• R1
  • R2
  • R3
  • R4

Skaitomiausi straipsniai

Balandžio 9 d. aplinkos ministras Valentinas Mazuronis įteikė aplinkosaugininkų pažymėjimus olimpiečiams.

Sėkmingai neetatinio aplinkos apsaugos inspektoriaus egzaminus išlaikė ir įgaliojimus gavo biatlonininkas Tomas Kaukėnas, čiuožėja Agnė Sereikaitė ir penkiakovininkas Edvinas Krungolcas.

„Jūs jau esate pavyzdys jaunajai Lietuvos kartai. Nuo šiandien jūs būsite dar didesniu pavyzdžiu. Man labai džiugu, kad tokie žmonės kaip jūs, kurie jau daug davė Lietuvai, vis tiek nesustoja ir nori dar daugiau padaryti tėvynės labui. Ačiū jums“, – dėkojo V. Mazuronis.

Naujieji neetatiniai aplinkos apsaugos inspektoriai jau artimiausiu metu dalyvaus bendrame reide su regioninių aplinkos apsaugos departamentų pareigūnais. Mokysis išrašyti protokolus, tikrinti, kaip žvejai, medžiotojai laikosi taisyklių, sudrausminti šiukšlintojus.

„Džiaugiuosi tapęs neetatiniu aplinkosaugininku, nes seniai galvojau tokiu tapti. Gamtoje lankausi dažna ir labai nemėgstu šiukšlintojų. Neturiu tikslo kuo daugiau žmonių nubausti, bet dabar turiu pareigą juos sudrausminti ir, manau, manęs daugiau klausys, kai parodysiu tokį pažymėjimą“, – sakė penkiakovininkas E. Krungolcas.

Prie aplinkos apsaugos ir pažeidimų kontrolės kviečiami prisidėti ne tik sportininkai, bet ir visi žmonės, neabejingi gamtai ir supančiai aplinkai, nepakantūs pažeidimams. Neetatiniais aplinkos apsaugos inspektoriais gali tapti nepriekaištingos reputacijos aplinkos apsaugos srityje žmonės, sulaukę 18 metų ir išlaikę egzaminus pagal aplinkos ministro nustatytą programą.

Daugiau informacijos apie reikalavimus norintiems tapti neetatiniais aplinkos apsaugos inspektoriais rasite šioje nuorodoje.

Visuomenės informavimo skyrius

 

Prisijungimo meniu

Pagrindinis meniu

Naujausi pranešmai

  • Nėra rodomų pranešimų.

Susitikimų akimirkos

Atsitiktinis video

SEKITE MUS

UŽSISAKYTI NAUJIENAS

ORAI LIETUVOJE

Orai Vilniuje Orai Kaune Orai Klaipėdoje Orai Panevėžyje Orai Šiauliuose Orai Kėdainiuose

 

MES FACEBOOK'E

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top