• R1
  • R2
  • R3
  • R4

Skaitomiausi straipsniai

 

Vilniaus miesto apylinkės teismas paskelbė nuosprendį garsiojoje brakonieriaus, neteisėtai Vilnelėje sužvejojusio 33 šlakius ir 2 marguosius upėtakius, byloje. Teismas skyrė pažeidėjui laisvės apribojimą ir įpareigojo neatlygintinai dirbti visuomenės labui.

Nuteistasis praėjusių metų rugsėjo 2 d. žvejojo be bilieto ir sugavo 33 šlakius, kurių ilgis nesiekė 65 cm, ir 2 marguosius upėtakius, kurių ilgis nesiekė 30 cm. Jo gamtai padaryta žala įvertinta daugiau kaip 72 tūkst. Lt.

Pažeidėją sugauti padėjo neabejingas įvykio liudytojas, užfiksavęs pažeidimą ir pranešęs apie galimai neteisėtai žvejojantį žmogų. Į vietą atvykus aplinkosaugininkams ir paprašius piliečio pateikti dokumentus, šis bandė bėgti.

Atsižvelgdamas į visas aplinkybes, sunkią piliečio materialinę padėtį ir tai, kad nebuvo nustatyta sunkinančių aplinkybių, teismas skyrė pažeidėjui 9 mėnesius laisvės apribojimo ir įpareigojo neatlygintinai išdirbti 60 valandų visuomenės labui. Jis tai pat privalės atlyginti 10 tūkst. Lt žuvų ištekliams padarytą žalą.

Nuosprendis gali būti skundžiamas.

Visuomenės informavimo skyrius

Prisijungimo meniu

Pagrindinis meniu

Naujausi pranešmai

  • Nėra rodomų pranešimų.

Susitikimų akimirkos

Atsitiktinis video

SEKITE MUS

UŽSISAKYTI NAUJIENAS

ORAI LIETUVOJE

Orai Vilniuje Orai Kaune Orai Klaipėdoje Orai Panevėžyje Orai Šiauliuose Orai Kėdainiuose

 

MES FACEBOOK'E

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top