• R1
  • R2
  • R3
  • R4

TEMA: Kauno marios

Kauno marios 2014-10-14 21:44 #108510

  • TATA
  • TATA avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Zvejys-ligonis
  • Žinutės: 359
  • Gauta padėkų: 221
fanas parašė:
:vooo:

Sėdėjau šiandiena ant Sazano KM ,tai nei Sazano,nei aukšlės.
Sesk ant karsiuku,tai nors judesio turesi,per keleta valandu dvi normas gali drasiai pagaut,nedicki 500-700gr bet pasportuot visai smagu........ :good:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: fanas

Kauno marios 2014-10-17 19:27 #108576

  • fanas
  • fanas avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 1547
  • Gauta padėkų: 1894
:vooo:

Šiandiena KM nedavė nieko ir taškas.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: ANRI, Dolcas, donce999

Kauno marios 2014-10-18 13:50 #108585

  • mepsiukas
  • mepsiukas avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Žinutės: 341
  • Gauta padėkų: 330
Meginsim sekmadieni is ryto pagauti lydeka su Megeju, reportazas bus sekmadieni vakare :f: :f:
kol krutu, tol zvejosiu
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kauno marios 2014-10-18 17:48 #108586

  • fanas
  • fanas avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 1547
  • Gauta padėkų: 1894
TATA parašė:
fanas parašė:
:vooo:

Sėdėjau šiandiena ant Sazano KM ,tai nei Sazano,nei aukšlės.
Sesk ant karsiuku,tai nors judesio turesi,per keleta valandu dvi normas gali drasiai pagaut,nedicki 500-700gr bet pasportuot visai smagu........ :good:

:vooo:

TATA,kur sportuoji su Karšiukais.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kauno marios 2014-10-19 19:38 #108600

  • Megėjas
  • Megėjas avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • ARGI ŽUVIS SVARBIAUSIA
  • Žinutės: 4576
  • Gauta padėkų: 3632
Taigi Kauno marios ,vėjas baisulinis basijutom kaip jūroj lydžiai neaktyvus pasidave i kraštus.Jomu buta penkiu į valti ikeltos tris viena legali namo kitom amnestija paugėt.dydžiai apgailėtini didžiuju nepapuolė.Foto nebus bo rankoj meškerė kitoj variklis o vėjas baisu vos neverčia iš valties.Chebra traukia matylius kibirais o toj vietoj praėjau su echolotu tai dar tiek žuvies koncentracijos nesu tvenkini matęs.Tiek iš Marių. :bye:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: ANRI, Dolcas, donce999, fox, IvanTek, Arta777

Kauno marios 2014-10-20 10:15 #108604

  • TATA
  • TATA avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Zvejys-ligonis
  • Žinutės: 359
  • Gauta padėkų: 221
As varau i Jakstonys,netoli manta nestis,ana diena virs 10kg drasiai pagoviau,neskaitant mielaciaus,tik kad dideliu karsiu nepapuole,net kilograminiu nebuvo,standartas 500-700gr,sestadieni buvau,tai ryte nevariau,nes salta buvo,tai apie 11 is namu islekiau,oras pasaka buvo,o ir vanduo numestas gerokai,sedejo keli rybokai su pypalkom,tai kas 1 kas kelis buvo pasigave,o as sedau kur papuole ir gaudziau visai salia parandes,tai pirmas karsiukas pasirode po geros valandos,nors ir paserima normalu startini padariau,mielacius tai segdavo pastoviai,o karsiukai ne,tai kaip atejo karsiukai,tai isemiau tik du,paskui trys leidau is eiles,o ketvirtas kabliuka nunese ir dingo,gal po kokiu 2val vel atejo,tai tik viena isprasiau ir antras kibimas ir vel kablio nunesimas ,i vsio,daugiau nebuvo karsiuku,o smulkme,ziobriukai,plotkes,sapaliukai,salviukai nedave ramybes,ka galiu pasakyt,zuvis jau ruosiasi ziemai,nes pavadeli storesni nei 0,09 nedejau ir kabliuka 16nr drennano didziausias,pabandziu su storesniu valu ir didesniu kabliuku,tai misios,net ir mielacius apstoja,viskas butu gerai,tik kad ten parande lb jau ziauri ir su dreisenom,o siaip visai smagu pasedet,dar sakiau reiks nulekt koki karta,idomu kiek dar jie ten kibs,taip kad judesys yra,o jei del mesos,tai verciau i maxima.....nei salt nei ka.........
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: AudriusM, ANRI, Dolcas, donce999, selmis, fanas, Arta777

Kauno marios 2014-10-21 19:38 #108618

  • fanas
  • fanas avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 1547
  • Gauta padėkų: 1894
:vooo:

Šiandiena KM vaizdelis.Kibimas -0

Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: ANRI, Dolcas, donce999, IvanTek

Kauno marios 2014-10-21 20:00 #108619

  • Dolcas
  • Dolcas avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • žuvys kaip ir moterys,jų nesuprasi
  • Žinutės: 8388
  • Gauta padėkų: 5932
pagal meškerių kiekį, tai turėjo būti kokie -3.Na, tipo šėryklėlęs gal nutrauks.Aš su viena būčiau padaręs +1
Žvejoju,nes nemoku dirbti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kauno marios 2014-10-21 20:09 #108620

  • fanas
  • fanas avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 1547
  • Gauta padėkų: 1894
Dolcas parašė:
pagal meškerių kiekį, tai turėjo būti kokie -3.Na, tipo šėryklėlęs gal nutrauks.Aš su viena būčiau padaręs +1

:vooo:

Meškeriotojai buvo -4 .Meškerių suskaičiavau -15.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kauno marios 2014-10-22 22:18 #108629

  • TATA
  • TATA avataras
  • Offline
  • Pradedantysis
  • Zvejys-ligonis
  • Žinutės: 359
  • Gauta padėkų: 221
Su pypalkom KM mano manymu jau misios,nes nematot jus tu kibimu,ir kabliukai dideli ir pavadelis storas ir aplamai cia tik grynam ore vadinasi pasibut ir su hebryte pabendraut prie buteliuko,kitaip as nesuprantu taip zvejojanciu............nieko neturiu pries pypalkininkus,bet sakau cia ne man tokia zvejyba,pypalkininkai pagauna tada,kaip zuvis lb jau agresyviai maitinasi,o kitu atveju tai tik grozisi gamta............... :cha: :cheer:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: donce999, Arta777

Kauno marios 2014-10-23 07:43 #108631

  • fanas
  • fanas avataras
  • Offline
  • Rimtas žvejys
  • Žinutės: 1547
  • Gauta padėkų: 1894
TATA parašė:
Su pypalkom KM mano manymu jau misios,nes nematot jus tu kibimu,ir kabliukai dideli ir pavadelis storas ir aplamai cia tik grynam ore vadinasi pasibut ir su hebryte pabendraut prie buteliuko,kitaip as nesuprantu taip zvejojanciu............nieko neturiu pries pypalkininkus,bet sakau cia ne man tokia zvejyba,pypalkininkai pagauna tada,kaip zuvis lb jau agresyviai maitinasi,o kitu atveju tai tik grozisi gamta............... :cha: :cheer:

:vooo:

Kartais ir man užsinori pagaudyti su fideriuku,bet tik ant srovės ir pamatyti galiuko virpėjimą pavasari.Nevėžyje,Raudičių,Šapaliukų,Kuoličų ir t.t.
Man prie širdies daugiau :f: Čia skonio reikalas,kas mėgsta spiningą,plūdinę,muselinę,karpinę,kas mėgsta grybauti,grožėtis gamta o kas daryti buteliuką,pabėgęs nuo žmonos ir t.t.
Kada varysi į Jakštonys TATA parašyk į privatą .Atlėksiu man visai netoli nes gyvenu Kalniečių raj.
O dėl mėsos,tai Maximos žuvies skonis nuo pagautos skiriasi,paragauk pirktos Maxima .
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kauno marios 2014-11-10 13:28 #108800

  • ricardas
  • ricardas avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Dugninė ir kartais spiningas
  • Žinutės: 64
  • Gauta padėkų: 162
Sveiki,

Gal dar kas nors gaudot balta zuvi Kauno mariose, ar dar vertetu savaitgali bandyti? Norisi sezoną uždaryt, bet važiuot 100 km į vieną pusė kažkaip gaila būtų :unsure:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kauno marios 2014-11-10 20:22 #108802

  • Arta777
  • Arta777 avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • Žinutės: 768
  • Gauta padėkų: 841
Vakar savo akim mačiau sėdint žmones,ties Hesu,dešiniajame krante.O gaudymas fyderiuku,plonais valais,mažais masalais ir atitinkamais pašarais,stipriai padidina galimybę pasigaut žuveliokų iki pat ledo.Taip pat ir vietų žinojimas.Na,ar jau negaila važiuot 100km.?
Lengvai priklausomas nuo sito reikalo
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: ricardas

Kauno marios 2014-11-11 10:57 #108804

  • ricardas
  • ricardas avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Dugninė ir kartais spiningas
  • Žinutės: 64
  • Gauta padėkų: 162
Nelabai, nesigirdi kad pagautų, o mes ir vietų konkrečių prie heso nežinom :) Bet bandyt manau bandysim, nes reikia džiaugtis geru oru, kol yra galimybių, galvojam bandyti prie Lašinių, ten vanduo šiltesnis turėtų būti, o ir gylio ten netrūksta. Ką manote? :fish:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kauno marios 2014-11-11 21:00 #108808

  • Arta777
  • Arta777 avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • Žinutės: 768
  • Gauta padėkų: 841
Na,aš ir nesitikėčiau gero girdėjimosi,kuris būna kai žuvis masiškai kimba ir tik tesigirdi,kad eina karšiai ar karosai,Lašiniuose,Jakštonyse,Vaišvydavoj ar Žiegždriuose.Taip buvo šiltu metu laiku.Dabar dar pagauna tie,kurie prisitaiko labiau gaudyt baltą žuvį,tokiu metu laiku,Kauno mariose.Praeitam pranešime parašiau kas dabar gelbėja.Lašiniai neblogai,o vietos prie Heso,tai tiltą pervažiavai,stataisi mašina po kairę pusę,eini pakrante kažkiek,sėdi kur tau patinka ir gaudai :fishinggg:
Lengvai priklausomas nuo sito reikalo
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kauno marios 2014-11-11 21:37 #108809

  • Arta777
  • Arta777 avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • Žinutės: 768
  • Gauta padėkų: 841
ricardas parašė:
Nelabai, nesigirdi kad pagautų, o mes ir vietų konkrečių prie heso nežinom :) Bet bandyt manau bandysim, nes reikia džiaugtis geru oru, kol yra galimybių, galvojam bandyti prie Lašinių, ten vanduo šiltesnis turėtų būti, o ir gylio ten netrūksta. Ką manote? :fish:
O iš to ką čia parašei,man labiausiai patiko;-bandyt manau bandysim. :vooo: Mano,asmeniškai, važiuojant žvejot,pagrindinis tikslas yra gaudyti,o ne pagaut.Jei būt atvirkščiai,manau jau nebežvejočiau.
Lengvai priklausomas nuo sito reikalo
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Dalius. Kaunas, Arutis, Dolcas

Kauno marios 2014-11-12 10:17 #108811

  • ricardas
  • ricardas avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Dugninė ir kartais spiningas
  • Žinutės: 64
  • Gauta padėkų: 162
Jeigu važiuotume vien tik dėl :f: tai žmona jau seniai būtų iš namų išvarius :cheer: žvejybą vertinu dėl gero laiko, atsipalaidavimo, o jeigu dar pavyksta pagauti žuvies išvis super. Plius visas pasiruošimas informacijos ieškojimas ir laukimas yra kažkas tokio :clap: Bet nebūtume mes žmonės, kad nenorėtume tobulėti ir susikauti su vis didesne žuvimo :t: Sprendimas priimtas, nebent pradės snigt tada reikės atšaukti išvyką. Sužinojome vietą prie Heso, tai tą pusę ir bandysime šturmuoti, juolab ta pusė nėra dar matyta.
Paskutinis taisymas: 2014-11-12 10:19 nuo ricardas.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: AudriusM, pasiklydes, Arta777

Kauno marios 2014-11-12 18:48 #108815

  • Arta777
  • Arta777 avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • Žinutės: 768
  • Gauta padėkų: 841
ricardas parašė:
Jeigu važiuotume vien tik dėl :f: tai žmona jau seniai būtų iš namų išvarius :cheer: žvejybą vertinu dėl gero laiko, atsipalaidavimo, o jeigu dar pavyksta pagauti žuvies išvis super. Plius visas pasiruošimas informacijos ieškojimas ir laukimas yra kažkas tokio :clap: Bet nebūtume mes žmonės, kad nenorėtume tobulėti ir susikauti su vis didesne žuvimo :t: Sprendimas priimtas, nebent pradės snigt tada reikės atšaukti išvyką. Sužinojome vietą prie Heso, tai tą pusę ir bandysime šturmuoti, juolab ta pusė nėra dar matyta.
Na ir šaunuoliai :good: O aš sekmadienį bandysiu jamt pakaunės Nevėžį,na kokie 95proc.Su UL.Čia per tą VELIUONOS šamaną :ooo: AudriųM,susirgau UL. :uj:
Lengvai priklausomas nuo sito reikalo
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kauno marios 2014-11-13 07:24 #108820

  • Arutis
  • Arutis avataras
  • Offline
  • Žuvų siaubas
  • Jei kažkas trukdo žvejybai – kažką reikia keist...
  • Žinutės: 3742
  • Gauta padėkų: 1519
Arta777 parašė:
O aš sekmadienį bandysiu jamt pakaunės Nevėžį

Aš kažką apie Nevėžį irgi mąstau, tik su plūdele, ir dar nežinau kurią iš išeiginių... :unsure: ;)
Jei kažkas trukdo žvejybai - ...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kauno marios 2014-11-13 11:24 #108823

  • ZIUPKA
  • ZIUPKA avataras
  • Offline
  • Mėgstantis pažvejoti
  • SPYGA TAUKUOTA:D
  • Žinutės: 961
  • Gauta padėkų: 575
Vakar su Saulium praleidom pora valandeliu prie Nevezio - zveju milijonas didzioji dalis gaudo balta zuvi (nuo duobes iki Henytes) toi vietoi styovi tuntas zuvies ir tuntas zveju. Mes kaip visada mosavom spinigeliais tai eseriokai kabinejasi buvau ir lydekioka pasikabines bet fortuna palanki buvo lydekai - visa zuvis gyvena toliau :bye: :bye: :bye:
Kibo ir kibs - jei zvejosi:)
Paskutinis taisymas: 2014-11-13 11:25 nuo ZIUPKA.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: AudriusM, Arutis, ANRI, Dolcas, donce999, runke, IvanTek, Arta777
Moderatoriai: Lydeka, Dolcas, Čebas
Puslapio sukūrimo laikas: 0.100 sekundžių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top