• R1
  • R2
  • R3
  • R4
  • Puslapis:
  • 1
  • 2

TEMA: Mano valtis

Mano valtis 2014-10-17 16:09 #108572

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Sveiki žvejai.Prašyčiau šioje temoje smulkiai aprašyti apie savo turimas valtis.(pageidautina nors viena nuotrauka).Dydis, svoris, stabilumas, pliusai, minusai ir tt.Kokius priedus teko dėti, kad valtis taptų paranki žūklei, ką būtinai pirktumėte kaip priedą prie naujos valties, o kas nepasiteisino.
Šioje temoje jokių diskusijų ar komentarų apie valtis neturi būti, jie bus iš karto šalinami.Ši tema bus naudinga manau tiems, kas ruošiasi pirkti ar keisti valtį.Taip manau lengviau susidaryti nuomonę apie vieną ar kitą produktą ir apsispręsti ką pirkti.Jei iškyla klausimų, yra tema apie valtis.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: chrustik, AudriusM, ANRI, Arta777

Mano valtis 2014-10-17 19:35 #108577

  • IvanTek
  • IvanTek avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 263
  • Gauta padėkų: 1222
Mano tokia pati pirma valtelė :blush:



Kaip pirmai pradžiai sakiau bus gerai ir nesiskundžiu. Valtis nedidelė, todėl geriausiai žvejoti nedideliuose telkiniuose, į didelius tvenkinius jau baisu plaukti jei vėjuota. Dar labai gerai plaukti Nevėžyje ant gyvos. Valtis labai manevringa, vienam labai patogu plaukti. Pliusai jos būtų lengvumas: 11,4 kg. Labai lengva transportuoti, ji įsideda į kuprinę ir galima nusinešti ant pečių. Na o minusai tai, kad nesideda variklis ir jei dviese plauki ir įsidedi daugiau daiktų, tai mažoka vietos. Šeip plaukioju jau 4 sezonas ir dar nieko neatsitiko tfu tfu tfu:) Naują pirkau už 800, dabar pažiūrėjau kaina jos, tai kai kur ir didesnė net
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: ANRI, Dolcas, mekas, Arta777

Mano valtis 2014-10-21 19:09 #108615

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Turėjau valtį ir ne vieną.Daugiau parašysiu, kas šiuo metu aktualu.Omega 2.Nors valtis skaitosi dvivietė, deja, joje tik plaukioti dviese ir galima, žvejoti sudėtinga.Pliusas, kad gale gali kabinti variklį pritaikęs tam skirtą prietaisą.Nors pati medžiaga ir kokybiška, deja, apie suklijavimo kokybę to nepasakysi.Kadangi su ja plaukiojau vos porą metų, didelių pliusų nemačiau.Dar turiu vienvietę Veterok bet apie ją plačiau parašysiu vėliau.Šiuo metu jau 3 metai plaukioju su šia valtele







Ką galiu pasakyti.Dviese vietos daugiau nei pakankamai.Kaina priklausys nuo išpildymo.Maniškė kainavo 2500lt., bet jei neimsim irklų ir nedėsim apkaustų, išsisuksim su kokiais 1600 lt..Privalumai.Kylis ir aukšti bortai.Valtis vandeniu čiuožia lengvai, aukšti bortai apsaugo nuo bangų.Ilgaamžė.Kadangi valtis ilgoka, dviese žvejoti tikrai patogu.Nereikia registruoti.Minusai.Sunkoka.Vienam tikrai yra gana sudėtinga, nes apglėbti neina, kraštai pjauna pirštus kada tempi.Nusivežti galima tik su taip vadinamom "slidėm", arba su priekaba.Gana triukšminga nukritus sunkesniam daiktui.Inkaras reikalingas tikrai ne 5 kg.Kadangi valtis su kyliu, tai ir stabilumo mažiau nei plokščiadugnėj.Laikymas reikalauja vietos ne mažiau, nei mašinai.Išvada.Pirkti galima jei: Pas Jus garaže užtektinai vietos ( bent jau stačiai valčiai), turite priekabą (nors šiokią tokią) transportavimui iki vandens ir jei plaukiojate dviese.Jei nenorite pirkti valties kas 5 ar daugiau metų.valtis tikrai ne iš prastųjų šiam momentui, bet aš visgi bandysiu pirkti PVC.Pralošiu ar išlošiu - nežinau.Tai parodys tik laikas, bet kokiu atveju, prie plastikinės grįžti visada spėsiu :) Aplamai, apie valtis prirašyta begalės straipsnių, nuomonių, o štai palyginimų nėra.Sutinku, kai žmogus turi tik jam vienintelę valtį kuri yra jam pati geriausia.Bet....................Vienam valtis ir už 500 lt. brangoka, kitam ir tie 5000lt. nieko neverti.Jei išreiksim nuomonę, kainas, tai ir žmogus pagal savo galimybes apsispręs.Aš asmeniškai tikrai nepirkčiau tokio tipo valties kaip Ufimka.Stabilumo jokio, mažiausias kliuvinys, ir tu sukiesi kaip vijurkas.taip pat nepirkčiau ir plokščiadugnės valties.Bortai maži, vandens pasipriešinimas didelis palyginus su kylinėm.Žinoma, nuomonių gali būti daug, bet vienas ar kitas faktas apie savo valtį manau daugeliui padės ar tai sudvejoti, ar tai apsispręsti.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Paskutinis taisymas: 2014-10-21 19:56 nuo Dolcas.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: ANRI, IvanTek, Arta777, Kastytis

Mano valtis 2016-06-25 13:37 #114071

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Sveiki.Kaip ir žadėjau, pardaviau savo plastikinę valtį ir įsigyjau PVC.Paieškos buvo ilgos, perskaityta nemažai atraipsnių, prisiklausyta įvairiausių atsiliepimų.Pašnekėjus su draugais, tampa aišku, kad 3,2m. valtis vis dėlto dviems yra mažoka.Tad apsisprendžiu ties 3,6m.Reikia rinktis firmą.Čia jau sunkiau, bet klausimą greitai išsprendžiu, nes randu valtį su akcija, tad daugiau nesvarstęs imu Runos 360,m., FSD.Surinkus valtį, pajuntu nedidelį pasigėrėjimą.Balionai dideli, dugnas gražiai priglunda prie valties bortų.Gal šiek tiek neramina valties pilka spalva, bet kita vertus, mažiau kais saulėje.







Pirmas įsspūdis teigiamas,bet kaip pasirodo, čia reikalai tik prasideda :)

Bus daugiau.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Vitalijus, pasiklydes, Kastytis

Mano valtis 2016-07-04 12:47 #114104

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Taigi, valtis yra, džiaugsmas liejasi per kraštus :) , deja, į vandenį jos leisti nevalia.Daugelis ir daro esminę klaidą, kad tik nusipirkę PVC valtį pradeda nieko nedarydami plaukioti.Ir aš taip galvojau.Geriau pasidomėjus, tapo aišku, kad PVC valčių trūkumas, tai yra transo nvandens nuleidimo anga.Jos tinkamai neapdirbus, anksčiau ar vėliau, dėl išpuvimo teks keisti visą transą, o šis ne tik, kad nepigus malonumas, bet dar ir reikia gerą meistrą rasti.Kad išvengti transo puvimo, ar bent jau atitolinti kuo ilgesniam laikui, būtina vandens nuleidimo angą abdoroti.Pasirodo, ne viskas taipir paprasta.Visokie ten silikonai netinka, nors ir rašo, kad atsparus vandeniui.Silikonas reikalingas toks,kuris ne tik kad nebijo vandens, bet būtų ir elastingas, bei nebijotų temperatūrų pokyčių.Tokio parduotuvėse neradau.Teko siųstis iš Klaipėdos.




Kadangi dar dėjau transportavimo ratukus, teko apdirbti ir išgręžiotas skyles.




Valtis patuošta naudojimui, tad galima bandyti plaukioti.

Bus daugiau.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Kabliukas, Vitalijus, pasiklydes, Kastytis

Mano valtis 2016-07-07 11:33 #114112

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Valtį pripūsti, tai pripūčiau, bet yra nurodomas slėgis, kurio geriau neviršyti.Tie, kas naudojasi PVC valtimis ne vienerius metus, jau maždaug žino,kiek reikia pūsti.Kadangi tai mano pirma PVC valtis, nusipirkau monometrą




Taigi, valtis paruošta, keliam ant priekabos slidžių ir prie vandens :) Džiaugiuosi pritaisęs ratukus, nes valtis kaip ne kaip sveria apie 80 kg., tad datempti iki vandens ir vienam nesunku būtų, o dviese aplamai lengva.Įleidžiame į vandenį, kabiname el. varikli 55 LBS.Mantos daug neimame, tad vietos dviems tiesiog daugiau nei reikia.Suoliukus sutumiu į vieną vietą, tad gaunasi staliukas.Kadangi valties balionai dideli, labai patogu sėdėti ant jų, tad suoliukai kaip ir nereikalingi.Išplaukus tampa aišku, su plastikine nėra net ko lyginti.Jei plastikinėje vienoj borto pusėj net stovėti buvo pavojinga, tai PVC abu atsisėdę ant vieno borto, valtis taip ir liko nei kiek nepasvirus.Vaikštant po valtį, jaučiasi šioks toks siūbavimas, bet jokio pavojaus nekelia.Plaukiant su tuo pačiu varikliu, plastikinė vandeniu slydo lengviau nei PVC, bet čia nematau problemos, lenktynėse nedalyvauju.Plaukiant 5 bėgiu prieš bangas, pasireiškia dar vienas PVC privalumas, tai bangų atmušėjo juosta ant valties borto šono




Jei plastikinėje esant didesniam bangavimui purslai taškydavosi į valtį, tai dabar to praktiškai neliko.Taigi, po pirmo pasiplaukiojimo įspūdžiai tik teigiami.Viskas būtų visiškai puiku, bet turint tokią valtį, iškilo kita problema, tiksliau valties užkėlimo problema.Tokią valtį ant mano turimos priekabos vienam užkelti tikrai nepavys.Dviems didelių problemų nėra, nors pasistengti ir reikia, tampa aišku, kad teks tobulinti, bet apie tai bus vėliau, nes dar nepritaisiau nei ratukų, nei gervės, nors jau nusipirkęs turiu.Metus praplaukiojus su el. varikliu, tampa aišku, kad vis dėl to teks pirkti ir benzininį.Kadangi valtis nėra maža, plius dar prisikraunam įvairios mantos, tampame labai riboti dėl nuplaukiamo atstumo, o apie velkiavimą didesniais vobleriais ar esant smarkesniam priešpriešiniam vėjui, praktiškai nėra šansų.Turint pakankamai finansų, negalvodamas tokiai valčiai imčiau 9,9AG variklį, bet kaip pirmam kartui, nutariau ieškotis dėvėto 5AG variklio.Kadangi dabar teisių nebereikia iki 10AG varikliams, tai silpnesnių dėvėtų variklių dabar rasti nėra sunku.Įsigyjau 5AG Merkury 2T varikliuką




Variklis nupirktas, tad tenka registruoti.Priregistruoti didelių sunkumų nėra, jei turi visus dokumentus, bet štai su užrašu teko pasukti galvą.Nutariau neterlioti bet kaip valties, tad nusipirkau trafaretus, ir spec. dažus.Gavosi puikiai :yes:




Paplaukiojus benzininiu varikliu, visaip jį išbandžius žvejyboje, iškilo trūkumas.Kad ir plaukiant nedidelį atstumą, tenka vėl kurti variklį, vėl gesinti, tad jei važiuoju žvejoti ilgesniam laikui, paprasčiausiai kabinu du variklius.Benzininis skirtas nuplaukti iki norimo taško, o štai vietoj maltis su elektriniu vienas malonumas.




Apibendrinant galiu pasakyti, kad aš asmeniškai plastikinės valties tikrai nebepirkčiau.Plastikas gal tik laimi dėl savo ilgaamžiškumo.
Renkantis PVC valtį, siūlyčiau atkreipti dėmesį į rankenų išdėstymą, ar suoliukai ant slidžių, ar yra bangų atmušėjas, valties balionai ne žemesni kaip 40cm.Visokie ten laikikliai ir pan., viską galima prisimontuoti.Žinoma,tų niuansų gali būti daug visokiausių.Firma,medžiaga,kokybė ir tt., bet aš aprašiau apie tai,ką turiu.Dar, renkantis PVC valtį, negalvokite,kad kiekvienąsyk prieš žvejybą surinkinėsite, o po žvejybos išardysiye.Kas taip žada daryti,apsišarvuokite kantrybe,tai nėra jau taip parasta ir greitai kaip gali atrodyti.Teks ieškotis ir kuom transportuoti, ir kur laikyti.
Nei žvyno.
P.S.Bus klausimų,rašykite :)
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: baubas, Kabliukas, Vitalijus

Mano valtis 2016-07-07 16:39 #114113

  • baubas
  • baubas avataras
  • Offline
  • Žvejybos profas
  • Žinutės: 6189
  • Gauta padėkų: 4356
Dolcas parašė:
.........Dar, renkantis PVC valtį, negalvokite,kad kiekvienąsyk prieš žvejybą surinkinėsite, o po žvejybos išardysiye.Kas taip žada daryti,apsišarvuokite kantrybe,tai nėra jau taip parasta ir greitai kaip gali atrodyti.Teks ieškotis ir kuom transportuoti, ir kur laikyti.
Nei žvyno.
P.S.Bus klausimų,rašykite :)
Išardymo sudėtingumas, tai yra pripūtimas ir išleidimas oro iš valties, po žvejybos , priklauso nuo valtės dydžio. Turiu PVC lengvą , sveriančia tik 21 kg. valtį ir visada išleidžiu ir pripučiu. Pripūsti užtrunka ne daugiau kaip 10 min. o patogumas laikant ir transportuojant -akivaizdus.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mano valtis 2016-07-07 17:57 #114114

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Aš kalbu apie turimą valtį, tai yra būtent 3,6m. su kietu aliuminiu dugnu, o ne konkrečiai apie PVC valtis :)
Su tavim česlovai pilknais sutinku.Tai galėtum ir aprašyti apie savo turimą valtį :) Kai kam užtenka tai, ką tu turi, o kai kam mažai ir tai, ką aš turiu :) Jei aš plaukiočiau vienas, tai manu variantas būtų panašiai kaip tavo.
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mano valtis 2016-07-07 20:44 #114115

  • baubas
  • baubas avataras
  • Offline
  • Žvejybos profas
  • Žinutės: 6189
  • Gauta padėkų: 4356
Dolcas parašė:
Aš kalbu apie turimą valtį, tai yra būtent 3,6m. su kietu aliuminiu dugnu, o ne konkrečiai apie PVC valtis :)
Su tavim česlovai pilknais sutinku.Tai galėtum ir aprašyti apie savo turimą valtį :) Kai kam užtenka tai, ką tu turi, o kai kam mažai ir tai, ką aš turiu :) Jei aš plaukiočiau vienas, tai manu variantas būtų panašiai kaip tavo.
O ką čia rašyt, kadangi plaukioju vienas man pilnai pakanka 2,5 m. ilgio. Aišku ilgesnėj smagiau, bet tai jau kainuoja svorio papildomus kilogramus. Kadangi daug plaukioju upėse , kur krantai statūs, nuleidžiant ir iškeliant jaučiasi kiekvienas kg. todėl ir rinkausi lengvą.. Keliamoji galia -450kg., variklis iki 3,75 KW. Pučiasi 3-atskiros sekcijos + kietas pripučiamas dugnas . Stovėti galima, bet nematau reikalo :nerd: Tai kaip ir viskas.
Foto yra čia:
www.kibkit.lt/forumas/Valtys-varikliai-echolotai-GPS/48192-pvc-valtis?start=80
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Dolcas

Mano valtis 2016-07-10 21:43 #114117

  • uriahheep
  • uriahheep avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 345
  • Gauta padėkų: 383
Čia savadarbis inkaro nuleidiklis 8mm inkaro virvei. Gamyba: 55 mm skriemulys su padu (8, 99 E) , atitinkamo pločio plokštelė, 5 mm varžteliai su poveržlėm. Viskas pirkta "Senukuose". Tvirtinau valties priekyje.


i1323.photobucket.com/albums/u587/rockmusic321/006_zps1melsl1e.jpg

i1323.photobucket.com/albums/u587/rockmusic321/009_zpsfb6ekaf3.jpg

Kitas variantas (su kampuku) - valties galui:

i1323.photobucket.com/albums/u587/rockmusic321/007_zpsaoyk9l6l.jpg

i1323.photobucket.com/albums/u587/rockmusic321/008_zps2mm4joaf.jpg
Paskutinis taisymas: 2016-09-02 16:25 nuo uriahheep.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Dolcas

Mano valtis 2016-09-02 09:33 #114278

  • Maks
  • Maks avataras
Sveiki bičiuliai.
Kaip žinote, kiekvienais metais didinant pakabinamieji varikliai vagystes. Į outboards yra pavogtas vienoje šalyje ir parduoti kitą, kaip naudojami. Tai tarptautinis nusikalstamumas verslas. Turėtume suvienyti jį atsispirti. Šiuo tikslu mes sukūrėme «tarptautinę duomenų bazę pavogtų pakabinamieji varikliai». Prieš perkant naudotą užbortinė variklį patikrinkite serijos numerį, naudodami mūsų bazę. Jei jūsų šoninėse buvo pavogtas, prašome pridėti variklio ID mūsų duomenų bazėje .
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mano valtis ELLING F310 2016-09-14 19:55 #114296

  • Aleks
  • Aleks avataras
Pirkau šitą valtį (ELLING F 310) prieš mėnesį, labai patenkintas, rekomenduoju! Buvau išplaukęs su ja 4 kartus, tikrai patiko. Dėja, tik po to sužinojau, kad tai nėra pats didžiausias modelis (ELLING F330), o norėčiau didesnio... :clap: :good: :fish: :fishing: :fishinggg: :bday:








Priedai:
Paskutinis taisymas: 2016-09-14 19:56 nuo Aleks.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mano valtis 2016-09-15 21:43 #114297

  • pasiklydes
  • pasiklydes avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 1254
  • Gauta padėkų: 427
O gal galima nuorodą iš kur būtų galima nusipirkti ar pamatyti?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mano valtis 2016-09-20 00:01 #114305

  • Aleks
  • Aleks avataras
Taip.
867600856

paklausk apie F330
labiausia
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Mano valtis 2016-09-23 13:17 #114315

  • uriahheep
  • uriahheep avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 345
  • Gauta padėkų: 383
Vargstam ,oi vargstam mes su akumuliatoriais. Nutariau palengvinti savo dalią ir įtaisiau ratukus jiems vežioti. Štai kaip tai atrodo:

i1323.photobucket.com/albums/u587/rockmusic321/001_zpslh69v2ad.jpg

i1323.photobucket.com/albums/u587/rockmusic321/005_zpstpf15l3b.jpg

P.S. Neradau atskiros temos apie akumuliatorius, todėl nuotraukas įkėliau čia.
Paskutinis taisymas: 2016-09-23 13:29 nuo uriahheep.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Dolcas, pasiklydes

Mano valtis 2016-10-04 15:55 #114354

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Atsibodo valtį per jėgą dviese užkėlinėti :evil: , senatvė :) Pagaliau prisiruošiau ratukus pritaisyti ant slidžių.Vargai baigėsi, dabar ir vienas be jiokios gervės užsitraukiu :)





Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Dalius. Kaunas, Vitalijus, fanas

Mano valtis 2016-10-07 18:54 #114358

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Taip jau gavosi, kad kai montavau valčiai ratukus, net mintyse neturėjau dar pridėti visokių pribombasų :cheer: Padariau, kaip atrodė ir turi būti, bet, kai prireikė kabinti du variklius ir echolotą, teko nuiminėti ratukus, po žvejybos vėl uždėti :evil: Nelabai didelis vargas, bet......Ir taip žiūrėjau, ir taip, naujų skylių gręžioti nesinori,mkol šovė mintis paprasčiausiai sukeisti ratukus vietomis :) Ir vualia :sokis: Ratukai žinoma susiaurėjo, bet tai ne bėda, mažai jais tempti reikia, bet užtat visos problemos išspręstos, dabar galiu komplektuoti kaip noriu :)


Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Maironis, selmis, fanas

Mano valtis 2016-11-20 16:00 #114524

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Gerai su ta mano "bandūra" :cheer: , bet susidūriau su problema.Tvenkinys, karjeras gražus, bet priėjimo jokio.Jei dviese valtį dar tatysti gali, tai su nuleidimu ne kažkas,o ir išplaukus pasirodo,kad kai kur ir apsisukti jau problematiška, o priekyje tokie vyliojantys žolynai :) Kita vertus, ne visada dviese ir žvejoji, tad tenka kažką rinktis.Norisi, kad vienam žvejoti būtų ir patogu, kokybiška ir vargti per daug nereikėtų.Pradėjus ieškotis, mažų valčių pasirinkimas pasirodo ne kažką.Nuo 2,6m. ilgio pasirinkimo sočiai, bet man reikia paprastos, mažutės("veterok" jau turėjau), tad ir variantų nelabai.Užkliuvo "Sthorm" valtys.Variantai du.Pigesnis, su abejotinu storiu medžiaga, ir brangesnis su keliomis lentutėmis į komplektą.Pasirenku brangesnį :)



Pati valtis patiko, bet aš juk tinginys, tad reikės tobulinti :cheer:



Pirmiausiai paminkštinau suoliuką, po to priklijavau ausis echolotui ir "vaikiškam" varikliukui.Inkarui nupirkau automatinį nuleidėją, nes kilnotis nuo valtelės nelabai norisi



Tokiai valtelei pirktiniai inkarai netiko, o ir kainos nepadorios.Draugas iš "neržaveikos" suvirina padą, nusiperku papigiai "senukuose" svarmenis, ir vualia, inkaras yra :sokis:



Dar liko priklijuoti echoloto ekrano laikiklį.Šiaip, visai mažose balose nei to echoloto, nei varikliuko nereikia, užteks pamojuoti ir irklais,o šiek tiek didesniuose, nemaišys.Taip atrodo mano beveik paruoštas produktas.Privalumai, dabar visi tvenkinukai pasiekiami.Elektra su echolotu leis man pasidaryti nedidelių balų batimetriją, be to, nereikės tysti priekabos :)



Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: saulius67, Vitalijus, EsKoBaRaS, pasiklydes, fanas

Mano valtis 2017-03-03 17:11 #114780

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Gerai didelė valtis, viskas patogu, tik, kai reikia su bezininiu varikliu ar akumuliatoriumi per suolus laipioti, tai ne kažką, ypač, kai valtis ant vandens.Vis tiek ant suolų niekada nesėdžiu, o tik susidedu kokius tai masalus, daikčiukus, tad suolus išėmiau ir pasidariau nedidelius staliukusDabar nereikės kojų kilnoti :sokis: , o visokiom smulkmenos vietos per akis.





Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Vitalijus, fanas

Mano valtis 2017-03-05 09:09 #114784

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
Dar vienas darbas atliktas.Jei kas prašytų padaryti, nesutikčiau nei už :$: Negalvojau, kad bus taip sudėtinga.Pakaitinai, ne taip uždėjai ir graužk.Paprasti klijai netinka, o tie terminiai ne tik, kad laiko atžvilgiu reikalauja dėmesio, bet ir kruopštumo.
Klijai.Už juos teks pakloti 29€ :( ir kas liko, teks išmesti, nes jie veiksmingi tik vieną valandą :evil:



Juosta kainavo už 7 metrus 28 €Nieko nepadarysi, su valtimi ne vienerius metus juk plaukiosi :) Liko dar laikikliai :)

Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Vitalijus, fanas
  • Puslapis:
  • 1
  • 2
Moderatoriai: Lydeka, Dolcas, Čebas
Puslapio sukūrimo laikas: 0.113 sekundžių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top