutrūkimų buvo, o ir šamukų pasitaikė ant porcijos. Nežinai kaip kitur, bet pas mus pasirodžius prie Nemuno tokiu laiku su mėšlinukais sliekais, gal iki vakaro ir užtektų porą kibirų . O šeip smulkmė akimirksniu nuvalo. Bent aš maunu apie 5- naktinius tai dar galima kentėti. Toliau, geras masalas varlė, geldelės, ir dar visa eilė šš...Sistemą naudoju pačią papraščiausę. Pagrindinį naudoju 0,35 geltoną , jūrinį valą, puikei matosi kur užmeti ir tamsoj. Gale švinas nuo 2-uncijų (pagal srovę) aukščiau per 10 cm. trišakis suktukas, pavadėlis nuo 30 cm. pintukas apie 0,16 ir kablys dddyyyydelis Nr,1 ant ilgo kotuko ir didesni. Kaikada dedu tokiu pat principu aukščiau dar antrą kablį. Tai tiek. Bet neužmirškit, kas tinka čia Nemuno žemupį, žvejojant nuo arba tarp dambų, gali netikti kurnors aukščiau Kauno, tolabiau ežeruos.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Dolcas, donce999, TADZIUS, Vaidas48

: Šamas 2011-08-31 13:59 #28290

  • Megėjas
  • Megėjas avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • ARGI ŽUVIS SVARBIAUSIA
  • Žinutės: 4576
  • Gauta padėkų: 3632
Sveiki bendraminčiai :vooo: kaip ir žadėjau dedu reportažą iš savo šamų žvejybos :joint:
Važiavau nemenka atstumą ties Alytumi kalias buvo su nuotykiais.Teko ir mišku važiuoti vos pračiuožiau pora brastų šiaip netaip vėliau laukė palaukė ir bruzgynai



Šitame nelemtame upelyje nuroviau gluša :evil: kadangi džipo neturiu dar teko smaukti savo vargšą laguniuka :S

Šiaip ne taip atsidūriau žūklavietėj :uj: žinoma :fish: buvo kardinaliai pabaidyta kriokenčę mašina.
Vaizdas atsivėrė tikrai gražus tylu ramu nei gyvos dvasios :nerd:



Žinoma oras gal ir nieko bet vėjas labai gūsingas pasitaikė meškerė blaškėsi kaip botagas :cheer: na įsikūriau juk žvejui blogo oro nėra ;)

Į duobe iškart supyliau apie puse kibiro jauko nes pradžiai sakiau pagaudysiu taikę :fish: ir pradedu žvejyba maždaug 14.00 užmetu dvi meškeres ilagai kliovo laukt neteko deja su dviem meškerėm nespėdavau pakirsti tad nusprendžiau likti su viena :joint: .Dedu naktinį nesismulkindamas kertu ogi pūgžliai stveria naktini kaip išprotėja :kkk: tie naktiniai už juos didesni gali pačius pūgžlius užsmaugti :lol:

Žodžiu taip gal valanda aš su jais mučijausi kokių 20 vnt.gal ištraukiau jau visai nebejuokinga pasidarė :angry: galvojau iki vakaro gal eiti pasnausti :zip: bet staiga aprimo jie.Mintyse būrį išgaudžiau tvarka :joint: o gal būt stambesnė :fish: atėjo.Sėdžiu nuobodu kažko nekimba :batas: nutariau antra meškere švystelt kol jametų pirma blūmt čiūt nevandenį galvoju :good: :f: kertu nieko tuščias kablys kol ta permetinėju ant kitos jomas kertu tuščias kablys :evil: spjoviau vėl likau prie vienos.
Ir štai netikėtumas vos linktelna meškerė kertu o ten priešinasi :f: galvoju kas do žuvis minute kita ir štai gražuolis net nesitikėjau netoli 2kg.šamausis.

Ką gi metu vėl pora nelegalų kibt pradėjo kaip kilbukai :kkk: kertu eilini karta vėl spurda šis jau apie 1,5 kg.

Ir vėl metu keli nelegalai ir vėl gražesnis apie 1 kg.

Tai va žodžiu buvo kas pagauta keletas karosiu bugžliai keletas karosiuku,šapaliokas,plakiukas ir 9 šamai vienas ruošiamas rūkymui :eat: o kiti gavo amnestija ir plaukioja Kėdainių tvenkiniuose.


Tai va kviečiau visus kas norėjo niekas nepasirašė tai teko vienam maloniai praleisti laiką :fishinggg: tai tiek būtų iš šamų žvejybos :joint: laukite tesinio :nerd: :bye:
Paskutinis taisymas: 2011-08-31 18:36 nuo AudriusM.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: AudriusM, baubas, RimasK, Dolcas, TADZIUS, Kabliukas, simka, dumiukas

: Šamas 2011-08-31 14:06 #28292

  • dumiukas
  • dumiukas avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 320
  • Gauta padėkų: 78
nu jo grazus padariukai nprs ir nedideli bet vistiek smagumelis ir kiekis neblogas samuku :good:
ne viskas kas ryte pakyla yra saule :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Šamas 2011-08-31 15:44 #28305

  • Murmeklis
  • Murmeklis avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 148
  • Gauta padėkų: 38
Pakaitykit taisykles prieš eidami žvejoti jaunieji meškeriotojai. :no:
8. Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2009 m. balandžio 7 d. įsakymo Nr. D1-150 (nuo 2009 m. balandžio 12 d.) redakcija

Per parą leidžiama sugauti 1 lašišą (Baltijos jūroje), šlakį (Baltijos jūroje) ar šamą, ne daugiau kaip 3 vienetus margųjų upėtakių, ungurių, salačių, kiršlių ar ūsorių, ne daugiau kaip 5 vienetus vėgėlių, sterkų, sykų, lydekų, šapalų, meknių, otų (bendras šiame punkte nurodytų žuvų kiekis negali viršyti 5 vienetų), 15 vienetų menkių ir ne daugiau kaip 50 vienetų vėžių (išskyrus rainuotuosius ir žymėtuosius vėžius, kurių sugavimo kiekis ir dydis neribojamas). Per parą sugautų šiame punkte nenurodytų leidžiamų gaudyti žuvų bendras svoris neturi būti didesnis kaip 5 kg, Kuršių mariose neturi būti didesnis kaip 7 kg, o Baltijos jūroje – 15 kg, neskaitant paskutinės sugautos žuvies svorio, ir išskyrus atvejus, kai vienos žuvies svoris yra didesnis nei šiame punkte nustatyta norma. Į laimikį neįskaitomos žuvys, kurios sugautos gyvybingos nedelsiant paleidžiamos atgal į vandens telkinį.
Born to be wild
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Šamas 2011-08-31 15:47 #28306

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Taisyklių žinoma reikia laikytis,bet nematau nieko blogo,jei buvo įžuvintas kitas telkinys,juk nesuvalgyti buvo.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Šamas 2011-08-31 16:10 #28310

  • Murmeklis
  • Murmeklis avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 148
  • Gauta padėkų: 38
Dolcas parašė:
Taisyklių žinoma reikia laikytis,bet nematau nieko blogo,jei buvo įžuvintas kitas telkinys,juk nesuvalgyti buvo.
Na su tokiu požiūriu, taip ir neatsikratysit brakonierių tinklapio vardo :) Esu sakęs, kad mes jau sugadinti žvejai, bet jokiu būdu negalima viešai to rodyti dėl jaunosios kartos moralinio auklėjimo.
Įsivaizduok esi AA inspektorius, ateini las mėgėją pamatai šamus, sakai surašysiu aš jums protokolą, o jis oi ne, aš juos tikrai paleisiu, tik kitame tvenkinyje, tuomet atiduodi jam pagarbą palinti geros dienos ir laimingas pasišalini :angry: Dolcai !!! :no:
Čia to taisyklių punkto išaiškinimas nesigilinus į 85cm leidžiamą imamo šamo ilgį

vadovaujantis Zukles taisykliu 8 punktu per para leidziama sugauti ne daugiau 5 vnt. zuvu, kuriu ribojamas sugavimo kiekis (isskyrus menkiu ir veziu, kuriu atitinkamai leidziama sugauti 15 ir 50 vnt.). Pvz. nepazeidziant taisykliu galima sugauti 3 upetakius ir 2 kirslius arba 1 lydeka, 2 sapalus ir 2 meknes ar bet koks kitas derinys, kad tu zuvu bendras kiekis nevirsytu 5 vnt. Papildomai prie sio laimikio dar galima sugauti 5 kg kitu (Taisykliu 8 punkte nenurosytu zuvu - kuoju, eseriu ir kt.)

--
Pagarbiai,
Vilmantas Graičiūnas
Gamtos apsaugos departamanto
Gamtos i tekliuų skyriaus vedėjas
Tel.: +370 5 266 3555
El. pa tas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
_______________________________________
LIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTERIJA
A. Jak to g. 4/9, LT-01105 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 5 2663661
Faks.: +370 5 2663663
El. pa tas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį."
Born to be wild
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Šamas 2011-08-31 16:19 #28313

  • baubas
  • baubas avataras
  • Offline
  • Žvejybos profas
  • Žinutės: 6189
  • Gauta padėkų: 4356
numesk 10 cm.--13.3 punktas, šamas 75 cm. :cheer:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Šamas 2011-08-31 16:26 #28316

  • Murmeklis
  • Murmeklis avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 148
  • Gauta padėkų: 38
baubas parašė:
numesk 10 cm.--13.3 punktas, šamas 75 cm. :cheer:
Na čia su atsarga susakiau :D Jei principu "į didžiąją pusę" vadovausies būsi didesnis gamtos mylėtojas :D
Born to be wild
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Šamas 2011-08-31 16:40 #28320

  • Megėjas
  • Megėjas avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • ARGI ŽUVIS SVARBIAUSIA
  • Žinutės: 4576
  • Gauta padėkų: 3632
Aš gaudžiau ižūvinimui :tut: :joint: ir man poh.. kas kur pažiūrės aš gaudžiau dvi saveitęs tai dar per mažai pagavau ir liniuotės prie jų nėra o kitas dalykas nei aš jų pardavinėjų nei žuvies valgau parvežu tik žmonai paragaut aiškų buna ir pats kartais kokį gabalėli suvalgau bet dėl manes gali jos ir nebūti aš visa žūvį paleidžių atgal arba kas paprašo atiduodu taip kad tokių kaip aš reikia paieškot manau nes man žvejyba pramoga ir gerai praleista laikas paskaityk mano anketa atidžiau blevyzgotojau geriau biesina tokios nesamonės gaila kad nenufotkinau kaip paleidau nes kai gryžau labai lietus šniojo tai paleidau ir viskas kad nekankint o jei netiki galiu kelių žmonių numerius duoti kad itikintum kur ir kaip būvo paleisti jei netiki blyn. :joint:Murmeklis parašė:
Dolcas parašė:
Taisyklių žinoma reikia laikytis,bet nematau nieko blogo,jei buvo įžuvintas kitas telkinys,juk nesuvalgyti buvo.
Na su tokiu požiūriu, taip ir neatsikratysit brakonierių tinklapio vardo :) Esu sakęs, kad mes jau sugadinti žvejai, bet jokiu būdu negalima viešai to rodyti dėl jaunosios kartos moralinio auklėjimo.
Įsivaizduok esi AA inspektorius, ateini las mėgėją pamatai šamus, sakai surašysiu aš jums protokolą, o jis oi ne, aš juos tikrai paleisiu, tik kitame tvenkinyje, tuomet atiduodi jam pagarbą palinti geros dienos ir laimingas pasišalini :angry: Dolcai !!! :no:
Čia to taisyklių punkto išaiškinimas nesigilinus į 85cm leidžiamą imamo šamo ilgį

vadovaujantis Zukles taisykliu 8 punktu per para leidziama sugauti ne daugiau 5 vnt. zuvu, kuriu ribojamas sugavimo kiekis (isskyrus menkiu ir veziu, kuriu atitinkamai leidziama sugauti 15 ir 50 vnt.). Pvz. nepazeidziant taisykliu galima sugauti 3 upetakius ir 2 kirslius arba 1 lydeka, 2 sapalus ir 2 meknes ar bet koks kitas derinys, kad tu zuvu bendras kiekis nevirsytu 5 vnt. Papildomai prie sio laimikio dar galima sugauti 5 kg kitu (Taisykliu 8 punkte nenurosytu zuvu - kuoju, eseriu ir kt.)

--
Pagarbiai,
Vilmantas Graičiūnas
Gamtos apsaugos departamanto
Gamtos i tekliuų skyriaus vedėjas
Tel.: +370 5 266 3555
El. pa tas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
_______________________________________
LIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTERIJA
A. Jak to g. 4/9, LT-01105 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 5 2663661
Faks.: +370 5 2663663
El. pa tas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį."
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Šamas 2011-08-31 16:44 #28322

  • RimasK
  • RimasK avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • Žinutės: 736
  • Gauta padėkų: 283
Tikrai taip , megejiskos zukles taisykliu laikytis privalom visi, o nusizengus reiktu patylet, nesigirti.
O atsiradus tokiai info viesoje erdveje reiktu imtis priemoniu, ir grieztu.
O ir tokio traktavimo negali buti kaip lengvas pazeidimas, ar didelis ... kaip ir negalima buti truputi pid.erastu, esi toks arba ne ...
Cia niekam netaikau, bet reiktu sutart vieningai ir viesoj erdvej atsiradus tokiai info, reaguoti grieztai ir greitai...
Juk sis forumas kolkas vienintelis dar nesugadintas, nesupuves...O ateitis priklauso nuo musu visu.
Paskutinis taisymas: 2011-08-31 16:53 nuo RimasK.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

: Šamas 2011-08-31 16:55 #28324

  • Megėjas
  • Megėjas avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • ARGI ŽUVIS SVARBIAUSIA
  • Žinutės: 4576
  • Gauta padėkų: 3632
Na aš čia gal ir pasikarščiavau bet toks jau mano charakteris greit užsidegu greit ir užgestu juk kilniam tikslui beja mepsiuka bemėtidamas dar trys langus ištraukiau su žuvim o ji jau prasmirdus va tokius manau reiktu bausti pagavus :joint:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Moderatoriai: Lydeka, Dolcas, Čebas
Puslapio sukūrimo laikas: 0.080 sekundžių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top